:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buna k?zlar bence uyuz olur
LeViS
vallah canım ben sevdiğim kıza direksöylüyemem cevap bide hayırsa onuda kendimide öldürüm.neden ben tek ölecemki dimi yani..Big Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
[/COLOR]
LeViS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallah can?m ben sevdi?im k?za direks?yl?yemem cevap bide hay?rsa onuda kendimide ?ld?r?m.neden ben tek ?lecemki dimi yani..Big Grin

leviss acc?k kat?l?yorum sana Confusedmiley17: Wink
Ara
bilgeis
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben sewipte s?ylemeyen erkeklere uyuz oluyorum
Valla ne yalan s?yleyeyim ke?ke erkeklerde tek uyuz oldu?um ?ey bu olsayd? :yikildim: :yikildim: :yikildim: sanki beni uyuz etmek i?in do?mu?lar:yikildim:
sensizlik_ölüm
kat?l?yorum sana hakl?s?n...saklamak yanl??t?r seviorsan y?rekli olacaks?n...
y?re?in varsa seversin..seversende s??s?ramazs?n i?inde svegisini hayk?r?rs?n..
Ara
Rüya Güzeli
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla ne yalan s?yleyeyim ke?ke erkeklerde tek uyuz oldu?um ?ey bu olsayd? :yikildim: :yikildim: :yikildim: sanki beni uyuz etmek i?in do?mu?lar:yikildim:
:yikildim::yikildim:erkeklerde uyuz oldugum taraflar? yazsam forum s?gmaz diye d???nd?m. birde tabi erkekler reddedilmekten korkar bende erkek olsam s?leyememde ama k?z da onu sewdigini belli ediyorsa gel bana ??kma teklifi et diyorsa resmen kendisi gelemiosa bile ba?kas?yla dedirtmeli bence.bekletiyolar k?zlar? o kadar ??kma teklifi etcekmi? gibi k?zlarda beklemesinin bo?una oldugunu bunun s?lemeyecegini anlad?m? gidiyor ba?kas?yla ??k?o sonucu bu oluyo.birde ben o ?ocugu sewsem bile ?ok beklettigi i?in soguyorum
Ara
Rüya Güzeli
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:*_-_€$?@_-_* s3vmiy0rum aMa ho$LAnıyorum qaLißæ Confusedmiley19:
işte Duyqusuz_Boy gibi olacak yaf hyr bide bazıları sefio kıskanıo edio sölemiyo çıldırıyorum bu arada aglama
Ara
p£r!k!z!
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben sewipte s?ylemeyen erkeklere uyuz oluyorum

aynen kat?l?orum esra sana .. ve ?u ?eyleri yokmu olan oluyor. ba?kas? s?l?yor felan sonra o da ??k?pp ama ben seni seviyordum.. olum tren ka?t? ?nceden s?leseydin ya .. ne bu cesaretsizlik bea
Ara
Rüya Güzeli
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen kat?l?orum esra sana .. ve ?u ?eyleri yokmu olan oluyor. ba?kas? s?l?yor felan sonra o da ??k?pp ama ben seni seviyordum.. olum tren ka?t? ?nceden s?leseydin ya .. ne bu cesaretsizlik bea
Confusedmiley6: ewt ayn?s? bana oldu ama hayla s?lemediiiiiiConfusedmiley6:
Ara
gravesen
Alıntı:buna k?zlar bence uyuz olur
ya ben sewipte s?ylemeyen erkeklere uyuz oluyorum

kad?n erkek e?it diye y?rt?n?yosunuz nie ben s?yl?yom ya ho?land?ysa k?zda s?ylesin ki baz?lar? s?yl?yo s?z?m meclisden d??ar? ben s?ylemem genelde bana s?ylerler ama baz?lar? bekliyo havas?n? al?yo meselaSmile
Ara
p£r!k!z!
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley6: ewt ayn?s? bana oldu ama hayla s?lemediiiiiiConfusedmiley6:

in?. s?leer caan?m .. ama e?er sen biliorsan yada hissediyorsan onun s?lemesini bekleme sen s?le derim.. ha sen ha o fark eden bi?i olmaz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:13 AM