:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buna k?zlar bence uyuz olur
Rüya Güzeli
ya ben sewipte s?ylemeyen erkeklere uyuz oluyorum
Ara
bY_mYtWeetY
Smile)hanqi erkek seviokiii((:
Ara
kayıp_gölgeler
bence insan seviyorsa s?lemeli korkakl???n anlam? yok zaten g?nl? yoksa sende ?m?r boyu kavu?amazs?n en g?zeli s?yleyip gerekli cevab? al?p ?ekilen azaptan kurtulmak...Wink
Ara
Nuray86
herkesın baska bır gururu vardır ama sevopte gıcık gıcık hareket eden erkeklerrr bırazz uyuzzdur lol
Ara
CariSmaBoY
allam yaa yazık denilebilecek bi konu Big Grin
bakınız bana ben bi erkeğim hasından Big Grin

Ve AŞKIMI ÇOOOOOK SEVİYORUM Big GrinBig GrinBig Grin
Carizmatic
BeLki Geç oLsun temiz oLsun diye düşünüyorLar Big Grin
Nuray86
bazen gec olan cok gec oluyor o zman ne temızlıgı kaldı be canolar
herseyı zamanında yapcaksın hıc bırsey yarına kalmaasın belkı o zaman cok gec olur sevdıklerını sevdıgını soyle cok olumu dunya kımsenın basına gelmesssın ınsallah ama gelcekdır bu
Ara
akff
seven insan ın duyguları hassas olur sevgisinn yara almasın dan korkar ve bu korkuyla yüzleşmemek için o insan ı köpek gibi sevsede söylemek ten çekinir bende bi bakıma doru buluorum bu davranışı ama tabiki en sonunda sev dii insana sevdiini söylemesi en akıllı davranıştır
Ara
Son Noktam
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben sewipte s?ylemeyen erkeklere uyuz oluyorum

[email=*_-_€$?@_-_* s3vmiyoRum]*_-_€$?@_-_* [/email] s3vmiy0rum aMa ho$LAn?yorum qaLi?? Confusedmiley19:
Ara
serseri kiz
ben çok açık sözlüyümdür ve anında sölerim birnin gölzerini beyenirim hemen sölerim içimde tutamam anlıcanız ve söleyemeyenlerede çok kızarım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:19 AM