:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
amyleee
tşkkrler hepinize.ama bn gerçekten seviodum onu hala da seviorum ama güçlü olcam ..sabretcem..Sad
Ara
amyleee
amann nese ya..o kaybetti..odundu odun olarak kalacak..ben o söylediği lafları içine oturtmasını bilirim ama vicdan azabı çekicekk..Sadbnm üzülüp üzülmiceimi dşünmeden pat pat söledii ya..grçi bnde soğukkanlı durdum haklısın evt gbi destekledm ama olsn ynede canımı acıtmaya hakkı yoktuSadSad
Ara
duygulum
ne dediki canım
Ara
amyleee
özel msjda anlattm canmSadSadama bu iş burda bitmez..
Ara
amyleee
ya haklı değilmiyim ama ya madem hayr dicekti nie yakınlık gösterdi,niye baştan olmaz demek yerine umutlandırıcı şeyler söyledi..söyleseydi baştan belki ona bu kadar alışmazdım,bu kadar üzülmezdim..Sad:
Ara
CReATuRE
Bence o kişi doğruları görmüş sana yakın davranmasını ilgilenmesini illaki o tarafa neden çekiyosun canım , bir kardeş bir çocuğu yada bir arkadaş gibi sevmek bunun için yakınlık göstermek ilgi göstermek suç mu oldu...

O kişinin neler dediğini az çok değil tamamını sana söyleyebilrim hayatımda yaşamımda karşıma çıkan olaylara bakarak ve ilk başta söylediği kelimede sen benim hareketleimi yanlış anladın...

Bak canım babanı bi kenara bırak belki babandan daha büyüktür...Şöyle bi düşün istersen :

birincisi kabul etti çıkıyosunuz hadi evlendiniz :

sen 30 yaşında o 60 yaşında çocuk oldu oda 3-5 yaşında yani seninle o adam arasında yaş farkı kadar seninle çocuğun arasında olacak...senin çocuğun 18 yaşında sana anne ben 50 yaşında birine aşık oldum desem tmm kızım ne güzel mi diyeceksin..

Kızma bana ama yaptığın çocukluktan ve saçmalıktan başka bişey değil...AllaH''tan karşı taraf akıllı ve olgun davranmış ve seni reddetmiş ve senin geleceğin adına bi karar vermiş...Unutma ki bazı olaylar olup bittikten ve işten işten geçtikten sonra keşkelerle yaşayamazdın tüm hayatın boyunca...

Bende 25 yaşındayım bende hayatta yaşımdan çok şeyler gördüm bu ve bunun gibi birçok olayla karşılaştım her zaman mantığım aklım ve karşımdaki insan yerine koydum kendimi...

Şunuda her zaman kendi kendime sordum ya benim çocuğum bunu birgün bana yaparsa ne yaparım ,

bunun cevabını duygusal olarak değil akıl ve mantık çerçevesinde kendi kendime verince doğru yolu buluyorum bence sende öyle yap WinkWink kazanan sen olursun...

Unutmaki bişeyler olup bittikten sonrada kaybedeb erkek değil sen olursun ve bu cezayı ölene kadar taşımak zorunda kalırsın...
amyleee
yazdklarında haklısın çok doğru ama işte aşk işin içinde olnca mantık devre dışı kalıoSad:asıl sorunda şu o bana hareketlerimi yanlış anladın demedi ki hani konuşursun davranşları yakın olr bi ağbi bi baba gibi ama onun yaklaşımı böyle değildi..ya adam bana geçen hafta dioki sen bana duygularını açıkca sölemedin açkca seni seviyorum demeden ben nası duygularına karşlk vereblrim haklı deilmiim dio sora pzr gnü bi ilşkimiz olamaz diyo..ya bi acaip olduk biz zaten bugün bişi olmamş gibi ii davranmaya çalştım soğuk gibiydi hatta arkadaşm didem hasta yanına gidebilirmiim dediğinde napıyım hastaysa die terslermiş arkadaşımı..sonra ben sinirli snrli grnce bu sefer alttan almaya çalştı o konuşmaya yakn dawranmaya çalştı...çözdüm alnda ben bu adamı hem böle bşi olursa duyulmasından korkuyo hem vazgeçemiyor..ne yardan ne serden hesabıı...Sad:
Ara
CReATuRE
Bak isteyince bazı şeyleri görebiliyosun bi daha derinden düşün...

Kazanacaklarını ve kaybedeceklerini...

Tek bir örnek vereyim kazanacağın ve kaybedeceğin olaylara ;

Kazanacağın : Belli bir süreliğine o kişi

Kaybedeceğin : küçük bir boşlukta tüm hayatın...

Umarım ne demek istediğmi anlamışsındır güzel kız WinkWinkWink

şimdi yolun ve bahtın açık olsun...
kı@ymı@k=)
acaba gerçekten anlamışmıdır senii... senden önce dur bi hele beni anlamışmıdır.. ona o kadar çok destek verdimkii.. neden verdiğimii anlayabilmişmidir.. vee şuanda nedenn onuuunn dediklerini kaale almadığımı anlayabilmişmidir... anlamamıştııırr .. sevdalar takıntı olmayagörsün.. gerisinii aklı olan herkes anlar zaten..
Ara
amyleee
ya ablacım ypma böyle,gerçkten üzülüorum..ne dmk istdiğini anladım..tmm artık sözünü dinlicem bnmkisi bi hataydıı ztn....bştan yapmamam gerek bi hata..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 604 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 596 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,303 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 538 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:14 AM