:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
insanlar ne kadarda garip...
DeRiN_SeSsİzLiK
herseyden ümidinizi kestiğiniz bı an hayat size sürpriz yaparya öyle girdi hayatıma..bi süre platonıkti sevgim sanslıymısım karsılık geldı cok gecmeden bır süre birlikteydik o anları tarıfe gerek yoktur sanırım lakın aniden ayrılmak zorunda kaldık.zamansız gelen bu ayrılıkta cok acı cektım yeniden bırlestık hersey güzel gidiyordu taki hiçbirsey yokken sessizliklere gömülene dek. arayıp sormamalar işlerini bahane etmeler.oysa insan sevdiğine her durumda vakıt ayırmazmıydı.bı mesaj bıle cekmeye vaktı olmadı 2gun evvel SENİ SEVİYORUM kelımesi dokulürken dudaklarından 2gun sonra ses soluk kesildi ne telefonlarıma cevep verdi ne mesajlarıma ve olası son oldu. şimdi o yok hayatımda bense onsuzluğa alışmaya calısıyorum insanın canını en cokta gidenin gidiyorum dememesi yakıyor.oysa gelırken söylenen onca guzel sözün bı anlamı olmalı gecen gunlerın hatrına bı hoscakal demek bu kadarmı zor...sizce neden tüm bu yasananlar .her ıhtımalı dusundum belkı sızler daha mantıklı yanıtlar verebılırsınız bana.şimdiden tesekkurler....
Ara
cihan_ts.61
kardeşim benm aynı şeyleri yaşıyoruz galiba senle her türlü dertleşmek isterim.bunların yaptığı insanlık deil. ben bi erkeğim ve bana bunu yapan bi kız düşünebilion mu. daha ayrılmamızdan 1 ay geçmemişti başkasıyla çıkıo yuh ya.zaten konu açtım ordan detaylı öğrenirsin benm acımı da. İstersen dertleşiriz benm için sorun yok.bende unutmaya çalışıyorum ama o geriz.ekalıyı aklımdan nsl çıkaracam hiç bilmiom.
Ara
kı@ymı@k=)
derin sessizlik.. bi ilişkii bi kere ayrılık görmüşse sonrasında hep yamalıdır sevda Smile ne kadarrr kendinle bütün kabul etsende sonradan eklenmiştir sen olmaz dokular uyuşmaz.. o yüzden bi anda sessizleşmesi normal.. ayrılmanıız çokk daha normal.. zaten 2. kez birleşmeniz hata.. kalbinize yenik düşüyosunuz işte ne diyeyim..
Ara
p£Lin
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:derin sessizlik.. bi ilişkii bi kere ayrılık görmüşse sonrasında hep yamalıdır sevda Smile ne kadarrr kendinle bütün kabul etsende sonradan eklenmiştir sen olmaz dokular uyuşmaz.. o yüzden bi anda sessizleşmesi normal.. ayrılmanıız çokk daha normal.. zaten 2. kez birleşmeniz hata.. kalbinize yenik düşüyosunuz işte ne diyeyim..

aksine ask ayrılıklarla dhada çok güçlenir onun acısı yakar kavurur ve dha çok büyür ask ama kopan kopmuştr işte bi kere ne kdr olsada sevgi bi yerde hep bi sorun çıkar hep tartşmalar kırılmalar olur ama bnce ne olursa olsn aska hep şans tanınmalı...
şunuda unutmaki sevgilinin psikolojik sorunlarıda olabilir bi derdi sıkıntısıda olabilir seven bunu yapmaz demeyin bazı insanlar derdi olduğnda ilk sevdiğne koşarken bazıları herkesten uzaklaşmak ister özelliklede sevdiğnden bunun dha ii olduğna inandrmaya çalışır kndini derdiyle ona yük oluyrmuş gbi düşünebilir vs kişiliğe göre değişir... zamanla döner belki ve anlatr herşeyi...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 1,977 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 676 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  Insanlar Nasil Mutlu Olurlar sonsuz_aşkı@m 2 580 04-12-2008, Saat: 03:43 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:53 PM