:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:(
cihatcı@k
arkadaşlar geçen sene nisan ayının onunda bir kızla tanıştım ben çok hoşlandım oda benden çok hoşlandı ve teklif ettim kabul etti ve çıkmaya başladık mükemmeldi herşey ve birbirimize aşık olduk ve çok sevdik geçen sene ağustos ayında ben adanadan izmire gittim kendisi izmirli ben adanalıyım gittim ve beni karşılamaya geldiğinde heyecandan titriodu resmen çünkü 2.ci karşılaşmamızdı uzak olduğumuz için netten devam etmiştik fakat ben okurken arkadaşlarına gelmiş orda tanışmış ve o geri dönmüştü neyse ağustos ayında 17 gün izmirde kaldım ve 15.ci gün biz aramızda yüzük taktık çünkü çok seviyor ve aşıktık ben üni olduğu için adanaya geri döndüm derken güzel gidiodu herkesle tanışmıştım sülalesinden annesi ablaları vs bir tek babası ile tanışamadık beni çok sevmişlerdi herkes etrafı falan babası sonradan beni duymuş olmaz demiş ayrılacaksın demişti babası ne beni gördü nede tanıştık ön yargılı davrandı fakat hiçbir sorunumuz yoktu tabi ben bazen izmire gidiyorum gizli görüşüyoruz ama birbirimizi deli gibi seviyorduk çünkü babası görüşmesine izin vermiyordu şubat ayında sevgilimin cep telefonuna babası el koydu geceleri çünkü gizli görüşüoduk adam duymuş benimle konuştuğunu neyse sevgilimle görüşemez olduk bir anda ben adanadan telefon gönderdim oda oradan hat aldı görüşmeye devam ettik bana dediki bu numaramı kimseye vermedim sadece sen biliyorsun kimseyede vermeyecem dedi bende tamam dedim sonra babası telefonu geri verdi aldığı o hattıda kırdı eski hattından devam ettik görüşmeye ama bu sefer daha dikkatliydik adam nuh diyor peygamber demiyor sonra ben şubattan sonra 9 haziranda izmire gittim tekrardan görüştük 14 gün kaldık bu 14 gün zaman zarfında iyi şeyler oldu fakat benim dönmeme 1 gün kala babası benim orada olduğumu öğrenmiş ve kıza sizi asarım keserim o çocuk hemen gidecek bilmem ne gibisinden konuşmuş beni aradaı ve buluşalım seninle konuşmam lazım dedi fakat birbirimizi çok seviyorduk ve çok aşıktık birbirimize hayatındaki kıza bütün ilklerini ben yaşattım ve aşkı sevgiyi bende tattı karıcım kocacım muhabbetimiz vardı neyse gittim buluşma yerine oturduk yüzüğü çıkardı ve bana verdi ben yapamayacam dedi neden dedim babam böle böle sölemiş lütfen anla beni dedi bende dedimki "bak aşkım böle olmak zorunda değil biz birbirimizi çok seviyoruz evliliğimize 3 yıl var acele etmeyelim tamam ben buraya gelmem evlenene kadar sonra işimi elime aldığım an babanın karşısına çıkar konuşuruz" dedim oda kabul etmedi ve ayrıldı ayrılığı çok fazla uzun sürmedi 2 saat sonra ağla-y-ar-ak aradı beni lütfen konuşalım gel dedi yaptıklarından özür diledi ve yüzüğü geri taktı herşey güzel gidiodu 2 gün sonra adanaya döneceğim gece benim telefonumun şarjı bitti benim adanadan gönderdiğim telefon kendisinde idi gel vereim adanaya kadar idare ederiz dedi bende tamam dedim gittim aldım telefonumu konuştuk falan ben sabah uçağı ile adanaya döndüm uyudum biraz kalktım turkcell msj atmış reklam msj okdum mesajlardan çıkarken 2 tane msj gördüm telefona kayıtlanmış şubat ayındaki hattından bir tanesi kuzeni diğerini tanıyamadım msjda şöle yazıodu esra demiş smile.gif işareti yapmış tabi tanıyamadım daha sonra sevgilime msj attım dedim kim bu die cevap yok yarım saat geçti yok cevap sonra nete girdim numarayı araştırdım bir bayan adı çıktı dedim kim bu aradım bir erkek çıktı telefona kimsiniz dedim kimi aradın dedi ben dedim esranın nişanlısıyım dedim hangi esra dedi isim soyad verdim şöle dedi bir dönem muhabbetimiz vardı okunuyu kapattık gitti dedi!!! ben şok oldum o dediği dönem şubat ayındaki dönem tabi şaşırdım kaldım hemen sevgilimi aradım dedim kim bu dedim kuzenim dedi yalan sölüosun sana inanmıyorum dedim bir insan kuzeni bu şekilde konuşmaz dedim nediosun sen aşkım dedi bilmem ne inanmıyorum dedim bir anda bitti cihat dedi teli kapattı bir gün sonra beni aradı tekrardan şimdi dedi kanıtlayacam sana dedi aramış numarayı ben dinliyorum telden tabi kimsiniz dedi kimi aradınız kardeşim dedi karşıdaki ses sevgilim kimsiniz dedi ben mehmet dedi mehmet amcasının oğlu tabi kapattı telefonu bana döndü telde dediki şimdi ister inan ister inanma dedi hattımı kırıyorum hoşçakal dedi kapattı yaklaşık 2 hafta sonra bana msj çekti tabi ben arıyorum telefonu kapalı 2 hafta sonra bana msj çekti şöle "" sensiz olmuyor ama olmak zorunda çok özür dilerim şuan piskolojik tedavi görüyorum lütfen anla beni"" yazmış bende aşkım hiçbişi öle olmak zorunda değil bende sensiz yapamıyorum dön artık ne olur dedim hiçbişide gözüm yok lütfen dedim msj iletildi ama telini kapatmış kapatış o kapatış beni o msjdan 2 hafta sonra özelden gece aradı sesimi dinledi tam 20 dk sadece ben anlattım yaşadığımız güzel şeyleri anılarımızı ben ağladım telefonda o ağladı ama konuşmadı sonra kapandı telefon tabi sürekli arıyorum kapalı teli çevresine soruyorum kafası karışık zaman ihtiyacı var dediler eyvallah dedim o olaydan 2 hafta sonra öğlen 11 de beni aradı ve dediki cihat ben evleniyorum ne evlilği dedim bunu bize nasıl yaparsın dedim biz dedim aşığız birbrimizi çok seviyorz dedim hayır cihat bitti ben evleniyorum dedi artık beni arama dedi esra saçmalama dedim lütfen artık dön dedim seni çok seviyorum dedim tabi ben ağlıyorum bu arada o hala bastırıo tabi kapattı teli sonra ben babamı aradım baba böle böle dedim kız bir daha ararsa numaramı ver ben görüşürüm dedi babam güzel kızım die severdi esrayı ve hep öle konuşurlardı annemde öle esrada bizimkilerle görüşürdü öle hatta babam bu evlilik konusuna çok ciddi bakıodu neyse esra bir daha aradı babamın numarasını istedi bende verdim babama evleneceğini sölemiş işte babam net konuşamamış ablama devretmiş olayı ablamı aramış esra konuşmuşlar onada aynısını sölemiş evlenecem die ablamla uzun uzun konuşmuşlar ablam beni aradı dediki evlilik yok dedi sen dedi zamana bırak dedi biraz hiç arama sorma dedi numarasını vermiş ablama yeni nosunu ablamada söz verdirmiş cihata verme die bende almadım zaten sonra eniştesine sordum dedim abi esra evleniomuş öle bişi varmı dedim yok dedi öle bişi salı günü göya esrayı istemeye gelmişler kuzeni sölüo dedim kim vardı orada dedim eniştesi ablası deyince tak etti bende ben eniştesine perşembe günü soruyorum yani 2 gün sonra öle bişi yok dio sonra ben aramadım tabi arayamamda zaten hattının nosunu değiştirmiş bilmiyorum nosunu almadımda ayrılalı 3. aya girdik nerdeyse 24 ünde 4 ay olacak en son arayışından sonra bir kez daha aramış bu seferde küçüklük fotoğraflarını gönderecem diyerek aramış ve konuşmasında pişmanlık varmış beni sormuş telefonda ablama aradan 1 ay geçti fotoğraflarım gelmedi acaba ne yapmaya çalışıyor anlamadım? bizim ilişkimiz okadar güzeldiki anlatamam size ona neler neler yaptım doğum gününde olsun tanışma yıl dönümümüzde bile kutlamlar yaptık tapıoduk resmen birbirimize deli gibi aşıktıkki ben hala aşığım çok seviyorum yani bir kıza verilecek en güzel değeri aşkı sevgiyi verdim sen benim ilkimsin dedi herşeyi sen bana yaşattın dedi daha önceden erkek arkadaşları olmuş ama ilkdefa bukadar çok sevmiş ve aşık olmuş çevresi söledi ve kendisindende duydum emin olun mükemmeldi evlilik planlarımız hayallerimiz kusursuzdu ve her zaman seninle çok mutluyum diyordu.
şimdi soruyorum arkadaşlar esranın bana geri dönme şansı varmı?
benim bu olayda hatam nerde?
ne yapmam lazım arkadaşlar onu çok seviyorum?
Ara
CaNaT
Valla yazını baştan sona kadar okudum. Anlattıklarına bakılırsa seninde bir suçun yok ortada olmaması için babası hariç bir neden de yok gibi ama iş o babasından sonra sanki çok karışmış gibi. Yani babası ile aralarında ne oldu ne bitti ne geçti fikrini değiştiren şey böyle seni uzaklaştıran şey neydi bunu bu şekilde anlamak zor. Bunu ancak o kişiden ögrenebilirsin ablan konuşuyorsa eger asıl nedenini o ögrensin ki sende duruma göre kendine bir yol çizebilesin başka birisi varsa başka birisi evlenecekse evlenecek seni seviyor isede seni seviyor bu ney ise bi şekilde ablan yada sen konuşup net kesin bir cevap almalısınız ondan bence. Sen düşünerek bu işin içinden çıkamazsın yoksa.
Ara
cihatcı@k
evet bende ablamla konuştum alttan ala ala konuş dedim tam net bir şekilde bir bilgi edinelim dedim çünkü ablam kestirip atıo esra kestirip atıo telefonda ortaya bişi çıkmıyor çok iyi niyetli davran alttan ala ala konuş dedim çok derine in dedim hatta ondan yana olki dedim amacının ne olduğunu öğrenelim dedim esranın aramasını bekliyor bana resimleri gönderirken mutlaka arayacakmış öle söledi ablam arıyor babasından ötürü telefonu açamıyor sabah 8 de iş başı akşam saat 10 da eve geliyorlar bütün ailesi çalışıyor aynı dükkanda mağzaları var o yüzden esra arayınca görüşüyorlar onun harici esra telefonu açmıyor ablamla o şekil konuştum bakalım ne olacak şimdi olaylar ilk sıcağı sıcağına olduğnda ben milleti yolluyordum yanına haber alması için falan bu sanırım onlardan sıkıldı üstüne gittik biraz sanırım çünkü şunu duyunca bende elimden ne geliyora yapayım dedim kendisi kuzenine kafasının çok karışık olduğunu zamana ihtiyacının olduğunu sölemiş bende bunu duyunca sevndim hemen bir barışma süprizi hazırladım tam gönderecektim arkadaşım demiş işte cihat sana hediye hazırlamış gönderecekmiş demiş esra sakın göndermesin işte istemiyorum onu unuttum bilmem ne die konuşmuş tabi olay ayrıldıktan sonra oluyor esranın amacı şu üstüne gelince tabi uzaklaştırmak için bunları yapmış olduğunu düşünüyorum baktı üstüe düştüm benim kendimden biraz uzaklaştırmam lazımki üstüme fazla düşmesin bir müddet ümidini kessin die yapıor bence çünkü esradan önceki kız arkadaşımda aynısı yaptı kendinden uzaklaştırmak için böle bir yola başvurdu sonra döndü ama ben esraya aşık olmuştum ve 1 yıl sonra döndü istemedim çünkü esrayla nişanlanmıştık aramızda
Ara
CaNaT
Kardeşim dediğin gibi yap önce istersen bir. ama şimdi ne ümide nede ümitsizliğe kapıl. Sadece gelecek habere göre davranmaya çalış öne bi netleşsin. Gerçekten mi istemiyor sadece biraz yalnız kalmak mı istiyor bi ögrenmek lazım onu. Ama şu da var ki yani bi kere böle bir ayrılık girince araya eskisi gibi olacakmı bilmiyorum. Sen çok seviyorsun bunu görüyorum ama inşallah oda seni senin onu sevdiğin gibi seviyordur.
Umarım hakkınızda hayırlısı olur. Güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah ...
Sevgiyle kal.
Ara
'Belinay'
Sanki sevgilin senden uzak durmaya çalışıyor birşeyler olmuş ve seni sevsede olmamalı diye düşünüyor.. böyle olabilir ama olayların akışına göre karar vermelisin açıklayıcı anlatmış olsanda senn yaşadığını senden iyi kimse bilemez öyle değil mi ? umarım herşey güzel olur Smile
Ara
cihatcı@k
uzak durmaya çalışmasının nedeni babası bastırıyor sürekli ben izmirdeyken bile babasının korkusundan acayip tedirgin oluyordu çok korkuyor babasından ben size bir olay anlatayım son izmire gittiğimde yani haziranda gittiğimin ilk haftası çok güzel geçti fakat çok gizli görüşüyorduk bu sefer çünkü çok korkuyordu hatta ben gelmeme 1 hafta kala gece telefonda ağladı sen geleceksin ama ben çok korkuyorum babamdan ya bizi duyarsa ya kötü şeyler olursa die ben yatıştırdım sakin ol bişi olmayacak merak etme dedim falan derken geldim asıl konu şu ilk hafta çok güzeldi 2.ci hafta daha iyi giderken cumasında esra beni aradı ama sesi kötüydü özsüte gel konuşmamız lazım dedi bende tamam dedim gittim oturduk yüzüğünü çıkardı bana verdi ben yapamayacam dedi dedim neden aşkım öle şeymi olur biz birbirimizi çok seviyoruz dedim bilmediğin bişi var dedi babam senin burada olduğunu öğrenmiş dedi geldi beni ve annemi tehtid etti çok korkuyorum lütfen beni anla dedi bak dedim onumuzde 3 yılımız var evliliğimize dedim ben 3 yıl buraya gelmem ama ayrılmayalım izmire yerleştiğim gün babanla konuşacam çıkarım karşısına sende rahat olursun dedim bende yok dedi olmaz dedi bende yeter be dedim bende çıkardım yüzüğü artık hat safaya gelmiştim çünkü onu desem yok bunu desem yok diyor çıkardım yüzüğü attım masaya al dedim ne halin varsa gör dedim baktım ağlamaya başladı ne ağlıosun dedim senin istediğin bu değilmiydi yani ona yok buna yok diosun bende istemiyorum dedim lütfen böle yapma ne olur dedi hayır dedim şimdi uçak biletimi alıp gidiyorum dedim artık yeter dedim kalktık dışarı çıktım fırlattım yüzü denize dediki bizim yan komşuya gel son kez görüşelim dedi bende tamam dedim neyse o gitti bende uçak biletimi aldım otele gittim akşam uçağını bekliyorum baktım beni arıyor telefonda nasıl ağlıo nasıl ağlıo anlatamam neden ağlıosun dedim! bunu sen istedin dedim lütfen gel konuşmamız lazım dedi hayır dedim ne gelecem ben gidiyorum dedim ne olurun dedi bende çok seviyorum ama belli etmiyorum bu olayın üstüne tmam dedim geliyorum gittim beni gördü geldi geçti oturdu karşıma naber dediSmile iyi dedim sen gördüğün gibi gözlerden yaşlar iniyor kıyamadım tabi dediki yaptıklarım için çok özür dilerim dedi bende dedimki aşkım ben uçak bileti aldım yani ne yapacağız şimdi dedim allahtan ertelendi bilet normale döndük döndükte ne oldu 5 gün sonra adanaya döndüm bu olay patladı işte babasından acayip korkuyor ve inanamayacağınız bir olay daha anlatayım şubat ayında gene gitmiştim babasının karşısına çıktı telefon açık ben dinliyorum babasına dediki ben dedi bu çocuğu çok seviyorum dedi baba sen ne diosun dedi bu yaşta sevmekmi olur dedi bir tane yumruk attı kıza ben şok oldum resmen telefonda gidip azını burnunu dağıtayım dedim zor tuttular soruyorum bir insan kızına yumruk atarmı bunun için kız çok çekiyor babasından anlatamam yani en son gittiğimde çok tedirgin çok korkuyordu biz el ele dolaşamadık ya düşünün artık herşeyde babasının gölgesi başımızdaydı tabi tartıştık hep sinirden şimdide korkuyor işte geri dönerse acaba tekrar olay patlarmı die cesaret edemiyor sanırım çünkü yani ben evleniyorum bilmem ne falan bunları kendinden soğutmak için yapıor ama oda yapamıyor 2 defa denedi bunu ayrıldığında ilkinde msj attı sensiz olmuyor ama olmak zorunda piskolojik tedavi görüyorum falan oldu bide gece aradı sesimi dinledi tan 45 dakika o telefonda ağladı bende yani benden uzaklaşırsa babasından ötürü başka bişi değil siz ne düşünüyosunuz?
Ara
duygusuzmelek
umarım hayırlısı neyse o olur SmileSmile
Ara
CaNaT
Biraz zaman vermen gerekiyor tabiki kıza sadece onu endişelendirecek bir şey yapma
kıza sadece şöyle bir mesaj ilet bence ablan aracılığıyla felan. Desin ki ablan kıza senin agzıdan. Bak ... adı neyse seni çok sevdiğimi biliyorsun sende beni seviyorsun ve neden bana bu şekilde davrandığını biliyorum, seni aramayacak sormayacağım ama sürekli seni takip edeceğim izleyeceğim uzaktanda olsa şimdilik sadece bekliyorum seni bekliyorum bizim aşkımız sevgimiz o kadar çabuk bitmez bitemez biliyorum. Onun içinde şimdilik sadece bir virgül koyuyoruz ilişkimize ama bu şu demek değil senden seni sevmekten vazgeçmiyorum sadece senin korkularının sana daha fazla zarar vermesini istemiyorum zaman içinde oda düzelecek ve tekrar birlikte olacağız. Bu aşka noktayıda ancak gözlerimizi sonsuzluğa açıtığımızda koyacağız. Seni seviyorum.Beni bekle Cihat ...

SmileSmileSmile Sanırım böyle birşey yeterli olabiir. sende bişiler eklersin buna ve ablanla bu mesajı sevdiğine iletirsin Smile
Ara
cihatcı@k
vayyy harika kardeşim evet bunu deneyeceğim güzel oldu bu fikir allah hepinizden razı olsun ne kadar güzel bir forum derdime kederime ortak oluyorsunuz ne güzel tamam mersine gittiğimde ilk işim bu olacak ablam mersinde oturuyor 1 saat aramızdaki mesafe ama bende korkuyorum acaba bu mesajı çektikten sonra kız hadi tersler ve hiç aramassa die de korkuyorum sonuçta numarasını ablama verirken cihatın haberi olmasın aramızda kalsın demiş ablama bir yandan aradaki bağı koparıp kestirip atmıyor ve aklıma şu geldi ablamda bunu söledi dediki senin fotolarını göndermek için evin açık adresini istedi benden bende verdim dedi ama şuda var esra benim adanadaki evimin adresini biliyor telefonuna kadar ablamdan neden açık adres istemiş anlamadım ablam şöle diyor benden bu adresi aldı ama bu kız herşeyini toplayıp bize gelebilir dedi sürekli bunu düşünüyorum dedi ablam bende ayıktım acaba böle bişi olabilirmi çünkü fotolar daha gelmedi ve 1 ay oldu nerdeyse açık adres istemiş yani neden? benim onda atkım var vs eşyalarım var toplasan 1 kutu etmez gönderse gönderirdi çünkü herşeyi bitiren biri ne numarasını verirdi nede fotoları bekletirdi ayrılamıyor benden bunu hissediyorum ercancım sence?
Ara
cihatcı@k
seven insan gerçekten hisseder ercancım ben inanıyorum gün içinde emin olki her kafamı çevirdiğimde esra yazısı her saate baktığımda saatler üstü geliyor ve içimdeki his gerçekten beni düşündüğünü söylüyor hergece allaha dua ediyorum dönsün diye bilmiyorum bir erkek üzerinden 4 ay geçmiş bir ilişki için haftanın 3-4 günü ağlarmı bilmem ama ben ağlıyorum bilmiyorum ne olacak bu iş... bugün bile esra geçen herşeyi gördüm hatta önümde bile adı geçti her adı geçtiğinde kayboluyorum... çünkü onu çok seviyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 777 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,449 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  seven erkek neden kötü davranr ve neden sürekli tersler sehle 23 2,690 07-02-2008, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :) sevimsiz 35 2,457 05-16-2008, Saat: 12:44 AM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:02 PM