:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım..
ask_adamı@19
Selam arkadaşlar (ben yeniyim)
Benim çok çok sewdiğim bir kız var... Ben buna teklif ettim yapamam dedi... gittim yüzüne onu çok sewdiğimi söyledim yapamam dedi...
Aksam mesaj attım... Acındırdım kendımı .. bana şöyle bir cevap attı..
'' Kusura bakma seni üzmek istemezdim . Ama arkadaş kalmamız daha ii.. hem belki sewebilirim seni ''
1 hafta sonra duydumki yeni biriyle çıkmaya baslamıs bende gittim buna patladım..
Konustum konustum ve mutlular sana dedim... gittim
1 hafta konusmadık... ondan ayrı kalamıyacağımı anlayınca : özür diledim..
Arkadaş kalalım felan dedim...
Ve suan konusuyorz... arada çıkıslarda beraber gidiyoruz... Msn den '' sıkıldım birşeyler konusalım gibi mesajlar atıyor..( arada )
Okuldada selamlasıyoruz... Ne yapmalıyım Yardım Edin Lütfen Gereken İlgiyi gösterin aradaşlar...:kk::kk::kk::kk::kk:
Ara
beyaz kaplan
Bak Kardesim Bnimde Basımdan Böyle Bi Olay Gecti Ama Bn Senin Gibi Sabırlı Davranamadım Ve Kıza Tokat Attım Ve Cıktıgı Cocuk Korkup Gitti Ve Bnim Onu Gercekten Sevdigimi Anlayınca Ve O Cıktıgı Cocugun Onu Sevmedigini Anlayınca Bana Döndü Sna Bunu Yap Diyemem Tabii
Ara
duyqushh
bnce kıza zaman tanımaslısın Smile bu işler kolay değil Big Grin
Ara
ask_adamı@19
tşk ederim arkadaşlar ... Baska yorumlarda lazım pls
Ara
drfoxmoonfruit
bence üsteleme senn için hayırlısı olmicak bu başından belli oldu çıksanız bile uzun sürmez ..
Ara
Leader
Sevgili genç arkadaşım. Birisini sevmen çok güzel. Sevmek en güzel duygudur. Lakin senin sevgin tek taraflı olduğu için biraz sıkıntı var.
Kızın sevgine karşılık vermemesinin, arkadaş kalalım demesinin sebebi gönlünde başka birisinin olmasıdır. Özür dileyerek söylüyorum senin kız arkadaşın biraz da aç gözlüymüş. Gönlü başkasında olmasına rağmen sana da arkadaş kalalım diyerek ondan kopanı istemiyor. Seni her gördüğünde bu çocuk beni seviyor diyerek egosnu tatmin ediyor olabilir. İlgi alanlarını başka yöne kaydırarak bu sorunu çözebilirsin umarım.

Kız arkadaşına tokat atan arkadaşda yanlış birşey yapmıştır. Hiçbir insan tokat atılacak kadar büyük bir hata yapaz. İnsanlar hiçbir zaman dövülmezler. Eğer seni reddediyorsa ve tokatla dönüyorsa o kızdada bir gariplik var. Yarın öbürgün başka birisi daha hızlı bir tokat atarsa kıza demek ki senin elinden de ona gidecek.

Velasılkelam, Aşk kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Sorunlarınızı kendi kendinize sorarak cevaplamak en uygun adım olur.

Güzin ablanızdan sevgilerle Smile
chatlaq mamaqlı@
ne desem seviyosun ama nie senin teklifini kabul etmemiş 1 hafta snra basaksıyla cıkmış açıklama yapmadımı sana
Ara
CReATuRE
Tek bi yorum :

Kız nasıl olsa birisiyle çıkıyor senide yedek olarak kenarda bekletiyor o diğer oyuncu yorulduğu zaman oyundan çıkacak ve yedek oyuncu ile 90 dakika tamamlanacak ve başka bir maça tekrar başka bir oyuncuyla devam edilecek WinkWink

biraz karışık oldu ama anlayacağını umut ediyorum...
EndLess
Kotu
Derd Edıp uzuLdugune degmez bea..Hayatını yasa...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Bencede hiç gerek yok böyle seylere ''arkadas kalalim'' demek kisiye göre degisiyor bu bahsedilen kisi sirf kendi cikari için seni yaninda tutmak istiyor gibi sanki (:

Böyle birseyide kabullenmek zor olsa gerek .. Yinede karar senin kararim, hayat senin hayatin .. Derin duygusal degil de biraz mantikli düsünülmesi gereken bir durum ki daha çok küçüksün .. kimler gelir kimler geçer. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  insanlar ne kadarda garip... DeRiN_SeSsİzLiK 3 685 06-29-2009, Saat: 08:09 PM
Son Yorum: p£Lin
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 668 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,923 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi kelaj 81 4,377 11-10-2008, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: Masal_yuzLu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:06 PM