:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seven erkek neden kötü davranr ve neden sürekli tersler
sehle
birini sevyorm onunda bana karşı bakışları kıskançlıkları vardı hatta bi ara arkadaşlarına kafaya koydm benim için onunla evlencm demş biriyle çıktı ayrldı duyduguma göre ayrlmasnda benm paymda varmş benm için ayrlmış ama hiç bir şeklde bana yakın davranmıyo hatta sürekli tersliyo hakaret edyo kavga edyorz kıskançlık krizlerine griyo ne olur yardm istyorm bu adm ne hissedyo:--/
Ara
sehle
birini sevyorm onunda bana karşı bakışları kıskançlıkları vardı hatta bi ara arkadaşlarına kafaya koydm benim için onunla evlencm demş biriyle çıktı ayrldı duyduguma göre ayrlmasnda benm paymda varmş benm için ayrlmış ama hiç bir şeklde bana yakın davranmıyo hatta sürekli tersliyo hakaret edyo kavga edyorz kıskançlık krizlerine griyo ne olur yardm istyorm bu adm ne hissedyo:--/[/quote]
Ara
CaNaT
hımm öncelikle birşeyi karara bağla bakalım gerçekten seviyormu ne kadar seviyor ?
ben evleneceğim dediğim kişiye o gözle baktıgım kişiye ne bu kadar ters davranırım nede onu kıracak bir davranışta bulunurum. O hem evlenmeyi düşünüp hemde bu şekilde davranıyorsa bir yer de bir sorun var demektir. Ya arkadaşın normal değil yada sana karşı hissetikleri ve sevgisi gerçek değil ..
Sen şimdi bu şekilde yapan birisi ile evleneceğim diyerek onunla birlikte mi olmayı düşünüyorsun. Bence 2 kere düşün istersen evlilik çocuk oyuncağı değil ciddi bir müessesedir. Şimdi bu şekilde tersleyip sert davranıyrosa evlendikten sonra normale döneceğinin garantisini kim verebilir ??
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Simdi bukadar ters davranip tersleyen birisi ilerde neler yapar kimbilir ..

Seven insan kiskanirda, Bu terslemek falan neyin nesi .. ?

Yinede tabi senin Kararin ama, Seven insan Sevdigini üzmez (:

Gönlünü ferah tut sende, Hersey olucagina varir Ciddi anlamdada üzuluyorsan, üzüyorsa Seni Takilma fazla

Kendin için en iyi karari yine senden baska kimse veremez (:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
İşte bende bunu anlatmaya çalışıyorum arkadaşım daha şimdiden tersleyen insan kimbilir ilerde ne yapar belki daha kötü şeyler yapacak o nedenle biraz daha dikkatli düşün.
Ara
CaNaT
hee bu arada seven erkek kötü davranmaz....

Sözüm meclisten dışarı belki ters bir benzetme gibi gelebilir ama gerçekten seven erkek köpek gibidir..
Sadık güvenirilir. Sevdiği sevildiği kişiye asla zarar vermez ve asla ona zarar gelmesinede izin vermez ....
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yani kısacası seven erkek asla sevdiğini üzmez sanırım sana karşı olan sevgisinde biraz sahtecilik olabilir.
Ara
PesmisT GirL
Bence sen her duyduğuna inanma, gerçekten sevmiyor da oLabiLir.
Ara
>>€C€<<
yaaa bence seven bi erkek kötü davranmaz.....sewen insan kötü davranmaz qibime qelioo buda kulağına küpe olsunn:-)tabii bazı insanlarda sewdiklerinii kıskanarakk sewerler oda ayrı bi meselee....
ya ne bilimm sen öle her duyduğuna inanma adam kıssla bi sorun yaşamıştırr ayrılmıştırrr.....ya hal ve hareketlerinde anlaşılmıomu zaty sewip sewmediği=?
Ara
cihan_ts.61
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence sen her duyduğuna inanma, gerçekten sevmiyor da oLabiLir.

aynen bence de...yani senin için başkasını bırakmış ; başkası için de seni bırakırsa. . .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:( cihatcı@k 31 2,446 04-04-2010, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: Hasretiim
  30 Madde Açıklıyorum : Aranan Aşk Neden Bulunmaz :D # Pè®iM§ii # 0 599 03-11-2010, Saat: 10:18 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Aşklar neden nefrete dönüşüyor & nelere dikkat etmeleri gerekir CaNaT 2 621 09-08-2009, Saat: 12:18 PM
Son Yorum: CaNaT
  Erkekler,kadinlar Neden Aldatir ??? cagkan_666 15 1,570 11-13-2006, Saat: 08:52 PM
Son Yorum: Dr.Love

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:28 PM