:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buna k?zlar bence uyuz olur
ZiBiDi_RoMeO
o erkek modeli bence daha cekici yalvartiyordur eminim...Big Grin
Ara
Lacey
ben g?c?k oLmam ... reddediLmekten korkuyo oLabLir ..
PaPaTYa_PReNSeS
CAn?m tmm hakl?s?nda bi bak?ma,baaz? insanlar yap? gere?i utan?r ?ekinir vs... dile getiremezler ama hali tavr? bak??lar? ne bilim i?de anlars?n sen e?er ger?ekden y?rekden i?tenlikle seviyosa...
Ara
PunisheR
efet ben de uyuz oluom sevginin s?lenememesine..

ama ger?ek?i olursak k?zlar sakl?o sevgilerini,tabii bu biraz T?rk k?lt?r?n?n etkisiyle oluo da olabilir Smile
Ara
buse38
bi bayan olarak erkeler eger kars?s?ndakininde ilgisi oldugunu hissett?g?nde s?ylerler s?yleyemiyorsa kar??l?g?n? bulmayacag?ndan korkuyo bence denemeye deger
Ara
aKMeL
5 parmağın 5 ide bir olmadığı için bazısı söyler sevdiğini bazısıda söylemez ben söyleyenlerdenim ama söleyemenlerede hak veriyorum zamanında bende çook ızdırap çektim
Son Noktam
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:CAn?m tmm hakl?s?nda bi bak?ma,baaz? insanlar yap? gere?i utan?r ?ekinir vs... dile getiremezler ama hali tavr? bak??lar? ne bilim i?de anlars?n sen e?er ger?ekden y?rekden i?tenlikle seviyosa...

kat?L?yorum Sana....
Ara
Lacey
vaLLa bu kadar üstLerine gitmemek Lazım derim Big Grin
söLiceği arsa söLer .. seviosa beLLi eder zaten ..
Lacey
vaLLa bu kadar ?stLerine gitmemek Laz?m derim Big Grin
s?Lice?i varsa s?Ler .. seviosa beLLi eder zaten ..
ozgur_yasarim
Sevebilirsiniz ama sevdi?ini kar??ndakine s?ylemek okadar kolay olmaz be g?l?m... Hay?r cevab?n? almak = ?l?m Olur Erkek i?in
Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:47 AM