:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi
_AL0n3_
bence söyLemeLisin.bizim arkadaş grubumuzdan bi çocuk kızı seviodu çok yakın arkadaştıLar hatta kız ameLiyat oLduqunda sevqilisini hastaneye o çocuk getirmişti.sevqilisinden ayrıLdıqında söyledi onu sevdiğini.arkadaşım kabL etmedi ama arkadaşLıkLarna devam ettiLer.eğeR ters tepki verirse ozaman haLa arkadaş kaLabiLceğinizi faLan anLat.gerçekten arkadaş oLarak görmek istiyosa zaten seni o da bunu kabuL edeR Smile
Ara
Yenemuko
bişey olmayacak ne olacak sen aşık kalacan kız habersiz kalacak Big Grin
Ara
kelaj
haklısınız.söylemem lazım inşallah ters tepki vermez.peki neler söyliyeyim?
Ara
mutsuz_kı@z
walla bende senin gibi sevdiğim kişi başkasını seviyodur ve arkadaşlığınıda kaybederim die söylememiştim bizde aynı sınıftaydık meğer oda beni seviomuş ve ikimizde açılamadığımız için 3 senemiz boşuna geçti seviyosan git söyle benim durumuma düşme derim
Ara
esmeriim
bu işin sonunu merak ediyorum ne olacak
Ara
kelaj
ama ben eminim başkasını sevio
Ara
esmeriim
şansına kalmış artık başkasını seviyorsa yapacak bir şey yok
Ara
Güldenur
Aslında burda kendini boşa yoruyorsun sen, gidip söylemekte fayda var. Vereceği cevaba saygı duyman gerekir. Eğer çok seviyosun git derdini anlat bilsin, hem sen böyle üzülmezsin, hem o kişi de ona olan duygularından anlar.
Ara
nesil!
bndn bi tavsiye eğer istemiyorsa çok üstüne gitme o zmn arkadaş kalayım diyorsun ya o zaman arkadaş kalmaz snle ..Wink
Ara
kelaj
ya ama olmazki.madem sevmio beni arkadaş kalsın.he bak ben söylemeyi unuttum.benim yakın arkadaşımda seviodu onu ama kız ona bakmıodu ztn bu arkadaş açılamadı ama benimki ensonunda anladı ve sen beni seviosun dedi.çıkmadılar ama yinede arkadaş kaldılar kız yinede ii davrandı çocuğa.peki ya bana ters tepki verirse?sizce verirmi?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 2,017 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 689 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,955 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  nasıl olacak cehennem22 32 1,866 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 578 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:42 PM