:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
€BeRimSin
Mutluluklar ...
yesilgozlu05
30 yas yani ben 20 yasındayım desem kadın 50 yasında yok ya olmaz valla sen yas sorun değil desen annen baban ne derler bu duruma orası var şimdi yok ailemi takmam ben diyorsan oda olmaz şimdi yok ben aşığım diyorsan hey babalık snei seviyorum be der gibde olmaz valla karışık bir durum yani allahj yardımcın olsun
Ara
amyleee
sağolasın kardeş ama aştık yha artık o durumlarıBig Grinsorunu hallettik herşey yolunda gidiyor bakalımm ii bi sonuca ulaşcaz gibi görünüyor..Allahın izniyle bi de olsaydıı wlla bnden mutlusu yok..Big Grin
Ara
amyleee
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazık Sad ... bişeylerin başına gelmesi için illaki bişeyleri yaşamak gerekmez...Biraz ilerisine bakarsan eğer başına gelecekleri rahatlıkla görebilirsin leyla...

yha bi dakka yha..ne gelcekmişş başıma..Sadilla kötü şeyler mi olmak zorunda..
Ara
duygulum
Tüm msjLarı takip etmedim ama sanırım sen söyLedin ve birşeyLer oLdu canım K.bakma 15 sayfayı okumam mümkün degiL Sad
yani çıkıyosunuz diye anLadım son msjLarından..
Büyük konuşmak istemem ama büyük bi fark be Canım sanırım senin yaşın 15-20 arasında birşey diye tahmim ediyorum yani daha hayatın çok başındasın..O ise çoktan yarıLamış hayatını..
AiLenin yerinde oLsana en başta senin çocugun oLsa nasıL karşıLardın beLki babanLa yaşıt beLkide babandan büyük onLarıda düşünmeLisin seni büyütüp bu yaşa getirdiLer düşünsene ne HaLe geLirLer..İkinci birşeyde aiLemizLe biLe çag farkLıLıkLarı yaşarken onunLada yaşayacagın beLLi degiLmi..K.bakma ama bazı erkeklerde genç ve güzel bir kızı hemen kabuL ederLer çünkü 20-30 yaş küçügü her zaman Sevmez..!
Ve senin hayatın hep onunLamı gececek bir kaç yıL sonra yaşLanbacak o yerinde KaLkamıycak durumda oLcak sense hayatın en güzel dönemLeini yaşamaya devam ediyor oLucaksın..
biLmiyorum ya çok konuştum ama inan hiç seni kırmak istemem Ne oLursa oLsun DiLerim Allah'mdan hayırLısı oLur Canım Sana MutLuLukLar diLerim ama bakk seni yinede bi düşün derim hayata bir defa geLiyoruz aradıgın aşkı yine buLabiLirsin yine sevebiLirsin iyi düşün LÜTFEN !!!
Ara
amyleee
malesef henüz çıkmıyoruz ama çıkma aşamasındaız gibi bişi..haftasonu bu işe bi nokta koycam artık..açık ve net bi cvp alcam artk o na göre nolur blmiorumSad
Ara
duygulum
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:malesef henüz çıkmıyoruz ama çıkma aşamasındaız gibi bişi..haftasonu bu işe bi nokta koycam artık..açık ve net bi cvp alcam artk o na göre nolur blmiorumSad
Canım bence hafta sonuna kadar herşeyi düşün ama sakın şu buLundugumuz zamanı düşünme..onsuz oLamayacını düşünme sadece onunLa bişeyLer oLursa neLer oLagını düşün LÜTFEN..Kararınıda bize ona söyLemeden önce söyLe..HayırLı kararLar ver inşaLLah :kiyamam:
Ara
amyleee
bakalım şu an için ne olacağı belli değil ama ben bu zamana kadar olumlu düşündüm ve başaracağıma inandım ki zaten şöyle düşünüyorum.eğer bu adam başta istemeseydi direk hayır olmaz derdi ama tavırları bunun tam tersi.zaten geçen hafta konuştuğumzda onu sevdiğimi söylememi istemişti bnde msj da söledim..haftasonu bunu konuşucam söylememi istemiştin bn söyledim.ne değişti şimdi,ne dşünüosun şklnde konuşcam ve konuyu iyi yada kötü açıklığa kavuşturcam..benim için dua edinSmile
Ara
duygulum
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bakalım şu an için ne olacağı belli değil ama ben bu zamana kadar olumlu düşündüm ve başaracağıma inandım ki zaten şöyle düşünüyorum.eğer bu adam başta istemeseydi direk hayır olmaz derdi ama tavırları bunun tam tersi.zaten geçen hafta konuştuğumzda onu sevdiğimi söylememi istemişti bnde msj da söledim..haftasonu bunu konuşucam söylememi istemiştin bn söyledim.ne değişti şimdi,ne dşünüosun şklnde konuşcam ve konuyu iyi yada kötü açıklığa kavuşturcam..benim için dua edinSmile
Canım..Bak bence tekrar iyi düşün ki içimdeki ses o ister diyor ama..güvenme..LÜTFEN güvenmeConfusedmiley18:
senin gibi genc kızı neden kacırsın sen 20 yasında olsan o 50 yasında :?? ee heralde kabul ederConfusedmiley18:
tekrar diyorum bişiyLer başLamadan önce iyi düşün..
Ara
amyleee
canm bni dşündüğün için sağolSmilebende zaten ne kdar çok sevsemde her zaman için temkinliyim..keşke kabul etse ..zaten eğer kabul ederse sınırlarımı koyarım ama en azndan yaşamak istiyorum içmde kalmasın istiyorum ama eğer böyle bişey yaşarsam zaten sonradan pişman olacağım bişey kesinlikle ypmamSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 604 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 597 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,303 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 538 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:38 AM