:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :)
sevimsiz
SELAM arkadaşlar...ya ben bi kızdan hoşlanıyorum ama ona söyleyemiyorum telefon açtım 2 defa ama yok siz erkeler hep aynısınız falan diyo 3 saat konuştum ya bi turlu onu sevdiğime ondan hoşlandığıma inandıramadım sizce nasıl inandıra bilirim lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnnnn SadSadSad
Ara
shark
dostum yardım edılcek bır sey yok hoslandıgın kız da senden hoslanıyo yaptıgı sadece naz bır ıkı gun ılgı gosterme ozamn anlıycaktır ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER
Ara
ROSE
yardım nasıl edebiliriz ki sana nede olsa o kız arkadaşını biz tanımıyoruz ..napsın o da haklı demekki hep o tarz şeylerle karşılaşmış inancı yok sana da ...belli olmaz bakarsın onunda sana ilgisi vardır zamanla ortaya çıkar ...için rahat olsun ...dert etme bence ..

allah yardımcınız olsun ne diyimSmile
Ara
kardelen
biraz bekle ve düşün ona hiç beklemediği bi anda karşısına çıkarak bi süpriz yap ağzı açık kalsın o zaman inanır.
Ara
CannabiS
iLgini keSmee aSLa.. ona ilgin onun dikkatini cekicektir.. eer oda yaLnızSa sana oLan iLGİSİ seni amacına uLaStırır (;
Ara
sevgi nehri özlem
Bence naz yapıo emınım azda olsa oda senden hoşlandı ama onu fazla sıkma bıkabıırde senden kendınden sogutma kzıı.ama onu sevdıgını bellı ett.
Ara
By_Clasik
kız arkadaşına sadece sunu söyle sevgili dostum [-Hayatın boyunca karşına hep değişik erkek modelleri cıkmış ve hep sana yanlış yapmışlar ama afedersin ama 3 -5 erkek sana bunu yaptı diye benimde yapacağım anlamına gelmiyor ha bana dersen sende onlardansın ozaman söyliyeceğin tek şey yolun acık olsun -]:Saygılar sevgiler
Ara
dj_cansel53
ISPATLA en güzel yolu ıspatlamaktır. . ama kız arkadaşın bu sitedenmi
Ara
sevimsiz
MAlEsEf bUsİtEdEn dEğİl...arkadaşlarım hepinizin tavsiyelerine uymaya çalıştım sayenizde OLDU EKSİK olmayın.... sizleri seviyorum....
Ara
durgunay
Bence Kaçan Kovalanir O Yüzden Fazla Ilgi Gösterme O Zaman Sende Anlarsin Onun Seni Sevginini Senden Hoşlandigini Belli Etmiş 3 Saat Bi Erkek Telefonda çekilmez Yanii Demekki Bişeyler Var Bu Kizda...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 965 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 785 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  BayanLar SevgiLinizLe Arkada?m? OLmak isTiyorSunuz? €BeRimSin 5 701 04-04-2022, Saat: 12:13 AM
  yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:( cihatcı@k 31 2,443 04-04-2010, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:38 PM