:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
amyleee
ya denedim sevgilim olmak isteyenlerde var düşünmedim değil ama olmuyor.hatta başta düşündüm acaba hayranlık mı geçici heves mi onun için bekledim bisüre ama geçmek biyana aksine daha çok sevdim.ve hani şey olur kimi kızlar dış görünüşe bakar sorada ben falancaya aşığım onsuz yaşayamam der benimki öyle bişey değil yada illa olcak gibi bi saplantı deil .o olmadan da yaparım ama saklımsın ın söylediği gibi içime atsam bu sefer söyleseydim mutlu olacaktım belki herşey güzel olacaktı diye düşünücem sürekli..ama işte ii kötü bu eleştirilerden dolayı kararsızım
Ara
kı@ymı@k=)
ayy canım benimm Smile sevmek gibi güzel bişey varmıı kıyamam sana git dekii ona senii her halinle herşeyinlee.. vee gelecekte olabilecek her türlü zorluğaa inaatt seviyorum Smile gerçeksee senn gerçek olduğunu hissediyosann aldırma Smile insan her zaman gerçekten sevmez seviyosannn kaçırma bence Big Grin olmicaksada olmaz.. bi zaman sonra zaten alışırsın çokda fazla üzmez seni Smile kolay gelsiiinn
Ara
Firari Fırtına
Önce şuna karar , mutlu olacaksın dimi ?

Olacak isen sus , dahada uzatma . Önemli olan kişinin mutluluğudur . Yaş maş hikaye . Git hayatını yaşa diyorum , başkada bişey demiyorum .

Sevg ...
Ara
amyleee
kıymık tmm dediğini yapıcam canm.olmassa da napalım artık deip mecbur yoluma devam etmek zorunda kalıcam ya bazı kişiler o kadar sert tepki verdiki oturup ağladım üzüntüdenSadben kötü bişey yapmadım ki sevdim sadece masumca sevdim .sevmek suçsa eğer,aşık olmak kötüyse istemiyorum hiçkimseyi hayatımda bidaha da olmam zaten kolay kolay..
Ara
kı@ymı@k=)
SmileSmile sevmekk aşık olmak suç değil Smile sadece kimilerii yüreğiyle ufak oynarr kimileri büyük sen büyük oynamışsın vee toplumumuzda çoğu kişi tarafından yadırganabilecek bi durumu yaşıyorsun Smile ama sevmekkk insanın içindedir yanii bunun kimle olduğu çoktaa önemli değill fark 50 olsa Smile arada bir ömür var derim.. 30 evet 30 da çok amaa senn kaldırabilirimm diyebiliyorsan eğerr fazla yapıcak bişey yokk git ve ne düşünüyosan söyle Big Grin
Ara
amyleee
canm bnm çok teşekkür ederim destek verdiğin için.ya normalde zaten yaşıtlarımın çoğundan olgun birisiyim..karşımdaki kişiyi anlayabilecek biriyim e o da olur derse bnce neden olmasınSmiletavsien için sağol biraz destek almış oldum en azından gidip söyleyebilirim artık ..Smile
Ara
Firari Fırtına
Vayy be ,

Sanala kanaat getirip burdan aldığınız fikirlerlemi siz mutlu sona erecek olan bir karar vereceksiniz . Ne kadar samimisiniz bu konuda tartışılır . Konu resmen geyik gibi geldi bana ...

Sevg ...
Ara
amyleee
sen bu konuda böyle düüşünüyor olabilirsin ama karşındaki kişiler başında oturduğun bilgisayar gibi makineden değil herkesin kalbi,duygusu var.ayrıca eğer ciddi olmasaydık konuyu bu bölüme değil geyik bölümüne yazardık değil mi?ben yorum yapanlara bana tavsiyesi olanlarında samimi duygularla yazdığını düşündüğüm için kararımı uygulıcam..ayrıca bana bu konuda cesaret verdiği için kıymığa bi kez daha çok teşekkür ediyorum..
Ara
Firari Fırtına
Kolay Gelsin .............
Ara
amyleee
sağolasın..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 590 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 579 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,267 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 528 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:21 AM