:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: buna k?zlar bence uyuz olur
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
ya ben sewipte s?ylemeyen erkeklere uyuz oluyorum
Smile)hanqi erkek seviokiii((:
bence insan seviyorsa s?lemeli korkakl???n anlam? yok zaten g?nl? yoksa sende ?m?r boyu kavu?amazs?n en g?zeli s?yleyip gerekli cevab? al?p ?ekilen azaptan kurtulmak...Wink
herkesın baska bır gururu vardır ama sevopte gıcık gıcık hareket eden erkeklerrr bırazz uyuzzdur lol
allam yaa yazık denilebilecek bi konu Big Grin
bakınız bana ben bi erkeğim hasından Big Grin

Ve AŞKIMI ÇOOOOOK SEVİYORUM Big GrinBig GrinBig Grin
BeLki Geç oLsun temiz oLsun diye düşünüyorLar Big Grin
bazen gec olan cok gec oluyor o zman ne temızlıgı kaldı be canolar
herseyı zamanında yapcaksın hıc bırsey yarına kalmaasın belkı o zaman cok gec olur sevdıklerını sevdıgını soyle cok olumu dunya kımsenın basına gelmesssın ınsallah ama gelcekdır bu
seven insan ın duyguları hassas olur sevgisinn yara almasın dan korkar ve bu korkuyla yüzleşmemek için o insan ı köpek gibi sevsede söylemek ten çekinir bende bi bakıma doru buluorum bu davranışı ama tabiki en sonunda sev dii insana sevdiini söylemesi en akıllı davranıştır
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben sewipte s?ylemeyen erkeklere uyuz oluyorum

[email=*_-_€$?@_-_* s3vmiyoRum]*_-_€$?@_-_* [/email] s3vmiy0rum aMa ho$LAn?yorum qaLi?? Confusedmiley19:
ben çok açık sözlüyümdür ve anında sölerim birnin gölzerini beyenirim hemen sölerim içimde tutamam anlıcanız ve söleyemeyenlerede çok kızarım
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6