:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi
casus021
Kendin Gibi Ol Birde Kızın Hosuna Giden şeyleri Yap bir bir beyaz gül birde kırmızı gül ver beyaz gül berak saflık sadeligi zerafeti temsil eder kırmızı gülde aşkı temsil eder fakat bunları sonra yap yani seni kabul ettiginde yap yada sen bilirsin
Ara
kelaj
kardeşim tamam da kız başkasını sevio kabul etmiyeceğini bende biliyorum.ama artık içim içimi yiyo kafayı yemek üzereyim ve onu çok nadir görüyorum.o yüzden söyliyecem.ama neler söylemeliyim nasıl onu etkiliyeyim ki benle çıkmasa bile benden hoşlansın veya benimle arkadaş kalsın
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
kelaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardeşim tamam da kız başkasını sevio kabul etmiyeceğini bende biliyorum.ama artık içim içimi yiyo kafayı yemek üzereyim ve onu çok nadir görüyorum.o yüzden söyliyecem.ama neler söylemeliyim nasıl onu etkiliyeyim ki benle çıkmasa bile benden hoşlansın veya benimle arkadaş kalsın

Kiz bir baskasini Seviyorsa söylemee .. [bence]
Ara
casus021
kelaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardeşim tamam da kız başkasını sevio kabul etmiyeceğini bende biliyorum.ama artık içim içimi yiyo kafayı yemek üzereyim ve onu çok nadir görüyorum.o yüzden söyliyecem.ama neler söylemeliyim nasıl onu etkiliyeyim ki benle çıkmasa bile benden hoşlansın veya benimle arkadaş kalsın
bir başkasını seviyorsa senden hoşlanmas ve büyük ihtimal arkadaş bile olmaz fakat sen elinden geleni yap ve git söyle bundan başka çare olmaz ozaman içindekileride çıkarmış olursun rahatlarsın bunun başka alternatifi yok kızda bir umut olsaydı söylediklerimi yapderdim ama kısda umut verecek bir ışık yok yani sen polifonik aşıklardansın
Ara
kelaj
offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.çok seviyorum onu.tmm benle çıkmasın benden hoşlanmasın ama bari arkadaş kalıyım onunla.neler söyliyeyim?
Ara
esmeriim
sen hala çözüm bulamadınmı
Ara
kelaj
ne çözümü kafayı yemek üzereyim o yüzden yardımlarınızı bekliyorum.bu kız ztn benim arkadaşım iyi arkadaşız ama söyledikten sonra onu kaybetmemek için ne yapmalıyım?
Ara
esmeriim
benim söylediğimi yap konuş ama arkadaşlığımıza gölge düşmesini istemiyorum dersin
Ara
kelaj
ben okul açıldıktan sonra söyleyeceğim için şimdi herkesten yorum bekliyorum.herkesin fikrini alıp ona göre bir şeyler yapıcam
Ara
kelaj
başka fikrini yazacak kimse yokmu yaw?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 1,977 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 668 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,937 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  nasıl olacak cehennem22 32 1,836 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 573 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:45 AM