:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız???
DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045
yha nasıl anlarız ki Tongue yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar???

bazı erkekler var sadece bi gecelik için severler kızları ama yürekten seven erkeklerde var işte yürekten sevdiklerini nasıl anlayabiliriz? gerçekten seviyormu yoksa sadece bi gecelik içinmi seviyor oldugunu nasıl anlarızzz?? yardımcı olabilirmisiniz??? lütfnnnnnnnn
Ara
# Pè®iM§ii #
Haraketlerinden Tavırlarından .. Ve Senin Üzerine Titreyip Senlen Sürekli iLqilenmesinden anLayaßilirsin Smile
Ara
CaNaT
Evet onun sana karşı tavırları bunun hakkında biraz ipucu verir eh birazda sana bakıışını öğrendin mi konuşmalarından düşüncelerinden zaman içerisinde seninle ne için birlikte olmak istediğini anlarsın sanırım Smile
Ara
_AL0n3_
zamanla anlarsın Tongue
sen yüz vermeyince cekip giderse gönül eğlendirmiştir Tongue
fakat sen kactıkca o pesinden geliosa her anında olmak için can atıosa sevio oLabiLir Tongue
ama sadece oLabiLir ' diorum cnkü sevgisine inandıgn insanlar bile cok deişik cıkablio dikkatli olmalsn o yüzden Tongue
Ara
riukeen
Ben çok güzel bi taktik verirdim ama o beyenmeye girer farketmeside zor Big Grin

ama söylücem artık napalım

saçlarını yapıyosa Big Grin
Ara
riukeen
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zamanla anlarsın Tongue
sen yüz vermeyince cekip giderse gönül eğlendirmiştir Tongue
fakat sen kactıkca o pesinden geliosa her anında olmak için can atıosa sevio oLabiLir Tongue
ama sadece oLabiLir ' diorum cnkü sevgisine inandıgn insanlar bile cok deişik cıkablio dikkatli olmalsn o yüzden Tongue

doru dememiş arkadaş

sen yüz vermeyince çekip gitmeli zaten

fakat sen kaçtıkça o peşinden geliyosa her anında olmak için can atıyosa onun derdi başka Big Grin

ama sadece olabilir demen çok doru çünki sevgisine inandığın insanların sevgisinin iso 9001 belgesi olmaz Big Grin bunu göze olarak başlarsın herşeye
Ara
Qetesh
Gerçekten seven insan "erkek değil insan" sevdiği hakkında kötü düşünmez, art niyetli olmaz, ona kızar ama sonra dayanamaz özür diler. Gerekirse gönlünü alacak bişeyler yapar, kendini affettirmesini bilir. Öyle çok süslü kelimelerde söyleyemez.

Eğer gerçekten seviyorsa seni görünce heyecanlanır, saçmalar, rahat davranmaya çalışır ama değildir.. Hep aklında sen varsındır. Sürekli seninle konuşup durmak ister.

Yani uzun hikaye. Tongue Sen gerçekten sevde, senide gerçekten seven birini bulursun..
Ara
kı@ymı@k=)
bu denilenler hep yalan Big GrinBig Grin

birisi varr bana sürekli ilgi gösteriyor. kırmıyo beni hiç kıyamadığını söylüyo bişey söyleyeceği zaman kızarıyo. gönlümü hoş tutmaya çalışıyo. onun için çok değerli olduğumu herdaim hissettiriyo. ben nerdeysem oda orda bitiyo. bi haksızlık durumundaa beni en iyi şekilde savunuyo. benim yanımda çok rahat olduğunu söylüyo ama sankii oturduğu yerde diken var gbi sürekli hareketlii eli ayağı birbirine karışıyo. kimse ona söz geçiremezken benim gözünün içine bakmam yeterlli oluyo. sürekli güler yüzlü beni karşılar yolcu eder sever sayar ne biliyimm.. tatlı tatlıda bakar Big Grin bunları birine anlattsamm senden hoşlanıyp felan diyebilirBig Grin ama böyle bi durum yok işte. insan çok sevdiği arkadaşınada bu şekilde davranabilirBig Grin bence bunu ayıran ince bi çizgi olmalıı ve bu çizgide senin yüreğinde olmalı.Smile yani bunlar evet genel belirtilerdirde bi dur düşünn sen ne hissediyosun. o senden hoşlanıyomu sen bunu içinde hissedebiliyomusun ve o seni herkesten özel kılıyomu. buna bak.. bidee yürekten sevme muhabbetine gelince.. yürekten sevmek çok masum bişey öyle görkemli ilişkiler gibi değildir çünkü onlar göstermeliktir. bi erkek ilk günden elini tutup öpmeye çalışıyosa 1. haftada derki bunlar yetmez bi yerden sonra Big Grin sevmek böyle bişey değil her an dokunmak değill. dokunamamaktır bence Smile yanii sen anmalak zorundasınn biz ne desek boşSmile
Ara
riukeen
öyle bi karıştırmış ki okurken feleğim şaştı..

ben pratik yol söylücem.. birinin senden hoşlandığını anlamak için delümüsünüz öküzmüsünüz yarışmasını sunan yeteneksiz türkiye programındaki adamın karşısına geçip sevdiğim kız baba deyince annesi olup süt vermeyince falan filan diye saçmalamak gerek sanırım Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
sen çok normal yazmışsın sankiBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,486 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  sizcee nasıl?? nesil! 20 1,537 03-30-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,658 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  nasıl olacak cehennem22 32 1,830 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  Siz Olsaydınız nasıl anlatırdınız? *Asİ-yÜrEk* 19 1,471 05-04-2008, Saat: 11:47 PM
Son Yorum: hüzünumuttur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 02:24 AM