:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!!
deepbLue_
Daha önce de öldüm.. ilk ne zamandı hatırlamıyorum ama, biliyorum.. defalarca.. bir keresinde çok yüksekten itildim, düşüyordum.. rüya gibiydi.. yüzüme çarpan yıldızları hissedebiliyordum.. rüzgar yoktu, nefes alamıyordum.. toprağa değer değmez kokusunu hissetim tozun.. daha önce de öldüm, biliyorsun..
ßir defasında iki kişiydiler katillerim. birisi arkadan ellerimi bağlamıştı.. bıçağın girişini hiç unutamam kalbime.. sadece bir defa sapladı.. bir diğeri ellerimi tutuyordu, bağlamıştı belkide bilmiyorum.. diğeri soğuk çeliğini sokmuştu kalbime..daha öncede öldüm, hatırlıyorsun..
Bir defasında gözlerimden vuruldum.. aydınlık bir sonbahar sabahıydı.. sararmış yaprakların ardından parlamaya çalışıyordu güneş.. pis bir hava vardı, yakışmıyordu zamana.. sonra gördüğüm anda gözlerimden vurulmuştum görmemem gerekeni.. kanadılar ve yanaklarımdan süzüldü kanım.. öldüm..
Daha önce de öldüm.. gördün.. kesilişini dilimin sözlerde ve kanayışını satırlarda gördün.. kanım karıştı kelimelerime.. ve bir defasında da yataktaydım.. sevişiyordum öldüğümde.. dudaklarıma sıçradı kanm, tadına baktım ölürken..
ŞİMDİ YİNE ÖLDÜM BEN.. Bu sefer kulaklarım yırtılırcasına acıdı.. içeirsinden, beynimden birşeyler aktı omuzlarıma..kurtarmaya gücü yetmedi hiçbir zehrin, yavaş yavaş öldüm hemde.. usul usul.. izledin..
Tadını çıkarttın ölümümün.. zevk aldın.. seviştin cinayetimle.. kanımla yıkandın belki, bilmiyorum, mutlu oldunmu..
Şimdi yine öldüm ben.. bir kez daha.. her defasındaki gibi.. yine aşırı ruh kaybı yaşadı bedenim.. koruyamadım hiçbir damlasını..
yine öldüm ben..
yine..
bir kez daha..
Ara
yns
ya arkadaslar bana güzel nick yollarmısınız size zahmet
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Oldum Galiba Yardım Edin yayaya 19 2,141 06-08-2009, Saat: 07:26 PM
Son Yorum: seni seviyorum
  arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi kelaj 81 4,382 11-10-2008, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: Masal_yuzLu
  küçüğüme aşık oldum galiba :S :S sessiz_hayat 24 1,879 10-18-2008, Saat: 02:24 AM
Son Yorum: günahkeçisi
  aşkımdan öldüm dj_cansel53 2 611 05-15-2007, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: dj_cansel53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:14 AM