:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buna k?zlar bence uyuz olur
p£r!k!z!
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kad?n erkek e?it diye y?rt?n?yosunuz nie ben s?yl?yom ya ho?land?ysa k?zda s?ylesin ki baz?lar? s?yl?yo s?z?m meclisden d??ar? ben s?ylemem genelde bana s?ylerler ama baz?lar? bekliyo havas?n? al?yo meselaSmile

ewet e?it.. ben s?lerim ne ?ekincem ?ld?rmeyecek ya beni.. s?ledim de bu zamana kadar
Ara
gravesen
helal be aferin şu anakadar ölenini de görmedim şahsenSmile
Ara
p£r!k!z!
bende görmedim D:
ve kimse beni sevion sen die öldürmes Big Grin
aama ölürse heyecandan ölür bea Big Grin
ve ayrıca tşkrlr
Ara
gravesen
yani adama iltifat edecen bide seni öldürecek:SmileSmile hani 1000de bir belki bipiskopat a düşersün ozaman olabilirSmileSmileSmileSmile
Ara
p£r!k!z!
o mu piskopat olur o zaman ben mi görür oo Big Grin heheheh Big Grin yırtarım ortalıgı karadenizliyim ben Big Grin
Ara
gravesen
oda karadenizliyse ne olacak SmileSmileSmileSmileSmile bende karadenizliyim ama şahsen hiç yırtan bi kız görmedim ayrıca kağıtmı bu canım yawSmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:in?. s?leer caan?m .. ama e?er sen biliorsan yada hissediyorsan onun s?lemesini bekleme sen s?le derim.. ha sen ha o fark eden bi?i olmaz
ya kesin sewioda ben k?z oldugum i?in s?ylemek istemiomBig Grin bana ??kma teklifi eden we de ?ok sefen biri war onun teklifini kabul etcem
Ara
Rüya Güzeli
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oda karadenizliyse ne olacak SmileSmileSmileSmileSmile bende karadenizliyim ama ?ahsen hi? y?rtan bi k?z g?rmedim ayr?ca ka??tm? bu can?m yawSmileSmile
iki karadenizli birbirlerini y?rtar ge?inirlerBig Grin
Ara
milagros
bende uyuz oluyom sevipte sevdi?ini s?ylemeyen erkeklere ben cesaretli olmalar?n? isterdim ......tabi kendince ne gibi sebebleri var bilinmez...?
Ara
gravesen
ya kızlar kızmayın ama ozaman neden genelde kızlar yok işte herkes bana teklif ediyo bundan rahatsız oluyorum yok işte laf attı diye şikayetçioluyo bende bunu anlamıyorum vallaSmile demekki her önüne gelen sana teklif ediyosa demekki hoşlanmış adam etmiş bunda bişe yok benim kızlara etmememin nedeni burunları kalkmasın diye şahsenSmileSmile sonra iyice kıymet e biniyo pırlanta ile kendini bir tutuyoSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:05 AM