:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :))
Lacey
selam arkadaşlar,
hepinizin yorumlarını beklediğimi bilmenizi isterim.. durum şu ::

bizim dersaneden çook tatlı bir çocuk var. ben orta son, o ise lise 2 (birinci soru : 2 yaş fark önemli midir ? ) .. Önünden geçtiğimde mutlaka bakıyor; ama belki de her geçene bakıyordur :? (soru 2: erkekler her geçene bakarlar mı? ) .. eski çıktığı kız çook güzel ve bu yüzden kendimi onun karşısında özgüvensiz hissediyorum Sad (soru 3: o kız hala onu etkiliyor mudur? ) geçenlerde onu, eski çıktığı kızın sınıfının kapısı önünde gördüm. sınıfa girdi hatta ! (ayrı sınıftalar) . (soru 4 : o sınıfa girmesinin ne gibi sebepleri olabilir? ) .. önceki çıktığı kızla onun hakkında şunları duydum :
---elele gezerken görülmüşler (doğal birşey gibi görünebilir ama o kız tanıdığım kadarıyla kendini son derece ağırdan satan ve kolay kolay yüz vermeyen + sadece bir samimi kız arkadaşı dışında doğru dürüst kimseyle konuşmayan biridir)

---bir söylentiye göre; kızın abisi onları ayırmış. (bu durumda onu hala sevdiği için sınıfına gidiyor olabilir -- mi? )

kafa şişirdiysem özür Sad ama yardımınıza ihtiyacım var..
ѕqρα кJмя
chOq karı$ık be Big Grin
Ara
Lacey
nesş karışık mert yaaa işte bi çocuk var ben de ondan hoşlanıyorum. ama eski çıktığı kız herkesin beğenisini kazanmış süper güzel bi kız olduğundan, özgüvenim sarsılıyor. özet bu yani Big Grin
YARGIÇ
Bence sen o kızı Mertle tanıştır biBig Grin kız otomatik olarak aradan çekilsinBig Grin dimi Mert....
Şaka bi yana sıkma bu kadar canını zamana bırak acele etme...
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim::yikildim:

hahdauhah Big GrinBig Grin

koptm Big GrinBig GrinDBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
bence çok karışık bir durum değil ve son derece kolay bir durum...öncelikle özgüveninin tam olması gerekli...ondan sonrası zaten kolay gidip duygularını söyle ve böyle acı çekmektense neyin ne olduğunu öğren en iyisi bu bence...aksi halde böyle devam edersen acı çekersin....
YARGIÇ
Yok ya bence şu çok süper güzel kızı bizim Merte aldıkmı özgüven direk gelir...
Ara
aKMeL
bence boşver çünkü erkeklerin bi huyu vardır bi insanı çok sevsede başka bi kız ona ilgi gösteriyorsa o ilgiyi karşılıksız bırakmaz belkide seni yem olarak kullanacak o kıza karşı, o yüzden dikkatli ol çok yakışıklı olması önemli değil insanlığına bak bence sende maşşallah çok güzel bir kızsın eğer o kişinin yüreği başka birisindeyse bence dost bile olma zararlı sen çıkarsın...
Masal_yuzLu
kız kim?
önemli olan bu mesala kız niçin kız doğdu?..
Yeni deyiorumki eğer kız sen değilsen ve sevgili olan kim?
Masala sevgili olan kızın abisi erkek olan diğerini nasıl ayırmış

yani kısaadan hisse sana şunu diyorum
Geç artık bu sevdadan..

Seviyormuş sevekmiş seviyorlarmış.
Tutuyorum açmıyorum açmıyolar Tutacaklarmış.

Lacey dediklerimi yap başarılı olursun..

bide böyle şeyler bana göre çok Ters..
Çocuk Yada ERkek kız bir diğeri..
EÄžER BİTMİŞ OLSA BİLE İNSAN SAYGI DUYAR...
Seviyorsan sevme...
Ara
Masal_yuzLu
yorumum süper Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

seni aydınlatığımı biliyorum lacey Big Grin
artık doğru yolu bulursun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 955 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,058 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,266 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,400 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  yardım edin bana !!! :( fElAkEt 21 2,063 08-07-2009, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:24 AM