:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
Firari Fırtına
Sende sağol , kusuruma bakma olurmu bir an sinir oldum valla öyle yazdım . Saygım sonsuzdur tüm sevenlere ve sevilenlere ....

Sevg ...
Ara
kı@ymı@k=)
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vayy be ,

Sanala kanaat getirip burdan aldığınız fikirlerlemi siz mutlu sona erecek olan bir karar vereceksiniz . Ne kadar samimisiniz bu konuda tartışılır . Konu resmen geyik gibi geldi bana ...

Sevg ...

bi anlık sinirle yazmışsın ama yinede bişeyler söyleme gereği duydumm..

insann enn çaresiz zamanında yada enn kararsız zamanında sığınacak bi kucak arar .. samimiyet aslında çokta önemli değildir yada kucağınn kim tarafından açıldığıda.. kişii yapmak istediği bişey içinn sadece güçç arar cesaret arar sen veya o birilerii yanında olduğunu ve yapabileceğini söyleyincede mutlu olur.. bundada sakınca yoktur.. sanal dediğin ortamdan ummadığın gerçekler çıkabiliyor.. bunuda unutmamak lazım..ve dee geyik felan yokk seviyorsan söyle diyoruz o kadar.. gerçi kimileri söylesedee.. neyse işteSmile
Ara
Firari Fırtına
Benim kucağım boş , kucakda aramıyorum .. Eee ne olacak .

Bir sorunum var diye kucakmı aramam lazım Big Grin Alemsin yavv kıymık .... Gece gece güldürdün beni ... Big GrinBig Grin

Sevg ...
Ara
kı@ymı@k=)
espri yapmadım firari fırtına işi komediye vurmakta ne kadar gereklidir bilemiyorum.. senn sorununla başedebilirsin o edemez.. kii seninkiylee onunkii aynıımıdır onuda bilemiyorum.. vee bilirsinki herkes bir değildir..
Ara
Alem-i Sı@r
SEVGİ İLE SEVMEK

Sevmek, sevgi ile birleşmek
Ve sevgili olmak demek
Buda aşka giden yol demek
Sevgi olmazsa aşk nasıl olur?

Âşık olanlar acaba diyor mu?
Ben buna âşığım ama yaşı kaç!
Böyle sevgi ve aşk oluyor mu?
Böyle bir yola hiç çıkmadan kaç!

Yaş, insanın hayatta gittiği yoldur
O yoldan çıkış ancak son nefestedir
Bu yolda giderken neler oluyor neler
Yaş ile tesadüf müdür olacak şeyler

Sevgiden sonra olacaklara
Beyinle karar verilmez bunlara
Sevginin yuvası kalptir onlara
Âlem-i Gönül, dünya bunlara!

Seveceğin sevgili, karşındaysa
Bu senin nimetindir onunla
Bu nimeti paylaşmak sana
Karar vermek düşmez inan buna!

Alem-i Sır

Not: Kusur olarak kabul edilmez ise, bu benim tarzımda bir yazı ve yorum yapmaktır. Şiirle yorum ve cevap vermek! Bir hataysa ve uygun görülmezse beni uyarın, lütfen!..Teşekkür ederim herkese.
Ara
CaNaT
Ben tekrar edeyim sözlerimi yinede mutlu olabileceğinize inanmıyorum malesef...
Söyle düşünüyorum ben diyelim ki ben kendimden 30 yaş büyük birine aşık oldum.
Benim annem benden 21 yaş büyük demek oluyor ki bu sevdiğim kişi annemden bile büyük
ben onu nasıl açıklar aileme bunu nasıl kabul ettiririm tamam sevgi var diyorsunda ne olursa olsun bu o kadar basit bir şey değil.Bir çok kişinin annesi babası çocugunu kendisinden bile büyük birine eş olarak vermeyi içine sindiremez. Her annenin babanın çoocukları ile ilgili evlilik planları vardır kafasında siz onlarında bu planlarını yıkacaksınız ve ben şuna inanıyorum ki siz bunun üstesinden gelemezsiniz. Bu yükün altında ezilip üzüleceksiniz... He şuda var tabi umarım karşındaki kişi gerçekten yaşının olgunluğuna erişmiştir. Umarım seni reddeder ...Şu an senin için üzücü olsada bu malesef daha doğru gibi geliyor bana...
Sen bence 20 yaşının altında birisin hatta yaşıma göre olgun düşünürüm lafları 18 yaş ve altı bi gencin düşüncelerine benziyor. Aklını başına topla hayatının başındasın henüz. Sabırlı olup biraz daha bekle daha uygun birileri mutlaka karşına çıkacak dediğim gibi laflarına göre sen daha çok küçük birisisin çok gençsin aceleci davranma sakın .Sus içinde kalsın kimseye karşındaki kişiyede bunu söyleme bence .
Ara
_AL0n3_
bencede çok dooru knştun ercan aßi Smile
sonradan kendin ve aiLeni üzersin.bi de düşünsene evLendiniz dieLim çocuğunuz oldu kocan senin yanında baban gibi durcak çocuğununda dedesi gibi.emin ol bu durumdan fazLasyLa etkiLenirsin.hatta yaşınız iLerLedikçe o 70Lerdeyken sen daha 40 oLcaksın o yaşLarda haLa onu sevceğini yanına yakıştırabiLceğini düşünmüorum açıkçası .. Sad
Ara
casus021
askın yası olmaz fakat böyle bir olay basıma gelmedigi için bilmiyorum
Ara
fındık-s
aşkın yaşı olmaz lafı " insan her yaşta aşk olabilir " anlamında söylenmiştir bence
amyleee
ya zaten şu var birincisi bu duygularımdan ailemin haberi yok.ikincisi zaten karşımdaki kişi evlenmeyi düşünmüyor ki bende zaten bi ilişkimiz olsa o kadar sene sürüpte evleneceğimizi düşünmüyorum ..ha kendimden büyük birini sevmem ailemin ayrı olmasından kaynaklanıyor olabilir çünkü annem ve babam ayrı ve ben belki bi sevgili sevgisinin yanısıra aynı zamanda biras daha olsa baba şefkati arıyoda olabilirim işin bu yönünü düşünmedim,değerlendirmedim değil ama çok farklı şeyler ona karşı hissettiklerim.firari fırtına abicim önemli deil herkes bi anlık aynı şeyi yapabilir.bnmde sevgim saygım sonsuz sana..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 604 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 596 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,303 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 538 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:19 AM