:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi
kelaj
hadi yorumlarınızı bekliyorum
Ara
nesil!
bnce o eğer seni seviyosa az da olsa belli eder eğer sevmiyorsa açılma çünkü o senle arkadas kalsa bile çok yakın hissedemes sni kendine !!
Ara
kelaj
başkasını seviyor.ben onu artık çok nadir görüyorum.3-4 haftada bir görebiliyroum artık o yüzden açıkıcam lütfen unut demeyin unutamam o benim canım aşkım.ne olur yardım edin neler söyliyeyim nasıl etkiliyeyim?
Ara
esmeriim
içinden geldiği gibi rahat davran emin ol o zaman daha çok etkilersin
Ara
nesil!
ben sana zaten unut diyemem ama unutmaya çalışırsn emin ol ki unutabilirsin sn 2-3 haftada görüyorum diyosun benim karşı komşum her gün görüyorum o yzdn haline şükret ben unutmaya çalışıyorum ama her sabah sesiyle uyanıyorum daha kötü ya bnmki .. ama unutamazsın çok zor ne kdr az da görsen çok zor unutman ama ona çok doal davran ilk baş çok yakın davran işte ne bilyim elini omzuna fln at nbr napıosn gibi sözler söyle ve yakın davran ona ...
Ara
kelaj
ya yakınım zaten ama onu sevdiğimi bilmio yoksa arkadaşız yani.ama öğrenince ne yapacak bilmiorum.
Ara
nesil!
hm.. eğer ona yakın davrandıında seni terslemiyorsa yada samimi sözler onun hoşuna gittiğini düşünüyorsan terslemez yada hala arkadas kalmaya dvm eder o kızın huyunu bilmediğim için pek yorum yapamıyorum ama .. dediğim gibi eğer samimi szölerin davranışlarnın onun hoşuna gittiğini düşünüyosan tersleemez ve arkadaslığınızda bozulmaz..
Ara
kelaj
of ya başkasını seviyor yada çıkıor ama bilmiorum yani.neyse o okula giderken direk yüzüne söyliyeyim mi sizce?
Ara
kelaj
yorum yokmu?
Ara
Firari Fırtına
Ömür boyu arkadaş kalacak haliniz yok ya , böyle bir kanunda yok . Madem sevmişsin ona açıl ve anlat durumu . Bir sakınca göremiyorum .

Mutluluklar ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 1,977 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 668 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,935 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  nasıl olacak cehennem22 32 1,836 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 573 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:58 PM