:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
amyleee
Birini Seviyorsunuz ama o kişi sizden 30 yaş büyük ne yaparsınız gidip sevdiğinizi söylermisiniz yoksa kendinizemi saklarsınız?:--/
Ara
_AL0n3_
30 yaş mı ??? :boo:--/
hmmm bLmiorum qarip bi durum.büyük ihtimaLLe karşndaki kişi seni kardeşi gibi görüodur Confusedmiley13: o kaç yaşnDa sen kaç yaşndasın??
Ara
Firari Fırtına
Gönül bu , sevdimmi sever .

Yorum yok ........
Ara
amyleee
Ya Kaç Yaşında Olduğunu Sölemeim Ama çok Seviorum Onu Sölersem Ne Tepki Verir Emin Deilim Kesin Olarak Hayır Dieceini Düşünsem Tamam Ama BilmiorumSad
Ara
eliff6161
ALLah böLe bi durumLa karşıLaştrmasın..
Ara
_AL0n3_
hmmm Sad
bence umudu kes yani senin için daha iyi oLur.gençsin ona göre enazndan öyLesin kendine uygun biri çıkar karşına :$
Ara
amyleee
ya ama şu var yaşımdakiler hep çocuksu geliyo ve hani karşımdaki olgun oturaklı tam aradıım kişi..SadSad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ya$n ne önemi var Tongue ..

Seviyorsan çik söyle be güzelim ama 30 ya$ da fazla degil mi ? Smile

Simdi belki umursamiyorsun ama eger olurda birseyler ya$arsaniz sonradan vazgeçme bak bana ayak uyduramiyorsun diye ( : ..

ama ben onu herseyiyle kabul ediyorum yâ$inida hiç bir zaman problem etmem Gercek bir sevgiyle baglandim diyorsan Söylemelisin .. SmileSmile
Ara
amyleee
ya benim için problem deil o bana ayak uyduramazsa ben ona ayak uydururmWinkwalla çok saol moralim düzeldiSmileama nasıl açılcam bilmiyorumSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ya açilmada neymis Smile

çikarsin karsisina bize yazdiklarini ona söylersin.. içinden geldigi gibi güzelim kasma kendini karsisina geç içinden ne gelirse direk söyle .. söyleyimmi soylemeyim mi diye dusunme kafanda Aklina ilk geleni hemen söyle kafanda dusunursen hiç söyliyemezsin .. Acik ve net ol Istedigini bil Karsindakine ne anlatmak istedigini net bir sekilde anlat Cevabini aL ..

Insallah Mutlu olucagin bir Cevap alirsin .. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 590 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 579 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,267 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 528 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:47 AM