:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
EndLess
Bı abı yada kardes tavsıyesı sana..SmileSmile

Ister dınLe ıster dınLeme... Sımdılık cok bısye anlamazsın..ama soyledıgın vakıot onun sana ters bı tepkısı bı daha onarılmayacak yaralar acıcak sende belkı guvenını belkı kalbını koreltıcek ama emın ol..

BeLkı kımılerın aklı senın duyguılarınla taksıır ve onalrı dınlersın ama sonu yok bunun bunu dusundugunde anlarsın bos sozlerede heveslerede kapılma bırak kalbıne gomme ama sevmede..Smile):

soylemek snede hep derın yaraalr acıcak buna emın ol.. yuregın kırılır..SmileSmile
sevmek burda safdısı cunku evlenemezsın bu kendın ıle oynatmak olur gozgoze.. 30 yas buyuk kımse senı almaz..SmileSmileSmile):

ercan abının dedıgı gıbı herkesın bı nerıman teysezı vardır sevdıgı..Smile bı zamanlar oldugu gıbı..SmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir yönlendirmede bulunurken kendinizi o kişi yerine koyun siz yinede siz ne yapardınız ve bunda samimi olunki kişiler hataya sürüklenmesin değil mi ?
İlerde olabilecek seylerde vebal altında kalmayın... Belki anası babası evlenmicek ama yinede biraz oluruna bakmak lazım değil mi ??
Sadece duygularla haraket etmek herzaman iyi sonuçlar vermez bazı durumlarda mantığıda devreye sokmak gerekir...

Ben yönlendirmiyorum kimseyi .. içimden geldigini söyluyorum, onun yerine koydugumda kendimi, yapacaklarimi söyluyorum .. hem ben ona benim söylediklerimi uygula diye birsey soylemiyorum.. fikrimi söylüyorum .. Herkezin düsünme kabiliyeti var ..Kendi kendinede dusunup kendisi için en dogru karari verebilecek kapasitede arkadasimiz .. fikrimizi sormus bize burda bizde fikrimizi beyan ediyoruz .. Smile
Ara
CaNaT
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben yönlendirmiyorum kimseyi .. içimden geldigini söyluyorum, onun yerine koydugumda kendimi, yapacaklarimi söyluyorum .. hem ben ona benim söylediklerimi uygula diye birsey soylemiyorum.. fikrimi söylüyorum .. Herkezin düsünme kabiliyeti var ..Kendi kendinede dusunup kendisi için en dogru karari verebilecek kapasitede arkadasimiz .. fikrimizi sormus bize burda bizde fikrimizi beyan ediyoruz .. Smile

Ama farkındaysan sen ve senin gibi düşünen kişilerin yaptıgı yorum yönlendirme ona cazip gelmiş ve sizi dinleyecek belkide ....
Ya yaşı 17 18 ise ya daha küçük ise bunun hakkında bir bilginiz var mı ?
Sen yapacaklarımı söylüyorum diyorsun belki bana göre ise çok fazla paparazzi izliyorsunuz gibi Smile
Dediğim gibi bazı toplumsal kurallar var hala etkin bi şekilde geçerli bu ... Bu o kadar basit bir konu değil git söyle demek kadar ...
Umarın verilen gazla gidipte birşey söylemez buda benim şahsi temennim ....
Herkezin düşünme kabiliyeti var diyorsun ama insanın içine azıcık bi ateş düşüverince
o kabiliyet yerle bir olur sadece bir yöne oda istediği hayalini kurduğu yöne olur. Böyle bir durumda herkez doğru kararlar alamaz duygularına kapılıp gidiverir...
Bazı hatalar vardır onlarında telafisi mümkün olmaz ...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Paparazzi gibi programlari seyretmem! Fikrimi söyledim .. Okadar ..

Senin soylediklerinede saygi duyuyorum tabi .. herkez bildigi gibi Cool
Ara
CaNaT
Laflarım senin şahsına değil ... Ama senin gibi düşünerek basit bir şekilde gitsin söylesin diyenlere ... Bu kişiler içinde abi dediğim Firari Fırtına da var yani oda benden büyük ama onun fikrinede pek katılamıyorum. Fikrinizi söylediğinizi biliyorum. Bende sizler gibi fikrimi söylüyorum sadece Smile Ama dediğim gibi böyle bir konuda gerçekten geniş düşünmek gerek . Tek taraflı düşünülecek bir mevzu değil, bence çok derin ve hassas Smile

Bu arada bir başka konuda bize sormayın sonra yönlendirmiş oluyoruz sizi demişsin bea Smile Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ee napiyim Dilimiz yaninca artik birsey diemez olduk Smile Smile
Ara
fındık-s
kendimden 9 yaş büyük biriyle evlendm ailem hiç istemediği halde haklı çıktı ailem olmadı ve bitti he demyorum ki herkesn aynı olcak ama başkalarının hatalarından da kendimize ders çıkarmalıyız bütün hataları yaparak öğrenmeye kalkarsak hayatımız boyunca hata yaparak yaşamış oluruz ve 9 yaş nerde 30 yaş nerde yapma kardeşim bak illa ki etrafında senin yaşına uygun ama olgun düşünen biri mutlaka vardır şimdi yoksa da olur ve senin yaşını bilmiyorum yok deme iyi düşün sonradan pişma olup keşke diyeceğine iyiki diyeceğin şeyi yaparsın inşallah
amyleee
ya çocuksu bir heves değil ama benimki tamam annem babam yaşında olabilir ama bn seviorum onu ufff bilmiorum yine kafam karıştı söylemekle söylememek arasnda Sad
Ara
amyleee
ya ama ben şimdi ne yapıyım?berats ı mı dinleim saklımsın ı mı dinleim off off...
Ara
piko
bence senın kı saplantı kendıne baska bırını bulmaya bak onla olmayacagını bılıyosundur sanırım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 590 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 579 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,267 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 528 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:00 PM