:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: küçüğüme aşık oldum galiba :S :S
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
yha arkadaslar ben galiba benden 1 yaş küçüğüm olan birine aşık oluyorum galiba ama çocuk banada boş değil gibi.. :S böyle hergün geziyoruz.. yha kafam çok karıştı yardım eli uzatın lutfen
elimiz kısa uzanmaz ama aşk engel tanımaz hem 1 yaştan bişey olmaz normaldir yani o yüzden sana karşı boş değilse aşkı yaşamanıza bakın bence
bunun neresı sorun :S ask ta yas yoktur bence eee sen asık olduysan kızda sana karsı bos degılsee daha ne duruyonnn yaaaa gııtttt konus kızla Wink

fındık-s

Allahım yaaa millet burda 30 yaş büyüğüne aşık oluyo sen 1 yaşı sorun yapıyosun rahat ol eğer karşılıklıysa kime ne siz aşkınızı yaşayın
eeT sorun yapcak şey buLamamşsın (:
00 sorunsaa ben 2 yas kucuk biryLe cıkmıstım...:yikildim:
Ya bncede sorun yapmana gerek yok ..sen 1 yaşı sorun yapıosan ben gidip atlıym biyerden yaniiSmilebak bana 30 yaş büyük birini seviyorum çok da mutluyum halimden..
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya bncede sorun yapmana gerek yok ..sen 1 yaşı sorun yapıosan ben gidip atlıym biyerden yaniiSmilebak bana 30 yaş büyük birini seviyorum çok da mutluyum halimden..

gercekten 30 yas buyuk bırınımı sevıyosun ?????
evet..Sadya tamam yaşı büyük olabilir ama snn de dediğin gibi aşkın yaşı yok..
aşk vakaları almış başını gidiyor ekonomi Big Grin istiyorum
Sayfalar: 1 2 3