:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uslu Ve Yıldırım İspanya’da
EndLess
Gundmeı Senden Daha ıyı bıLıyorum..Bu Bır... ( Show Tv DajhıL uc kanaLda ArkadasLarım var.. ( Fanatık Le beraber Dort Gazetede ArkadasLarım Ca:Lısıyo..)

Nıhatın acıkLamaLarını da BıLıyorum Bu ıkı.. ( ustekıler gecerLı )

Ucuncusu Kendımıde DahıL etmıstım..msjımı okudamdan Polemıge AtLama bu uc..SmileSmile
bu arada Senle daha FazLa poLemıge Gırmem..Duzgunluge Gelınce Yedıremeyınce..DuzgunLuk GElıyo Senın Icın bence Boyunada yasınada uygun bı ayna al poLyanacılık oyna..Aslanım.. Benım LafLarım SanaAgır Gelır emzık VermezLer Sonra ..Sımdı ıkıle de Arkadasn ense Trasın Gorunsun..SmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:e tamam FenerBahçe'm istedi,kabul etmedi

ne var bundan ?

Siz Gökhan'ı isterken TS'ye gidince konuşamıyorsun ama Big Grin

ALAKAYA MAYDANOZ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bende aynı şeyi diyom senle sen hala ne diyosun ilginç Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
yok Fener Nihat'ı isteyip alamayınca baya bi gülme smileyi koyuyon ya(ki neresi komikse)

Gökhan'ı isteyip alamayınca da ağlıyonda mı çaktırmıyon napıyon Big Grin
Ara
CReATuRE
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gundmeı Senden Daha ıyı bıLıyorum..Bu Bır... ( Show Tv DajhıL uc kanaLda ArkadasLarım var.. ( Fanatık Le beraber Dort Gazetede ArkadasLarım Ca:Lısıyo..)

Nıhatın acıkLamaLarını da BıLıyorum Bu ıkı.. ( ustekıler gecerLı )

Ucuncusu Kendımıde DahıL etmıstım..msjımı okudamdan Polemıge AtLama bu uc..SmileSmile
bu arada Senle daha FazLa poLemıge Gırmem..Duzgunluge Gelınce Yedıremeyınce..DuzgunLuk GElıyo Senın Icın bence Boyunada yasınada uygun bı ayna al poLyanacılık oyna..Aslanım.. Benım LafLarım SanaAgır Gelır emzık VermezLer Sonra ..Sımdı ıkıle de Arkadasn ense Trasın Gorunsun..SmileSmileSmile

ÖNÜNDEN YEMEYE DEVAM ET EMZİÄžİNİ ÇIKAR AMA AÄžZINDAN...YARAN BÜYÜK BENDEN GALİBA(!!!)...AYYY AYYY Çok ağır geldi lafların ben ne yapcam şimdi tühh tühh tühh sanal delikanlı...senin ense traşın yeni olmuş galiba hayde ikile kartal...Boşu boşuna benle polemiğe girme olay iyice büyür ikimizde sonuçta çeker gideriz...Rahat ol...
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok Fener Nihat'ı isteyip alamayınca baya bi gülme smileyi koyuyon ya(ki neresi komikse)

Gökhan'ı isteyip alamayınca da ağlıyonda mı çaktırmıyon napıyon Big Grin

Ya mert güzel kardeşim tamam fenerr nihatı istedi bişey demedik SmileSmileSmileSmile nihat avrupada oynayacakmış dedik yok fenerin parası yokta alamıyo lafınımı kullandık...Sana diyorum ki aynı şeyleri söylüyoruz WinkWinkWinkWink ayrıca GÖKHAN ÜNAL çokta fifi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin daha iyileri yolda...Bi laf vardır bi kızı 40 kişi ister 1 kişi alır WinkWinkWink
MorciveT
Amma da spor hastasıymışsınız ya. Utanmasanız birbirinizi öldüreceksiniz. Koskoca adamsınız şu yazdığınız yazılara bakın Allah aşkına.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şaban Yıldırım; Martinez'in Hareketi Penaltı Ve Kırmızı Karttı Ñ•qρα кJмя 3 372 04-13-2022, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 555 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
  Hıncal Uluç: A.Yıldırım Düşmanlığı Körüklüyor Pessimist 7 291 04-12-2022, Saat: 07:14 PM
  İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım derhal istifa etmeli Pessimist 1 349 04-12-2022, Saat: 02:02 PM
  Aziz Yıldırım Askere!!! Pessimist 4 413 04-11-2022, Saat: 06:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 03:48 AM