:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
kı@ymı@k=)
sen burdan yaz böylee... icraat olunca mevzuu dövmeler bilmem neler... AngryAngryAngry bide yazıyosun deli etme beni didem..anlıyosun ama o kadarla kalıyo
Ara
amyleee
Ya hayır kapattım konuyu diorum o dövmei yaptırdığımda onunla konuştuğumuz gün yni pazar yaptrmıştım bi anlık şeyle..slinio yavaş yavaş artk o umrumda deil sadece sıradan bi adam..ben bu şklde kabullendim inan bana bu şeklde de kalacak.......
Ara
kı@ymı@k=)
bakk cadıya burdan yazıyor... Angry
Ara
CReATuRE
kıymık :A::A::A::A:...
amyleee
ıyhhhhhhh..nefret ediyorum ondannSadofff drumum yine karştıı benimm ya..napmaya çalşıo buu
Ara
p£Lin
gene naptı bu adam :S
Ara
amyleee
arkadaşıma bi çıktığı varmı sevgilisi varmı die sormuş..ne zmn arkamı dönsem hep karşılaşıyorum..Sad
Ara
p£Lin
ya canım bu adamın yapmak istediği sana acı çektirmek galiba Angry
bence kendini üzme bu adam için salla ya...
ya canım şöyle düşünsene bir senden 30 yaş büyük sen yeni doğduğun sırada bu adam 30 yaşında oluyor :S
ikinizin arasında nasıl bir oyun olabilirki...
ben bgn annemle konuştum anlattım brz annem bna dediki sen böyle bşy yapsan eve zincirlerdim sni yemeğn önüne gelirdi yerdin tuvalete bile zincirle giderdin dedi Big Grin
boşver bnce sn onu cnm...
Ara
amyleee
p£Lin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya canım bu adamın yapmak istediği sana acı çektirmek galiba Angry

ben bgn annemle konuştum anlattım brz annem bna dediki sen böyle bşy yapsan eve zincirlerdim sni yemeğn önüne gelirdi yerdin tuvalete bile zincirle giderdin dedi Big Grin
boşver bnce sn onu cnm...
Dimii..bnde anlamıyorumki amacını ..beni her gördüğü yerde bakıyo sürekli ..mesela geçen gün onu farkettim beni izliyo sora kafamı kaldrdım ben bakınca hemen bakışlarını başka yere çeviriyo.arkadaşıma da öyle sormş işte aramzda kalsın ama demiş arkadaşlarımda farketti didem ne zaman görse seni değişio bu adam diolarSad olayı bilmeyenler bile.. (e bu arada annen haklı olark öyle demişBig Grinnormal bi durum deil sonuçta benimde annem msjlarımı yakaladı arkadaşımla ortak kullanıorum bu hattımı msjları o atmış haberim yok benim dedimBig Grin)
Ara
kı@ymı@k=)
didem yeterli değilmi sencee bu kadar uzatmakk.. don lastiği olsa kopardı he canımm yazma daha buraya bişeyy ve artık unut gitsinn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 604 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 597 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,303 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 538 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:08 PM