:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
küçüğüme aşık oldum galiba :S :S
amyleee
Big Grinherşeye rağmen yaşamaya değer ya şu aşk denilen şeySmile
Ara
çilekli cuklat
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet..Sadya tamam yaşı büyük olabilir ama snn de dediğin gibi aşkın yaşı yok..

kuzummm uzulmeeee Sad edd askın yasıı yokk aslında ama sende var gıbı sanırım bebekım :o :o olsunnn sn mutluysan gerısı onemlı degıl cnm ;Wink
Ara
amyleee
Ablam benim çok sağoll desteğin içinSmileya o kadar mutluyumki içim kıpır kıpır önceden bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum.bulutların üzerindeyimSmileama işte karşı çıkanlar war malesef..umarım sewdiim kişiye sölediğimde hayal kırıklığına uğramamSad
Ara
sessiz_hayat
yha ben bi kızım ve sevdiğim kişi bir erkek vede her okul çıkışı onların okuluna gidiorum hep birlikte gezioruz, yha gerçekten bilmiorum vede sevdiğini serden anlayabilirim onuda söler misiniz :S
Ara
sessiz_hayat
yha ben bi kızım ve sevdiğim kişi bir erkek vede her okul çıkışı onların okuluna gidiorum hep birlikte gezioruz, yha gerçekten bilmiorum vede sevdiğini nerden anlayabilirim onuda söler misiniz :S
Ara
amyleee
Ya kesin olrak şu hareketinden anlayabilirsin diemeiz ama zamanla olcak bir iş bu..sana karşı ilgisi nasıl ona bak başta başka yakın kız arkadaşlarına davrandığı gibi mi yoksa farklı mı sonra mesela arkadaş gibi sohbet edip sewdii war mı yok mu öğrenebilirsin eğer sewdiim yok yada üstü kapalı cümlelerle geçiştirip isim falan sölemezse bu sen olabilirsin..gnelde böyle olur çünkü..ama bu söylediklerimin dışında bişey derse unutmaya çlş bnce..Wink
Ara
eSrA_
Ahh Ahh a$k yOk Mu a$k : ) a$k Sınır tAnımaz... = ) iSter ßüyük oLsun iSter Kücük oLsun a$k ßu...eLden qeLen ßir$ey yOok...! yA$Amaya tAdını Cıkarmaya ßakıCaksın...
ßirKere kAcınCa Fırsat...ßirdaha ßuLamıOsun... !
iLLeth.!
nolcak sana abla der anlasırsınız..Big Grin
Ara
nesil!
Kafana takma o kdr 1 yaş ne ki arkadasım demeye utandıım kaç arkadasım kendinen kaç yaş büyüklerle çıkıyor hatta ve hatta birisi dersanedeki hocasyla çıkıyor
Ara
çilekli cuklat
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ablam benim çok sağoll desteğin içinSmileya o kadar mutluyumki içim kıpır kıpır önceden bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum.bulutların üzerindeyimSmileama işte karşı çıkanlar war malesef..umarım sewdiim kişiye sölediğimde hayal kırıklığına uğramamSad

uyyy kuzummm uzulmeeee sennn ya kıyamma sana Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmamak ? Pepee 11 2,440 05-06-2012, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: history
  Bir kadın aşık oldugu erkekle evlenmez (mi?).. melekk 5 1,495 05-05-2012, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: history
  Aşık Oldum Galiba Yardım Edin yayaya 19 2,141 06-08-2009, Saat: 07:26 PM
Son Yorum: seni seviyorum
  asık olmaya hazır mısınız ?? eti puf delisi:) 2 658 07-22-2008, Saat: 03:59 PM
Son Yorum: sessiz_hayat
  ŞiMDi YiNe ÖLdüM beN!!! deepbLue_ 1 573 07-15-2007, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: yns

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:54 AM