:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizcee nasıl??
nesil!
arkadaslarr bnm eski çıktığım çocuğa mektup yazdım... sizce vermelimym ve nasıl vermeliyim lütfennn fikir verinnn...Sad ben okul açılınca ondan defterini isteyip arasına koymayı düşünüorm karşı komşumuz gerçi ama baska nasıl vereblrm yardım edin ltf..
Ara
rapunzel
ilk önce nabız yokla sonra yapmak istediğin şeyi yap bence belkide başkasına aşık olacaksın ....
Ara
PesmisT GirL
Verme bence Big Grin

Ne mektubu yaBig Grin

haLa mektup veriyo yada gönderiyor musunuz ? Tongue
Ara
_AL0n3_
vermee ! Big Grin
onu iLerde deLiL oLarak kuLLanabiLir.başına cok iş açar Big Grin
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
bence mektup yerine etkılı bir konuşma daha cok makbule gecer
Ara
nesil!
peki ne konusmasıı..??? ne dicem? ya ztn karsı komsmz mektup fln Big GrinBig Grin belki brz saçma olrBig Grin
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
mektupta ne yazdıysan söylemek istediğin seylerı dıle getirmeye calış bazen konuşmanın yerını hıcbirsey tutmaz
Ara
deli-kı@z
bencede en mantıklısı konuş,hem eskı cıktıgım dıyosun ayrılmışsınız yanı bellıkı sen sevmışsın unutamamışsın gerı donmek ıstıyosun..... pekı onun hayatında baska bırısı varsa senı unuttuysa eger boyle bışey olursa mektubu okur ve senle dalgada gecebılır üzülmenı ıstemem gercekten duygularından emınsen al karşına konuş sole içindekılerı arkadaşım..........
Ara
can yoldaşım
nesil! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslarr bnm eski çıktığım çocuğa mektup yazdım... sizce vermelimym ve nasıl vermeliyim lütfennn fikir verinnn...Sad ben okul açılınca ondan defterini isteyip arasına koymayı düşünüorm karşı komşumuz gerçi ama baska nasıl vereblrm yardım edin ltf..

bak wermeliyim mi die soruyosun...sonra defternin arasına koymayı düşünüon mektubu.. sonrada mektubu nasıl wereyim die soruyon sen daha ne yapmak istediğini bilmiyon ki... kızma ama gerçek bu hem nie mektup yazdın sen bide omu senden ayrıldı sen mi ondan...ve niee... konuyu aç biraz ona göre werip wermeme konusunda fikir werelim:Smile
Ara
kı@ymı@k=)
niye yazdın önce onu bi söylee
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,481 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız??? DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045 11 1,942 03-04-2010, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: karizmatik_vbulletin3_import15497
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,626 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  nasıl olacak cehennem22 32 1,792 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  Siz Olsaydınız nasıl anlatırdınız? *Asİ-yÜrEk* 19 1,465 05-04-2008, Saat: 11:47 PM
Son Yorum: hüzünumuttur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 08:02 AM