:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:(
ordu
:S:S konuyu okuyunca kendimi görmuş gibi oldum benimde sevdigim çocu babam istemıodu tanımadan yargıladı istemıodu olmaz dıodu ama ben direndim tanıcaksınız dedim ve o olucak başka yolu yoq dedim babam bana hep sen kaçma kızım kımı istersen veririm dedi bende bunu hatırlattım ona bişi diemedi.nese geldıler istedılerr beyendı ve oldu sözlendık..seninde yapıcvan şey ailenı alıp gıdıp istıceksınn..buda olmadı kız eyer senı çok sevıosa hiç düşünmeden senınle gelıcek..!!!!
Ara
'Belinay'
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Biraz zaman vermen gerekiyor tabiki kıza sadece onu endişelendirecek bir şey yapma
kıza sadece şöyle bir mesaj ilet bence ablan aracılığıyla felan. Desin ki ablan kıza senin agzıdan. Bak ... adı neyse seni çok sevdiğimi biliyorsun sende beni seviyorsun ve neden bana bu şekilde davrandığını biliyorum, seni aramayacak sormayacağım ama sürekli seni takip edeceğim izleyeceğim uzaktanda olsa şimdilik sadece bekliyorum seni bekliyorum bizim aşkımız sevgimiz o kadar çabuk bitmez bitemez biliyorum. Onun içinde şimdilik sadece bir virgül koyuyoruz ilişkimize ama bu şu demek değil senden seni sevmekten vazgeçmiyorum sadece senin korkularının sana daha fazla zarar vermesini istemiyorum zaman içinde oda düzelecek ve tekrar birlikte olacağız. Bu aşka noktayıda ancak gözlerimizi sonsuzluğa açıtığımızda koyacağız. Seni seviyorum.Beni bekle Cihat ...

SmileSmileSmile Sanırım böyle birşey yeterli olabiir. sende bişiler eklersin buna ve ablanla bu mesajı sevdiğine iletirsin Smile

Ercan abi biran bu olayı sen yaşamışta anlatıyomuşsun gibi hissettim bu ne yardımseverliktir Smile Tebrik ediyorum (=
Ara
Aşk_Bu
Seven biri olarak elinden geleni yapmışsın.Artık biraz dur bekle bakalım.

Sen bir öğrencisin değil mi?Şu ara yapacağın en iyi şey derslerine konsantre olup bu işi zamana bırakmak.

Kasma ,kastıkça her şey daha da çetrefilleşir

İnan bana iyi ya da kötü ama en doğru biçimde zaman çözer bu işleri.

Ara
cihatcı@k
ordu adlı kardeşim dediğinde haklısın tabikide ama üniversite 3.cü sınıftayım yani kızı istemek kolay ama maddi imkanlar problemli daha askere gitmedim işim hazır onda sıkıntı yok ama kızı istersek verdiklerini düşünürsek kızı adanaya alıp gelsem nasıl bakarım hergün ders var ve ben niğde de okuyorum okuldan sonra çalışacak yer yok zaten niğde çok küçük bir yer bu yüzden esrayı istememiz bizim 2 yılı bulur kızı madur etmek istemem asla bunu ona yapamam bütün herşeyimi ayarlayıp istemem lazım ki babasına restini çekebilsin sen maddi durumlarda güvenmişsindir sevgiline o yüzden sıkıntı olmamıştır bana işte bizim durum farklı biraz ama ablam dedi bu kız kaçıp heran gelebilir dedi.----------------------------------------------------------------------------bu arada arkadaşlar dün gece rüyamda gördüm esrayı rüya şöleydi sizde bir yorumlayım biz yorumladık yazacam yorumları:rüyam şöle ben adanadayken bir anda kendimi izmirde buluyorum ve sokak sokak geziyorum ve esrayı arıyorum tam o sırada esrayı bir dükkanda görüyorum oda beni görüyor ve gülüyor ben görmemezlikten gelip kaçıyorum bu arada üstümdede beyaz gömlek varmış öle gördüm neyse kaçıp bir banka oturuyorum ve dar bir sokaktan esra geçip bana koşup diz çöküp 2 elimi alıp sımsıkı tutyor bir an ellerimi çekmek istedim bırakmadı bende o anda ağlamaya başlayıp diyorumki beni anlamadın hiç dinlemedin dedim ve o anda uyanmışım kalktığımda şok oldum resmen şaşırdım hemen internetin başına geçtim ve bulduğum sonuçlar:forumun birtanesinde şöle yazmış:Elele Tutuşmak Rüya TabiriRüyada biriyle elele tutuştuğunu gören kimse, sevdiği bir kişi ile biraraya gelerek güçleneceği ve güzel zamanlar yaşayacağı anlamındadır. demişablamın yorumu ise:kız şu anda zor durumda ve ağlamaklı sürekli ağlıyor ozaman dedi çünkü esra beni görünce gülüyordu ağlamakmış o sen beyaz gömlek görmüşsün üstünde aydınlanacaksınız dedi esra ellerini tuttuysa bu çok güzel olmuş esradan çok iyi bir haber alacaksın ve kavuşacaksınız dedi çok güzel bir rüya dedi hadi hayırlısı inş dedi ablamın dedikleri ve hissetikleri mutlaka çıkar çoğu gitmiş azı kalmış dedi biraz daha sabır dedi cihat ve inanırmısınız ben bunu duyunca çok sevindim ve gözlerimdeki yaşlara hakim olamadım bir yandan sevinç göz yaşları bir yandan üzüntü neden üzüntü biliyormusunuz esra ağlıyor onun ağlaması beni çok üzer çünkü bende inş ablacım dedim ama ablamda çok sevindi harika bir rüya dedi bakalım ne olacak
Ara
ordu
cihatcık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ordu adlı kardeşim dediğinde haklısın tabikide ama üniversite 3.cü sınıftayım yani kızı istemek kolay ama maddi imkanlar problemli daha askere gitmedim işim hazır onda sıkıntı yok ama kızı istersek verdiklerini düşünürsek kızı adanaya alıp gelsem nasıl bakarım hergün ders var ve ben niğde de okuyorum okuldan sonra çalışacak yer yok zaten niğde çok küçük bir yer bu yüzden esrayı istememiz bizim 2 yılı bulur kızı madur etmek istemem asla bunu ona yapamam bütün herşeyimi ayarlayıp istemem lazım ki babasına restini çekebilsin sen maddi durumlarda güvenmişsindir sevgiline o yüzden sıkıntı olmamıştır bana işte bizim durum farklı biraz ama ablam dedi bu kız kaçıp heran gelebilir dedi.----------------------------------------------------------------------------bu arada arkadaşlar dün gece rüyamda gördüm esrayı rüya şöleydi sizde bir yorumlayım biz yorumladık yazacam yorumları:rüyam şöle ben adanadayken bir anda kendimi izmirde buluyorum ve sokak sokak geziyorum ve esrayı arıyorum tam o sırada esrayı bir dükkanda görüyorum oda beni görüyor ve gülüyor ben görmemezlikten gelip kaçıyorum bu arada üstümdede beyaz gömlek varmış öle gördüm neyse kaçıp bir banka oturuyorum ve dar bir sokaktan esra geçip bana koşup diz çöküp 2 elimi alıp sımsıkı tutyor bir an ellerimi çekmek istedim bırakmadı bende o anda ağlamaya başlayıp diyorumki beni anlamadın hiç dinlemedin dedim ve o anda uyanmışım kalktığımda şok oldum resmen şaşırdım hemen internetin başına geçtim ve bulduğum sonuçlar:forumun birtanesinde şöle yazmış:Elele Tutuşmak Rüya TabiriRüyada biriyle elele tutuştuğunu gören kimse, sevdiği bir kişi ile biraraya gelerek güçleneceği ve güzel zamanlar yaşayacağı anlamındadır. demişablamın yorumu ise:kız şu anda zor durumda ve ağlamaklı sürekli ağlıyor ozaman dedi çünkü esra beni görünce gülüyordu ağlamakmış o sen beyaz gömlek görmüşsün üstünde aydınlanacaksınız dedi esra ellerini tuttuysa bu çok güzel olmuş esradan çok iyi bir haber alacaksın ve kavuşacaksınız dedi çok güzel bir rüya dedi hadi hayırlısı inş dedi ablamın dedikleri ve hissetikleri mutlaka çıkar çoğu gitmiş azı kalmış dedi biraz daha sabır dedi cihat ve inanırmısınız ben bunu duyunca çok sevindim ve gözlerimdeki yaşlara hakim olamadım bir yandan sevinç göz yaşları bir yandan üzüntü neden üzüntü biliyormusunuz esra ağlıyor onun ağlaması beni çok üzer çünkü bende inş ablacım dedim ama ablamda çok sevindi harika bir rüya dedi bakalım ne olacak

Benimm Sözlumde üni 3 gıdıoo bizde düşündük askerlık karıyer işi vs.hepsini düşünduk ama aramızdakı sevgi bırlıkde herşei başarıcamızı söluodu şartlarr el vermeye bılır sende haklısın..inş sevdigin kız peşini bırakmazz allah mutlu daim etsin...!!
Ara
cihatcı@k
inş kardeşim çok sağol keşke senin kadar cesur olabilse senin kadar güçlü değil o bunu ablamada sölemiş ben sizin kadar güçlü olamam demiş daha evelsi bu ilk ayrılığımızda görüşmüşlerdi ozaman sölemiş bakalım zamanla neler olacak
Ara
cihatcı@k
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:porfilime yaz istersen bide öle dene

birde karşına çıkan o hata mesajını buraya yazabilirsen kopyalayaiblirsen onunlada bir ilgilenelim tamam mı belki başkalarındada aynı şekilde oluyordur

[INDENT]Geçersiz Link: Konu
Eğer normal ve geçerli Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen Administratörü durumdan haberdar edin.

bu yazı çıkıyor kardeşim bilgine
[/INDENT]
Ara
ordu
cihatcık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inş kardeşim çok sağol keşke senin kadar cesur olabilse senin kadar güçlü değil o bunu ablamada sölemiş ben sizin kadar güçlü olamam demiş daha evelsi bu ilk ayrılığımızda görüşmüşlerdi ozaman sölemiş bakalım zamanla neler olacak

İnş hakkında hayırlısı olsun..
Ara
cihatcı@k
yarın ablamın yanına gidiyorum arkadaşlar konuşmaya çok ihtiyacım var ablamla dertleşecem ablam ne diyecek bakalım gelince yazarım size
Ara
cihatcı@k
arkadaşlar geldim evet ablamla konuştum ablama rüyalarımı anlattım dediği şunlar esra şuanda zor durumda demekki rüyana göre sana haber gelecek dedi iyi bir haber alacaksın dedi ve bu kızı bekle kimseyle çıkma ve sadece bu kızı bekle dedi bu kız geri dönecek hayırlısı ile dedi ben ne msnye nede facebook a giriyorum arkadaşlar 2.5 aydır benden haber alamıyor esra ablamda dediki şuanda kuduruyordur haber alamadığı için kaçan kovalanır dedi ama haber alacaksın esradan dedi rüya yorumlarına bakılırsa güzel rüyalar anlamlarını araştırdı bende okudum gerçekten güzeldi arkadaşlar inş döner de bu huzursuz ve mutsuz günlerim sona erer dedim abla evlilik falan demişti ne oldu sence dedim ablam evlenen adam şimdiye kadar 10 defa evlenirdi daha fotoğraflarını göndermedi 1,5 ay oldu dedi ben evliliği sanmıyorum olsun sadece seni kendinden uzaklaştırmak için uydurduğu bişi dedi o dedi bir zaman bekliyor olabilir ve ben valizibi alıp bize gelmesinden şüpheleniyorum dedi çünkü benden açık adres istedi dedi napacakki bukadar açık adresi dedi zaten dedi senin adanadaki adresini biliyor ev numaranızı biliyor yollayan adam oraya yollardı dedi neden beni arayıpta açık adres istediki dedi Smile bide en son aradığında çok pişmandı ve sürekli seni sormak için telefonda zaman kolladı ve sorduğundada senin durumunu öğrenince çok üzülmüştü dediğim gibi bu kızı bekle dedi zamanla dönecek dedi bu konuşmalardan sonra çok rahatladım arkadaşlar inş hayırlısı ile döner esram
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 779 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,461 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  seven erkek neden kötü davranr ve neden sürekli tersler sehle 23 2,690 07-02-2008, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :) sevimsiz 35 2,457 05-16-2008, Saat: 12:44 AM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:20 PM