:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
flame
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkın yaşı olmaz lafı" insan her yaşta aşk olabilir " anlamında söylenmiştir bence

gonul ferman dinlemez arkadaslar bence seviyosan soylemelisin yas falan onemli deil bencee :hihi:hihi:hihiConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
amyleee
off off ya ama kıymıın dediklerine katılıorm bu konuda çaresiz hissettiğim için kendimi sizlerden bi destek cesaret bekliorumSadseviorumm..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Eğer gönül seviyorsa bunda bir ayıp yoktur arkadaşım sende saklama çünü sakladıkça acı çekersin çık karşısına adeta haykır elbette sana sert bir tepki vermeyecektir eminim istemiyorsa bile uygun bir lisan ile söyler sakladıkça daha çok acı çekersin.
Ara
*AnGeL_GirL*
o kişinin ona aşık olduğunu zannetmiyorum bu kendisinde eksk olan duygularını başka türlü açığa vurmak( baba şevkatinden yoksun vb )tırbence

tam anlatamamış olabilirim ama....
Ara
kı@ymı@k=)
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:off off ya ama kıymıın dediklerine katılıorm bu konuda çaresiz hissettiğim için kendimi sizlerden bi destek cesaret bekliorumSadseviorumm..

canım benim üzülme ben arkandayım Smile sen dediğimi yapp.. olmazsa olmaz zaten.. içinde kalmamalı ..
Ara
fındık-s
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım benim üzülme ben arkandayım Smile sen dediğimi yapp.. olmazsa olmaz zaten.. içinde kalmamalı ..

bıııırrrrrrzzzzznnnnnnnnnnnnnnnn Big Grin Big Grin
kı@ymı@k=)
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bıııırrrrrrzzzzznnnnnnnnnnnnnnnn Big Grin Big Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ablamm canımsın Big Grin
Ara
amyleee
kıymık canmm gerçekten çok teşekkür ederimSmileSmilemoralimi düzelttin canm evet bnde kararımı verdim ..çok mutlu oldum ya cevabın baya sevindirdiSmileSmileSmile
Ara
kı@ymı@k=)
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıymık canmm gerçekten çok teşekkür ederimSmileSmilemoralimi düzelttin canm evet bnde kararımı verdim ..çok mutlu oldum ya cevabın baya sevindirdiSmileSmileSmile

mcxSmile......
Ara
MorciveT
Saçmalık tek kelime ile...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 604 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 597 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,303 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 538 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 10:53 PM