:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi
нüzüηçiçÑ”ği
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:intaharı önermekte ısrarlıyım...

arkadaş denilen şahısa yan gözle bakılmaz Confusedmiley14:
Ama kalbine söz geçiremiyorsa bakılırmış Smile
Ara
riukeen
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama kalbine söz geçiremiyorsa bakılırmış Smile

kalbine söz geçiremeyen tamamen bilinçsiz'dir

intahar da
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalbine söz geçiremeyen tamamen bilinçsiz'dir

intahar da
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile intiharı acizler yapar bence SmileSmileSmile
Ara
riukeen
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile intiharı acizler yapar bence SmileSmileSmile

kalbin derse sözde geçiremezsen yaparsın bu sevgiye benzer birşey

kalbine söz geçiremeyen hala bilinçsizdir de kararlıyım...

kalbin derse ... =)
Ara
riukeen
ha bu arada söz geçiremeyenler için kalbinin ne söyleyeceği bilinmez.. :yikildim:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalbin derse sözde geçiremezsen yaparsın bu sevgiye benzer birşey

kalbine söz geçiremeyen hala bilinçsizdir de kararlıyım...

kalbin derse ... =)

iyide bu dünyanın sonu değil ki çocuğun zorumu varki öyle bişey düşünsün bu dünyada düşünülücek o kadar şey varken off off akşam akşam nerden girdim bu konuya Smile
Ara
riukeen
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyide bu dünyanın sonu değil ki çocuğun zorumu varki öyle bişey düşünsün bu dünyada düşünülücek o kadar şey varken off off akşam akşam nerden girdim bu konuya Smile

hala ısrarlıyım vazcaymam arkadaşa yan gözle bakılmaz kalbine söz geçiremeyene intaharda ısrarlıyım
Ara
kelaj
defol git lan.sen intihar et.ben bu kızla en azından benle arkadaş kalmak için sizden yardım istiyorum senin dediğin lafa bak.defol git kendin intihar et!
Ara
amyleee
Ya bana kalırsa eğer sevdiği yoksa biras daha yakın davran arada hoşlandığını biras belli et ama çok üstüne düşme,pat diye açılma.çnkü kız seni senin düşündüğün şekilde düşünmüyosa sen gidip açıldığında her ne kadar saygı duysada duygularına ister istemez bi soğukluk olacaktır.ama eğer onda da bişiler hissedersen sana karşı o zaman anlat durumu bnce..
Ara
bebiS
ne kalp var sizde ya
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 2,016 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 683 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,946 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  nasıl olacak cehennem22 32 1,866 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 578 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:38 PM