:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi
kelaj
onu kaybedeceksem köprüden aşağa atlıyayım daha iyi
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
kelaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu kaybedeceksem köprüden aşağa atlıyayım daha iyi

Kaybedecegini zannetmiyorum ama iliskiniz eskisi kadar samimi olmaz cunku artik arkadasi gibi görmiycek seni, hem bilemeyiz belkide oda seni seviyor Wink belki söylemeni bekliyor.. eger gerçekten çok seviyorsan herseyi göze alip söylemelisin bence Cool
Ara
ѕqρα кJмя
otobüsün arkasından,

'Seni Seviyorummmmmmm' diye koştur,

yolcular duyarlarsa alkışlarlar,kızın da hoşuna gider,

varya evlenirsiniz bile :yikildim: Big Grin
Ara
kelaj
hmm.doğru.ama ben onu kaybetmekten öyle korkuyorum ki anlatamam.beni tersliyeceğinide sanmıyorum.beni üzmez bence çok iyi bir kız.ama bir daha benle konuşmazsa işte o zmn aklımı kaybederim.peki sizce neler söylemeliyim?tam olarak yani.birde ben bu kzı çok az görüyorum gördüğüm zmn 15-20 sn falan.sizce okul cıkışında gidiyim mi yanına ama çıkışta yanında arkadaşı da oluo.okul çıkışında onu gördüğüm yerde direk söylemem iyi olurmu?
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
kelaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm.doğru.ama ben onu kaybetmekten öyle korkuyorum ki anlatamam.beni tersliyeceğinide sanmıyorum.beni üzmez bence çok iyi bir kız.ama bir daha benle konuşmazsa işte o zmn aklımı kaybederim.peki sizce neler söylemeliyim?tam olarak yani.birde ben bu kzı çok az görüyorum gördüğüm zmn 15-20 sn falan.sizce okul cıkışında gidiyim mi yanına ama çıkışta yanında arkadaşı da oluo.okul çıkışında onu gördüğüm yerde direk söylemem iyi olurmu?

çiki$ta gördugun yerde seninle konusmam lazim deyip sakince konusabileceginiz bir yere gidebilirsiniz.. Orda onu nasil sevdigini anlat .. burda bize yazdiklarini ona söyle baska birsey söylemene gerek kalmaz zaten Wink
Ara
kelaj
peki cevap vermezse napıyım?mesla yanından ayrılıp daha sonramı karşısına çıkıyım?yada hemen bir cevap almalımıyım?
bayan arkadaşlar size birisi gelip böyle böle dese sizin yanıtınız ne olurdu? bi yardım edin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
kelaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki cevap vermezse napıyım?mesla yanından ayrılıp daha sonramı karşısına çıkıyım?yada hemen bir cevap almalımıyım?
bayan arkadaşlar size birisi gelip böyle böle dese sizin yanıtınız ne olurdu? bi yardım edin

ya güzelim herkez ayni tepkiyi vercek diye birsey yok ki .. Cool

Sen dedimi yap söyle, aninda da cevabini al bekletmesin seni (:
Ara
casus021
bence git açıkla polifonik eşk te yanarsın onun için verecegi cevaba göre hareket edersin
Ara
kelaj
neler söyliyeyim etkilenmesi için.tecrübeli arkadaşlar yardım please
Ara
kelaj
başka yorum yapan yokmu şu zavallı aşığa...?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 20 1,977 04-05-2009, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: blue_belial
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 669 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,938 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  nasıl olacak cehennem22 32 1,836 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 575 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:18 AM