:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşık Oldum Galiba Yardım Edin
yayaya
arkadaşlar bunu yazarken çok düşündüm ve yazdım... ben dersane öğrencisiyim ve birinden hoşlandım. ona açılamadım sebep utangaçım ama bir gün elime fırsat geçti ve cep numarasın aldım. ona sıradan bir mesaj yolladım.1 hafta sonra oda bana bir mesaj gönderdi. mesajda ; aşğ hangisi bu mesajı gönderen kişi için geçerlidir? a-sewimli b-kıskanç c-melek görünümlü şeytan d - iyi bir insan e-kankim f-aşkım g- bitanem herşeyim h-yorumsuz ı-çok sevdiğim bi şahsiyet.......:! diye devam ediyor acaba oda bana karşı bişey hissdiyomu ltfn yardım edin...:!:k:
Ara
_AL0n3_
o mesajLar geneLde 5000 sms yapanLarın gönderdiği saçmaLıkLar Tongue
aynı operatörden oLdukLarı herkese atıoLar cünkü Tongue
bence aLtında bisey aramamaLısın Smile
eğer onunda hoşlandıgını düsünmene sebep olan sey sadece buysa Bence umudu kes Smile
Ara
'Belinay'
Bir mesajdan bunu anlayamazsın cesaretini toplayıp duygularını söylemelisin bence üzülürsün hayır derse en azından daha çok hoşlanmazsın unutmaya çalışırsın..
Ara
yayaya
bunu sormasındaki sebep ne olabilir
Ara
'Belinay'
bnce sebep falan arama toplu göndermiştir belkide.. Sen hoşlandıını söyleyerek duruma açıklık getirebilirsin Smile
Ara
€BeRimSin
Aşkla meşkle ne işin var senin! Dersaneyi bitir ilk başta sen oku adam gibi Big Grin Sonra Anandan babandan azar işitme. Bak sonra derler demedi deme Tongue Big Grin

Bende seni kız sanmıştım! Olsun şöyle değiştirelim bizde; Tongue

"Bizim oğlanı okumasını için dersaneye savdık o aşık oluyor" ..

Şu şıklarada gelirsekte;

Aşk hangisi ?

a- Sevimli ( Aşk'ı tadınca anlarsın ne olduğunu Smile )
b- Kıskanç ( Seven ne yapmaz lalalallala Big Grin )
c- Melek görünümlü şeytan ( ya ya öyledir kesin)
d- İyi bir insan (Aşk insanmıydı Allah Allah Big Grin )
e- Kankim ( Kanki diye başlar zaten iyi bilirim he Tongue )
f- Aşkım (Her Aşkım denene aşık olunsaydı oo kızlar birbirlerine aşık olurdu Big Grin)
g- Bitanem herşeyim (Yukardakine eş değer buda Smile )
h- Yorumsuz ( En iyiside bu, yorumsuz kalmak)
ı- Çok sevdiğim bi şahsiyet.. (Aşk mı çok sevdiğin şahsiyet senin? what .. Big Grin )

Seni etkilemek uğruna gelmiş bir mesaj! O da demek oluyor ki, senin ona karşı olan duygularını sezmiş ve sana böyle bir mesaj çekmiş Tongue

Vel hasıl; Varsa sana olan duygusu mesaja felan bakmaz adam gibi söyler seni sevdiğini .. Sonra mutlu mesut gül gibi geçinir gidersiniz .. Smile

Ha unutmadan şunuda diyeyim tekrardan! Derslerine çalış ilk başta sen Smile
yayaya
arkadaş öncelikle çok tşk.. benim adım yılmaz
kız bana msj gönderdi
Ara
CReATuRE
Bunda korkacak utanacak bir durum yok sevmek utanılacak korkulacak bişey olsa kimse sevmezdi...

Bi mesaj atıpta ondan hoşlandığını ve sevdiğini söylemen yeterli olacak...
Bu şekilde hiç yoktan neyin ne olduğunu anayacaksın...Eğer ki karşılığı varsa güzel bir ilişkiye başlarsın dahada geç olmadan onu başkasına kaptırmadan ( bu sana daha çok koyar ) , yada karşılığı olmayacak ve sende yavaş yavaş umudunu kesip önüne bakacaksın...

Ben olsam yerinde bu mesajı okur okumaz bi msj atardım ve açık açık sevdiğimi söylerdim unutma gelip seni yemeyecek,ya evet karşılığı alacaksın yada hayır...
nesil!
ezberimsine katılıyorum ve bencede çok haklı Big Grin
Ara
yayaya
çok tşk şu anda msj attım cevap bekliyorum:k:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 951 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,053 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 711 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Aşık Olmamak ? Pepee 11 2,434 05-06-2012, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: history
  Bir kadın aşık oldugu erkekle evlenmez (mi?).. melekk 5 1,484 05-05-2012, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 08:31 PM