:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi
kelaj
of ya harbi çok seviom bu kzı.yalnız artık nerdeyse hiç görmemeye başladım.geçen gün gördüm yanında arkdşları vardı gidemedim yanına o beni görsün istedim ama görmedi.çünkü görseydi mutlaka selam verirdi.napçam ben ya...
Ara
asiye
bak arkadasım onunda sana karsı ilgisi varsa bu iş mutlaka olur zaten ama onun seni görmesını bekleme git yanına ona herzaman yakın ol arkadasları falan ne farkeder sanki eger seviyosan herseyi yapacaksın
Ara
kelaj
asiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak arkadasım onunda sana karsı ilgisi varsa bu iş mutlaka olur zaten ama onun seni görmesını bekleme git yanına ona herzaman yakın ol arkadasları falan ne farkeder sanki eger seviyosan herseyi yapacaksın

ya doğru söylüyosunda ben onun yanına gitmeye tırsıyorum anlamasından korkuyorum.daha doğrusu aslında anlasa bile bunu benim yüzüme vurmaz ama yanındaki arkadaşları laf yapasa sinir olurum kızın beynini yıkayabilirler yani.yoksa ben sevdiğim kıza güveniyorum.neyse yanına gidip msnini istemem lazım.aslındaa o bana göndercekti ama unuttu heralde.ztn çok nadir görüyorum.birde bana karşı huyunu ölçmek için onun beni görmesini istiyorum.gerçi defalarca ben onu görmezlikten geldim ve o bni görünce yanıma geldi benle sohbet etti ama yinede hala ölçüyorum.bana aşık değil malesef ama arkadaşı olarak beni sevdiğinden eminim.birde söyledikten sonra bana diyeceklerinden korkuyorum.beni artık gördüğünde selam vermemesinden,benden soğumasından korkuyorum...
Ara
σfflαчи
bak eğer kaybedicek bişiin yoqsa tabi onun seni SADECE arkadaş olarak görmesi bile snn için iiy olabilir ama kaybedicek bişiin yoq şu anda Tongue
bi qün al bunu dışarı çıkın (arkadaşlık amacıyla gibi göster başlarda Tongue) yiyin için sonra sinemaya gidin romantik bi filme girin ya da korku macere olmayan bi filme girin Big Grin sonra onu evine kadar bırak ve tam ayrılcakken onu sevdiğini aşık olduğunu söle eminim bi elektriklenme olucak....
Ara
kelaj
sinemaya falan gelmez bence kibarca reddeder diye düşünüyorum.benim amacım msnini alıp bir yere davet etmek sonra davet ettiğim bu yerde açılmak.ama bunu yaptıktan sonra onu kaybedersem dayanamam.benimle çıkmaz çünkü hem başkasını sevior hemde o karizmatik erkekleri sevior bense hem tipsizim hemde karizmam yok.en azından şimdiki gibi arkadaşım olarak kalsın ve onu ara sıra göreyim istiyorum.çok mu şey istiyorum.bence hayır.ama bakalım ne dicek.doğru şeyler söylemem lazım onu bi şekilde etkilemem lazım.ses tonumda çok kötü etkilenmezki napçam ben?
Ara
kelaj
ya napçam?
Ara
kelaj
ya yazın bişeyler
Ara
kelaj
kimse yardım edemicekmi bana napçam ben kafayı yicem ya.bu kızdan telefonunu almam lazım nasıl istesem şüphelenmeden verir?
Ara
duygulum
Tam anLayamadım sevdigi birimi var dedin?
Eger öyLeyse söyLemeyi düşünme :S
Hem sevdigi oLan biriyLe bir iLişkiye başLamak çok yanLış oLur..Bir kaLbe 2 kişi sıgamazkiWink
Eger sevdigi varsa unut derim zor ama..

Ve geLeLim eger sevdigi yoksa..
O zaman zaten arkadaşınmış şüpheLenmez senden önce sevdigi çıktıgı varmı sor ona..Ve arkadaşLıktan daha yakın oLmaya çaLış Herşeyini ögrenmek için..Baktın kimsede yok ortada o zaman önce yavas yavas beLLi et onu hazırLa bu duruma..Zaten o zaman içerisinde eger bişiyLer düşünmüyorsa sana beLLi edecektir..Ki baktın bi ters yanıt geLmiyor o zaman aLırsın karşına duyguLarını açıkLarsın.oLursa ne aLa oLmazsa pekaLaWink
Yien çenem düştü saçmaLadım..
Herşeyin HayırLısıyLa oLmasını DiLerim..
MutLuLukLar..
Ara
kelaj
çok teşekkür ederim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 2,017 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 689 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,957 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  nasıl olacak cehennem22 32 1,866 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 578 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:29 PM