:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasıl olacak
cehennem22
ben bi kızı çok seviyorum ama içimdekileri ona anlatamıyom tabi o beni kabut etmiyo sizce ne yapmam gerek nasıl etkileyebilirim onu?????
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Seni kabul etmiyorsa yapacak birşey yok.
Ara
cehennem22
ama gerçekten çokkkk seviyorum ve kimseyle çıkmamış bugüne kadar
Ara
cehennem22
ya bak çok sinirlendim sanna delikanlı yürek ismin gibi biraz deli kanlı ol ne damek yapacak bişi yok biz yardımistedik moarl boz demedik allah alllah zaten hergünüm öbüründen berbat geçiyor yaw bak çok sinirlendim git at bu gece kendini çıktıgın minareden alllah allahhh yawwwww moralimin
Ara
ѕqρα кJмя
bi bidon benzin al bide çakmak al eline

geç karşısına;

önce beni 'Aşkınla yaktın,şimdide ben kendimi kibritle yakıcam'

kabul et beni yoksa yakıyorum

aha yakıyorum ve yaktım

deyip tutuşşş

söndürürse kabul etmiştir,

söndürmezse

Cehennemde de yanmaya devam
Ara
cehennem22
ooooo gercekten guzelmıs cok tesekkur ederımm
Ara
sehle
ona anlatamadıysan seni kabul etmeyecegni nerden bliyosn nerden vardn bu kanıya
Ara
*Asİ-yÜrEk*
miyasem22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bak çok sinirlendim sanna delikanlı yürek ismin gibi biraz deli kanlı ol ne damek yapacak bişi yok biz yardımistedik moarl boz demedik allah alllah zaten hergünüm öbüründen berbat geçiyor yaw bak çok sinirlendim git at bu gece kendini çıktıgın minareden alllah allahhh yawwwww moralimin

Tam anlamadın galiba yapacak birşey yok derken benim anlatmak istediğim şu sen ona hiç hoşlandığını yada daha düz olarak sevdiğini söyledin mi açıldınmı hiç ona nerden çıkardın seni istemediğini ayrıca ben seni sinirlendirmek istemedim önce sevdiğini söyle karşılıklımı karşılıksızmı bil karşılıksız ise buyur yardıma hazırız.
Ara
cehennem22
tmm kusura bak ma delikanlı yürek biraz fazla tepki verdim zaten söledim ben oona sevdigimi ama yüzüne deil msn de yok dedi oda işte ama konuşuruyoruz öle havadan sudan yardım ederseniz sevinirim tşkrler
Ara
sehle
kızın bakışlarına konuşmalarına dikkat et bunu senden iyi kimse sezemez sence bütün davranışları sadece arkadaşçamı hiç bi şekilde acaba oda hoşlanıyomu diye şüpheye düştügün olmadımı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,478 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız??? DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045 11 1,942 03-04-2010, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: karizmatik_vbulletin3_import15497
  sizcee nasıl?? nesil! 20 1,533 03-30-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,625 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi kelaj 81 4,314 11-10-2008, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: Masal_yuzLu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 05:50 AM