:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
deli-kı@z
arkadaşlar 3 yıl beraber oldugum bırısı vardı nişanlanmak istedik cok mutluyduk o ailesi ile konuştu ben aılemle konuştum benım aılem mutlulugumu gorunce tamam dedıler gelsın onun aılesı benı ıstemedı bırbırımızı cok sevdıgımız halde 8 ay once ayrıldık cok yakın arkılerım onun baskalarıyla grştugunu soyledı ınanmadım fakat takı gozumle gorene kadar bıgun bana msj attı senı sevıyorum askım yapamıyorum dıye emanetını al dıye cıktım dısarıya kapının onunde kırmızı guller bende senı sevıyorum dedım ama ne yapacaz dedım bılmıyorum aılem ıstemıyor dedı neyse knşmayı bıtırdık o gun aradan ıkı gun gectı bı kızla gectı gozumun onunden ve bu 3 kıza kadar devam ettı bıgun yıne msj geldı ne yapıyon dıye bende senle grşmek ıstemıyorum o kızlar kımdı dedım kuzenım dedı ve ınanamadım tanıdıgım bınkuzenı var ona sordum yalan soyluyo dedı ve aradan 8 ay gectı benı aradı benı unutamadıgını artık engel kalmadıgını soyledı aılesı ıkna olmuş mst oldugumuz bı zaman ıstemeye geleceklermış fakat bu seferde ben karar veremıyorum yardımınıza ıhtıyacım var arkadaşlar ne yapmalıyım bayagı uzun oldu kusura bakmayın amaSadSadSad
Ara
=EdOzAn=
o kızla onun kuzenimi deilmi tartışılır ama seni unutmamş olsaydı bşkalarıyla brlkte olmayı denemzdi en azından ...

ßiraz zaman isde we ne kdr doqru oldqnu araştr bence..
Ara
deli-kı@z
araştırdım onlar kuzenı degılmiş gercek kuzenlerı soyledı bunuda
Ara
siyah_vbulletin3_import11125
Çivi çiviyi söker diyerek çıkmış yola., ama anlamışki senin yerini kimse tutmuyor demek ki., anladıgım kadarıyla 3 kız arkadaşı olmuş ben olsaydım kabul etmezdim bu benim fikrim..

Ama ben kalbimin sesini dinlerim diyorsan kabul et..
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
cok seviyorsan al karsına enıne boyuna konus kafandakı tum soruları durustce cevaplamasını sağla..fakat bu olanları kendıne yediremıyorsan bu içsel bı hesaplasmaya donusebilir o zaman devam etme derim hersey sende bıtıyor
Ara
iLLeth.!
bn olsam 18 yasında nisanlanmam..
Ara
gnc_fb
Bende Elbette Konuştuğun olabilir ama daha yaşın erken değilmi kocaya gitip napıcan Big Grin
Ara
CaNaT
Evet bencede biraz erken Smile

Evlilik için bu kadar acele etme bencede
Ara
gnc_fb
aa iLk defa benim dediğim bir söze onay verdi Tongue
Ara
deli-kı@z
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bn olsam 18 yasında nisanlanmam..
cok tşkler arkadaşlar fikirlerınız için artık bende düşünmüyorum erken gercektende yok dedım kendısınede benım için bir ilişkide güven cok önemlı ve ben o ınsana güvenmıyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Tatlı Söz Bir Omuz Derdim Var GeceIşı@kları@ 5 1,095 03-09-2011, Saat: 06:41 AM
Son Yorum: deformasyon
  Kendinden Büyük Birini Sevmek? amyleee 182 9,138 12-17-2008, Saat: 02:16 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:51 AM