:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
duygulum
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canm bni dşündüğün için sağolSmilebende zaten ne kdar çok sevsemde her zaman için temkinliyim..keşke kabul etse ..zaten eğer kabul ederse sınırlarımı koyarım ama en azndan yaşamak istiyorum içmde kalmasın istiyorum ama eğer böyle bişey yaşarsam zaten sonradan pişman olacağım bişey kesinlikle ypmamSmile
o zaman mutluluklar canım Smile ne diyim Allah'a emanetsin
Ara
amyleee
sağol canımm..inş.mutlu olacağım bi cvp alırım..Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Eee sonuç noldu simdi ? ..
Ara
canı@sı@52
sevmek engel tanımaz sevginin aşkın yaşı yoktur
Ara
amyleee
azz kaldıı beklein biras..Smilebugn konuşmaya cesaret edmedim..bktım bu utangaçlktan yha..yarın ne war ne yok konuşuorm bitsin artıkk..offf çok heecanlıım inş mutlu olrm yarnSmile
Ara
amyleee
Yeter artıkk..kimseyi sevmicem bundan sonra erkekler defolun hayatımdan,kırmayın artık kalbimi ,yakmayın canımıı...toruldumm ,bıktımm üzülmekten..Sad
Ara
kı@ymı@k=)
SmileSmileSmileSmileSmile doğru yolu bulmana sevindim kuzucuk Big Grin
Ara
iLLeth.!
11111111111111111111111111111!
Ara
chatlaq
Bu 30 yaŞ büyük olan kişi Kimdi canım ?nerden yani merak ettim .

Zaten sen aşıK değiLdin bence.Smile

Unut gitsin.ÜzüLme.Hem 30 yaŞ küçüKsn onun seni kabuL etmesi normaL karşıLanamzdı pek.Mesela bi düşün senin bi çocuğun var ve o kendinden 30 yaş birine aşıK oLdu normal mi KarşıLarsn bunu ?

ZamanLa unutacaksındır.En azından içimde kalmadı diye düşün artık Smile Karşındakide anLamıştır heralde bunun gerçek bir Sevgi oLmadığını.İnşAllah seni Kırmadı.Smile
Ara
duygulum
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yeter artıkk..kimseyi sevmicem bundan sonra erkekler defolun hayatımdan,kırmayın artık kalbimi ,yakmayın canımıı...toruldumm ,bıktımm üzülmekten..Sad
bak hayırlı olan buymuş gördünmü Smile gercekden üzülmene degil yanlış anlama ama dogru yolu bulmana sevindm canım..şuan üzülüyorsun ama ileride iyiki diyeceksin unutma yaz biyere Confusedmiley20:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 604 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 597 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,303 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 538 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 02:55 AM