:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi
kelaj
Tecrübeli arkadaşlar yardım edin

ben lise 2 öğrencisiyim.geçen sene lise 1de çok sevdiğim bir kız vardı.çok iyi huylu,tatlı bir kız.iyi arkadaştık onunla.canım sıkkın olduğunda yanıma gelip konuşurdu benle.herneyse bu kızın sevdiği biri var.fakat kim olduğunu ve çıkıyolarmı bilmiyorum.onun hakkında bilgi toplayamıyorum artık çünkü başka okula kaydoldum.ben izmirde oturuyorum.o da otobüsle gelior okula.sahildeki durakta inior.sırf onu görmek için ordaki banklarda oturup onu bekliorum.beni o görüor ve gelip yanıma selam verior.ama herzaman görmeye gidemiorum çünkü şüphelenmesini istemiyorum.artık sıkıldım ona olan duygularımı açıkça ifade etmek istiyorum.ama onunla olan arkadaşlığımı riske atamam.ne yapçam bilmiorum.söylemek istiorum artık ama bunu nerde ve nasıl yapmalıyım ki benden soğumasın?Allah aşkına yardım edin.manyak gibi seviorum onu...
şimdi ben bu kızı nereye çağırıp söylemeliyim yardım edin.ama gelmeyebilir geleceği bir yer neresi olabilir?ve onun arkadaşlığını kaybetmemek için neler söylemeliyim?
Ara
*AnGeL_GirL*
bence duygularını belli et ileride pişman olursun oda saygı duyar bunda kızılacak birşey yokki eve çağırmadığın sürece bir problem olmaz benceSmile
Ara
esmeriim
sevdiği birisi varsa eğer ondan ne bekliyorsunki unut demek geliyor içimden ama onunda ne kadar zor olduğunu biliyorum zamana bırak bence
Ara
nesil!
eğer onun bir sevdiği varsa zamana bırak onun mutlu olmasına izin ver ama eğer sevdiği biri yoksa ve sana yakınsa hiç durma duygularını açıkla bence ( bu arada aranıza yeni katıldım SmileSmile )
Ara
kelaj
bana unut demeyin unutamam.lütfen yardım edin.mesela nereye çağırayım.sahil uygunmudur?ve sizce reddedilirsem bile onunla arkadaş kalmam için neler söyleyebilirim ?
Ara
esmeriim
sahile çağırman uygun sana bir şey söylemek istiyorum ama bunun arkadaşlığımıza gölge düşürmesini istemiyorum diye başlayabilirsin
Ara
kelaj
başka yorum yapan?
Ara
esmeriim
demekki başka yorum yapan yok sen benim söylediğimi yap en güzeli
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
SmileSmile Ahh Ask Ahh (:

Sevdigi biri var diyorsun, Eger sana sevdiginden bahsediyorsa konustugunuzda hiç söyleme bence .. Ama eger sevip sevmedigi biri oldugundan emin degilsende hemen söyle zaman kaybetme, Ayiplancak utancak birsey degil sevmek.. SÔylemezsen pisman olursun zaten.. Reddedilmekte var tabii ama bu seni dusundurmesin .. Karsilikli olur böyle seyler .. Reddedilirsen arkadasliginizada illaki gölge düser eskisi gibi samimi bir arkadasliginiz olucagini zannetmiyorum .. En azindan o sana artik arkadasin olarak degil, ''beni seven birisi olarak bakicak'' bunu göze alip söyle .. Yer mekanda hiç önemli degil iLk gördügün yerde söyle.. içinden geldigi gibi.
Ara
kelaj
ama bu konuya baya bi yorum yapılması lzm.hiç mi yardım eden olmucak yaw?ben kötü bir durumdayım.çünkü deliler gibi sevdiğim kız bena hayır bile dese onunla ne olursa olsun arkadaş kalmak istiyorum.benden soğumasını istemiyorum.aslında hiç söylemicektim ama okullar deişince onu artık kırk yılda bir(lafın gelişi) görmeye başladım.o yüzden yardım istiyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 1,977 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 669 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,938 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  nasıl olacak cehennem22 32 1,836 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 573 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:39 AM