:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:(
CaNaT
Bunu bence sende çok takıntı haline getirme biraz daha sakin kafayla düşünmeye çalış yoksa paranoya yaşamaya başlayacaksın seviyorum derken ruhsal sağlığınıda bozma. Yani dediğin gibi sevmedeğini bende sanmıyorum ve söylediklerine bakarak bende onun seni sevdiğini ve kendi isteğiyle bırakmadığınıda düşünüyorum. Tabiki üzerinde bir baskı mutlaka vardır babasının neler yaptıığını sende biliyorsun az çok. Yani kim olsa bundan korkar çekinir. Ama demek ki kızı hem eve bağlayan hemde sana bağlayan bişiler var. Evi terkedip gelemiyor belki bunda babasından korkması sebep oluyordur senden kopamıyor seni gerçekten çok seviyordur. Bunun başka bir izahı yok gibi ben ablanın onunla görüşmelerinde arayı çok fazla uzatmaması ve arayı soğutmaması taraftarıyım sürekli onla görüşmeli yani en azından hafada bir her gün her gün belki ablanda arayamaz. Bir şekilde de onun düşüncesini anlamaya çalışacak yoklamalar çeksin derim ben. En azından kızın kafasındaki düşünceler hakkında bir fikir sahibi olursunuz. Ama bu yoklama onu çok fazla zorlayacak rahatsız edecek türde olmasn. Gidipte denmesin mesela sen cihatı seviyormusun sevmiyormusun. Mesela desin ki bir gün ya cihatı hastaneye kaldırdık ben atıyorum siz bu kadar atmayın kızında yüreğine indirmeyin Smile neyse hastaneye kaldırdık şöyle oldu böyle oldu felan desin o anda kızın vereceği tepki sana karşı düşüncesi hakkında zaten fikir verecektir. Söylemeye çalıştığım şeyde bu tarzda şeyler.
Sevigisinden eminsen zaten merak etme cihat eninde sonunda o seninle biraraya gelecek yollarınız kesişecektir. Seni sevdikten sonra kimseyi zaten gözüde gönlüde görmez. Sen sadece onu bi şekilde sürekli gözaltında tut neler yaptıgını ettiğini ögrenmeye haberdar olmaya çalış bi şekilde. Mesela ayda bir yine git iyi olup olmadıığını uzaktanda olsa kendi gözlerinle gör derim ben Smile
İnanıyorum ki sonunuz güzel olacak inşallah hayırlısı olur .
Ara
cihatcı@k
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunu bence sende çok takıntı haline getirme biraz daha sakin kafayla düşünmeye çalış yoksa paranoya yaşamaya başlayacaksın seviyorum derken ruhsal sağlığınıda bozma. Yani dediğin gibi sevmedeğini bende sanmıyorum ve söylediklerine bakarak bende onun seni sevdiğini ve kendi isteğiyle bırakmadığınıda düşünüyorum. Tabiki üzerinde bir baskı mutlaka vardır babasının neler yaptıığını sende biliyorsun az çok. Yani kim olsa bundan korkar çekinir. Ama demek ki kızı hem eve bağlayan hemde sana bağlayan bişiler var. Evi terkedip gelemiyor belki bunda babasından korkması sebep oluyordur senden kopamıyor seni gerçekten çok seviyordur. Bunun başka bir izahı yok gibi ben ablanın onunla görüşmelerinde arayı çok fazla uzatmaması ve arayı soğutmaması taraftarıyım sürekli onla görüşmeli yani en azından hafada bir her gün her gün belki ablanda arayamaz. Bir şekilde de onun düşüncesini anlamaya çalışacak yoklamalar çeksin derim ben. En azından kızın kafasındaki düşünceler hakkında bir fikir sahibi olursunuz. Ama bu yoklama onu çok fazla zorlayacak rahatsız edecek türde olmasn. Gidipte denmesin mesela sen cihatı seviyormusun sevmiyormusun. Mesela desin ki bir gün ya cihatı hastaneye kaldırdık ben atıyorum siz bu kadar atmayın kızında yüreğine indirmeyin Smile neyse hastaneye kaldırdık şöyle oldu böyle oldu felan desin o anda kızın vereceği tepki sana karşı düşüncesi hakkında zaten fikir verecektir. Söylemeye çalıştığım şeyde bu tarzda şeyler.
Sevigisinden eminsen zaten merak etme cihat eninde sonunda o seninle biraraya gelecek yollarınız kesişecektir. Seni sevdikten sonra kimseyi zaten gözüde gönlüde görmez. Sen sadece onu bi şekilde sürekli gözaltında tut neler yaptıgını ettiğini ögrenmeye haberdar olmaya çalış bi şekilde. Mesela ayda bir yine git iyi olup olmadıığını uzaktanda olsa kendi gözlerinle gör derim ben Smile
İnanıyorum ki sonunuz güzel olacak inşallah hayırlısı olur .

evet baba haklısın bende çok inanıyorum ablamla konuşayım bu en son fotoğraflarımı göndermek için aradığında beni sormuş zaten cihat ne yapıyor nasıl demiş ablamda allah sonumuzu hayır etsin hiç iyi değildi buraya geldiğinde sahilde çok kötü bir halde resimlerine bakıp ağlarken gördüm gittim konuştum falan demişki hakikatten öleydi esrada hımm demiş ve o durumumu duyduktan sonra çok üzülmüş ablam dediki bir pişmanlık vardı çok üzüldü dedi hatta telefonu kapatmıyordu benim işim çıktı o yzden telefonu kapatmak zorunda kaldım dedi daha devam etsem konuşacaktı dedi ablamSmile yani eylül ayının içinde oldu bu olay tabi her 1-2 aya bir haber alıyor ablamdan benimle ilgili dediğini yapayım kardeşimçok teşekkür ettim bende inanıyorum bugün bile onu düşünüyordum yolun ortasında bir çatlak olmuş ama resmen kalp şeklinde çatlak o anda önüme geldi yanımdan biri geçerken esra dediSmileSmile ve enteresan bir olay daha dolmuşa bindim esranın tapa tıp ikizi ile karşılaştım bukadar benzerlik olamaz ya çizsen bukadar benzeyemez kaz göz dudaklar yüz hatları aynı şok oldum resmen ya bu akşam fotolarımızı gösterecem sana
Ara
CaNaT
Tamam arkadaşım Smile
İnşallah güzel bir son olacak hayırlısıyla Smile Smile
Ara
cihatcı@k
al kardeşim
link: http://cid-d30f1e7639fb93c7.photos.live....mmary.aspx
Ara
CaNaT
Birbirinize gerçekten çok yakışıyorsunuz Smile
İnş aynı şekilde tekrar devam edecek buna yürekten inanıyorum Smile
Ara
cihatcı@k
saol kardeşim benimSmile orada işte çekilenlerimizin içinde nişan fotolarımızda var benimle çok mutluydu bende inanıyorum kardeşim dönecek inş seninde gönlünce olsun umarım istediğin gibi olur herşey şu kısacık hayatta çok yardımcı oluyorsun çok teşekkür ederim iyiki yazmışım foruma olayı yoksa çok kötüydüm tek başına düşünmek beni maaf etti 4 ay dan sonra bu konuşmalar bana iyi geldi emin ol kardeşim sağolasınSmile
Ara
CaNaT
Eğer yüreğine bi damla su serpebildimse ne mutlu bana Smile
Tek başına kalmak ve düşünmek insanı ister istemez olumsuz düşüncelere itiveriyor.
Kendini ne zaman yalnız ve kötü hissedersen elimden geldiği kadar seninle konuşmaya çalışırım. Bir nebzede olsa belki faydam dokunur böyle olursada mutlu olurum.

SmileSmile
Ara
cihatcı@k
teşekkürler kardeşim yüreğine sağlık msn adresimi pm atarım görüşürzSmile
Ara
cihatcı@k
Ercan Kardeşim Pm Atamıyorum Sana Sorun Oluştu Diyor.

Arkadaşlar Ercan Kardeşimiz Gibi Sizlerdende Yorumlarınızı Bekliyorum Ilginize çok Teşekkür Ederim
Ara
CaNaT
porfilime yaz istersen bide öle dene

birde karşına çıkan o hata mesajını buraya yazabilirsen kopyalayaiblirsen onunlada bir ilgilenelim tamam mı belki başkalarındada aynı şekilde oluyordur
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 779 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,465 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  seven erkek neden kötü davranr ve neden sürekli tersler sehle 23 2,690 07-02-2008, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :) sevimsiz 35 2,457 05-16-2008, Saat: 12:44 AM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:26 PM