:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum
PaPaTYa_PReNSeS
Bu Vatan toprakları için canını feda eden askerlerimize,kahraman mehmetçiklerimize...
Kimisi bebeğini beşikde bırakmıştır
Kimisine yüzünü görmek nasip olamamıştır

kimisine sevdiğine kavuşmayı 4 gözle beklerken
kimisi daha yuva kurma sevgili bulma özlemleriyle yanıp tutuşmaktadır
Daha aile özlemine sevgisine ana-baba - evlat ilişkilerine hiç değinmicem

Sorarım size hiç oturupda magazin proğramlarında yayınlanan dedikoduları konuşmak yerine şehitlerimizden bahsetiniz mi

yada gazetelerde ilk iş spor sayfası yerine hanginiz ölen şehitlerimizin boy boy gösterildiği (tabii hülya avşardan vs..si para babalarının yediği nanalerin gösteriliminden yer kalırsa ) kısma bakanınız oldu mu hiç ?

Peki hiç haber bültenlerinde sibel Can'ın tangasıla yakalanışı yerine Şehitlerimize haber saati süresince haber saatlerini ayıran bi kanal görüpde duyayınız oldu mu hiç?

Benim güzeL askerim özgürlüğünden fedakarlık etsin,dağlarda bayırlarda soğuk sıcak demeden sürünsün
terlesin üşüsün,sonrada küçük bi kursunla soluğu sökülsün

benim gençlüimde bunu böyle görmezlikden gelsin
başkalarına bişi yapılsa ellerinde pankartlarla dolanmayı bilirsiniz ama bizde bilemem neyiz diye
ya gidin ya....
UYUZ oluyorum işde böyle duyarsız gençlere UYu Z olamkla da kalmıyorum NEFRET EDİYORUM!!!!!
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
duyarsız kalın bakalım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
illa biri gelip çiğreinizi deşene kadar duyarsız kalın e-mi ? !!!!!!!!!!!!!!!
Ara
izmirlee_706
o gençlere uyuz olmaanmı waRRConfusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:
Ara
ѕqρα кJмя
İstiklâl Marşı'nda bile gülen,marşı normal birşeymiş gibi okuyan bi gençlikten ne bekliyoruz ki?
Ara
HaLLeDeRiZ
tüyleri diken diken olmadan istiklal marşı söleyen varsa
iyi araştırsın mutlaka soyunda bi karışım vardır...
bu milletin çocukları vatan sana canım feda sözlerini hep içlerinde zikr edenlerdir.....
Ara
ZeNabiN
zamane gençleri zaten havaları şaşırmış. dünyaya neden geldiğini unutmuş yalnızca eğlence peşindeler . dünyada ne oluyo ülkelerinde neler oluyo haberleri bile yok. yüzyılllardır aynı toprakları paylaştığımız okullarda aynı marşı okuduğumuz kardeşlerimizle bizi birbirimize düşürmeye çalışan, bundan kendine muhakkak bi çıkar sağlayan emperyalist tuzaklara düşmeyelim... ne demiş Mehmet Akif:

Hani milletin İslam idi? Kavmiyet ne?
Sarılıp sımsıkı dursaydınya o milliyetine
"Arnavutluk" ne demek? Var mı şeriatta yeri?
Küfür olur başka değil, kanmini sürmek ileri!
Arap'ın Türk'e, Laz'ın Çerkez'e, yahud Kürd'e;
Acem'in Çiinliye ruç hanımı varmış? Nerede?
Müslümanlıkta "anasır" mı olurmuş? Ne gezer?
Fikr-i kavmiyeti telin ediyor peygamber.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 850 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 738 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 877 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 643 04-06-2022, Saat: 09:54 AM
  uyuz oluyorum hala yaaa bilgeis 10 782 04-05-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:27 PM