:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kendinden Büyük Birini Sevmek?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Birini Seviyorsunuz ama o kişi sizden 30 yaş büyük ne yaparsınız gidip sevdiğinizi söylermisiniz yoksa kendinizemi saklarsınız?:--/
30 yaş mı ??? :boo:--/
hmmm bLmiorum qarip bi durum.büyük ihtimaLLe karşndaki kişi seni kardeşi gibi görüodur Confusedmiley13: o kaç yaşnDa sen kaç yaşndasın??
Gönül bu , sevdimmi sever .

Yorum yok ........
Ya Kaç Yaşında Olduğunu Sölemeim Ama çok Seviorum Onu Sölersem Ne Tepki Verir Emin Deilim Kesin Olarak Hayır Dieceini Düşünsem Tamam Ama BilmiorumSad
ALLah böLe bi durumLa karşıLaştrmasın..
hmmm Sad
bence umudu kes yani senin için daha iyi oLur.gençsin ona göre enazndan öyLesin kendine uygun biri çıkar karşına :$
ya ama şu var yaşımdakiler hep çocuksu geliyo ve hani karşımdaki olgun oturaklı tam aradıım kişi..SadSad
Ya$n ne önemi var Tongue ..

Seviyorsan çik söyle be güzelim ama 30 ya$ da fazla degil mi ? Smile

Simdi belki umursamiyorsun ama eger olurda birseyler ya$arsaniz sonradan vazgeçme bak bana ayak uyduramiyorsun diye ( : ..

ama ben onu herseyiyle kabul ediyorum yâ$inida hiç bir zaman problem etmem Gercek bir sevgiyle baglandim diyorsan Söylemelisin .. SmileSmile
ya benim için problem deil o bana ayak uyduramazsa ben ona ayak uydururmWinkwalla çok saol moralim düzeldiSmileama nasıl açılcam bilmiyorumSmile
Ya açilmada neymis Smile

çikarsin karsisina bize yazdiklarini ona söylersin.. içinden geldigi gibi güzelim kasma kendini karsisina geç içinden ne gelirse direk söyle .. söyleyimmi soylemeyim mi diye dusunme kafanda Aklina ilk geleni hemen söyle kafanda dusunursen hiç söyliyemezsin .. Acik ve net ol Istedigini bil Karsindakine ne anlatmak istedigini net bir sekilde anlat Cevabini aL ..

Insallah Mutlu olucagin bir Cevap alirsin .. Smile
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19