:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
amyleee
ya gerçekten çok teşekkür ederim1 aydan beri düşünüyodum nasıl yaparım diye.tavsiyelerini dinlicem..ohh be ha şöle rahatladımSmileya zaten başta düşüncem gidip söylemekti sonuçta kimsenin yarın yaşayacağının garantisi yok sonu ne olursa olsun en azından keşke söyleseydim,keşke yapsaydım dememiş olurm..inşallah sonu mutlu edici bi cevap olurSmile:$
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Insallah Canim diledigin gibi olur hersey ..

Dogru söylüyorsun hiç birseyi ertelememek lazim .. Bir saat sonra ne olucagi belli mi ? .. Pisman olsanda, Keske dememis olucaksin.. söylemezsen içinde kalicak ''belki soylesem mutlu olucaktik Oda beni seviyor bla bla '' .. ama simdi en azindn Istemese bile Keske diyecegin birsey kalmiycak ..

Söylediginden Pisman olmazsan Tabii .. ''Keske söylemeseydim'' demezsin Insallah ..

Ben simdiden mutluluklar diliyorum size Confusedmiley17: SmileSmile
Ara
σfflαчи
aşkın yaşı yoktur isterse 50 yaş fark olsun arada
Ara
amyleee
tşkkrler.burdan bnde bi tavsiede bulunuyum.kimse içinde bişey bırakmasın dilediği gibi söylesin.sonra demek için belki de çok geç olacak..
Ara
Firari Fırtına
En doğrusunu yapıyorsun ,

Allahına kadar sev ve yaşa hayatını . Kimsenin buna bir lafı olamaz . Hatta eleştiri hakkıda olamaz . Git kızım mutlu ol , yaşa .....

Sevg ...
Ara
CaNaT
Bence söyleme bırak içinde kalsınn...
Şimdi bu şekilde düşünüyor olsanda bence bu bir hata Smile Smile Hayırlısı
ne ise o olsun..
Yanlış anlaşılmasın ama hepimiz kendimizde yaşça çok büyük birilerine ilgi duymuşuzdur . Bu okulda öğretmenimiz olmuştur kimi zaman ... Yada bi laf duymuştum vaktiyle
'' herkezin bir Fadime ablası vardır sevdiği,, diye birisinin bu tarz bir olaya yorumuydu bu sadece ...
Ama ben yinede içinde kalmasından yanayım bence söyleme .
Bu olsa olsa Aşk-ı Memnu olur Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Desin benCe Confusedmiley17: Smile
Ara
CaNaT
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Desin benCe Confusedmiley17: Smile

Yanlış yönlendirmeyin kişileri bence ..
Biraz daha geniş düşünmek lazımm ... Bu o kadar basit bişi değil herkez bunu sindiremez.
Düşün ki anan babanla yaşıt birisi ile evleneceksin bunu ailen nasıl karşılar senin ???
Burası Türkiye hala bazı tabular var bunu gözardı etmeyin isterseniz...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ama seviyor .. Hem annesi babasimi evlenicek .. Bence kendisi herseyin ustesinden gelebilecegini dusunuyorsa söylesin .. ha ama cocukca bir duyguysa bu ki zaten sevmiyordur .. Gerçek bir sevgiysede unutulmaz Unutmamali söylemeli ..
Ara
CaNaT
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama seviyor .. Hem annesi babasimi evlenicek .. Bence kendisi herseyin ustesinden gelebilecegini dusunuyorsa söylesin .. ha ama cocukca bir duyguysa bu ki zaten sevmiyordur .. Gerçek bir sevgiysede unutulmaz Unutmamali söylemeli ..

Bir yönlendirmede bulunurken kendinizi o kişi yerine koyun siz yinede siz ne yapardınız ve bunda samimi olunki kişiler hataya sürüklenmesin değil mi ?
İlerde olabilecek seylerde vebal altında kalmayın... Belki anası babası evlenmicek ama yinede biraz oluruna bakmak lazım değil mi ??
Sadece duygularla haraket etmek herzaman iyi sonuçlar vermez bazı durumlarda mantığıda devreye sokmak gerekir...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 590 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 579 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,267 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 528 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:16 AM