:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım..
riukeen
Ne güzel işte ne yapacağını kendin bul...

Kendi kararlarını kendin alırsan herşeyin üstesinden gelirsin arkadaşım..

Kimsenin aklından geçen senin doğrun değil emin ol

Sadece önerilerde kalır onlar önerilere pek kulak asma kendin ol..

Bazen acı bile güzel tat verir..
Ara
ask_adamı@19
ya o çıktıgından ayrıldı sımdı benım uzak bi arkaşımla çıkmaya basladı bu kız tam bir o. çıktı.. melek yüzlü şeytan..
Ara
nesil!
bnce taqma sni üzen biriylee yane mutlu olman beklenmioo :S
Ara
ask_adamı@19
Zuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Çok mutluyum çokBig Grin
Kızın çıktıgı arkadaşımdı rica ettim kıza s.k.tri çaldıBig Grin çık ağlıyo mutsuz... okadar mutluyum ki anlatamam kız artık gözümde 0Big Grin hatta - sonsuzBig Grin
''Bakın bana ne dedi''

eren senin yüzünden çok mutsuzum şimdi
keşke bu işe karışmasaydın
sana noluyoki anlamıyorum
bana bişi yaz
Sinirleniyorum artık

zuahahBig Grin

bende
ne yazıyım pff dedimBig Grin oda tamam bişi yazma bu son konusmamız dedi.. bende hiç takmadım hayat budur beaaaaaaaaaaaaaaa
Ara
CReATuRE
Tek söyleyeceğim kelime yukarıda söylediklerinin sana yakışmıyor olması ve anlıyorum ki kız neden seni değilde başkasını seçmiş...
SEHİTLER_OLMEZ
bi kız arkadaş kalalım ve bi haftA snra başka biryle çıkıosa ya seni denio seviomu gibisinde testlerden geçirio kii bunu yapmak çok kötüü sevmiom demesi daha iyi yada seni elinde tutmak istio zorda kaldığı boş kalmamak için arkadaş kalalm demiş umarm bu sevgiden üzülüp çıkmazsın sevmiosa birn önce unut sevgine layık olanı bul daha mutlu olursn ne demişler senin sevdiğin deilde seni seveni sev demişler ne gerçek bilemem tabi sadece tavsiye Smile
Ara
cihan_ts.61
beyaz kaplan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak Kardesim Bnimde Basımdan Böyle Bi Olay Gecti Ama Bn Senin Gibi Sabırlı Davranamadım Ve Kıza Tokat Attım Ve Cıktıgı Cocuk Korkup Gitti Ve Bnim Onu Gercekten Sevdigimi Anlayınca Ve O Cıktıgı Cocugun Onu Sevmedigini Anlayınca Bana Döndü Sna Bunu Yap Diyemem Tabii

Bu güzeldiSmilesana geri döndüğünde sakın dewam ettik deme yaff?:S
Ara
deli-kı@z
konu eski belki konuyu acan arkadaşın şimdi hayatında sevdigi birisi vardırSmile
Ara
blue_belial
Bu kızlar bı tek bızım mılletımızde boyle bulunmaz hınt kuması muamelesı goruyo ha Big Grin
o kadar guzel sey var dunyada. ne dıye ıllede kızlara takmıs durumda herkes Smile
tamam oda olsun tabıde. bu kadarda kendını uzmeye degmez kımse ya. akıllı olun allah askına
Ara
CReATuRE
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu kızlar bı tek bızım mılletımızde boyle bulunmaz hınt kuması muamelesı goruyo ha Big Grin
o kadar guzel sey var dunyada. ne dıye ıllede kızlara takmıs durumda herkes Smile
tamam oda olsun tabıde. bu kadarda kendını uzmeye degmez kımse ya. akıllı olun allah askına

:A::A::A::A::A::A::A::A:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  insanlar ne kadarda garip... DeRiN_SeSsİzLiK 3 685 06-29-2009, Saat: 08:09 PM
Son Yorum: p£Lin
  Aşığım... Çok garip bir durumla karsıkarsıyayım.. ask_adamı@19 5 668 11-23-2008, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  kankime aşığım sessiz_hayat 25 1,923 11-13-2008, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: play-54
  arkadaşım olan bir kıza aşığım ne olacak şimdi kelaj 81 4,377 11-10-2008, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: Masal_yuzLu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 02:52 PM