:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi!
Pessimist
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve fb kongre üyesi Tahir Kıran, fenerbahçe’nin ve azize’nin kirli donlarından birkaçını ortaya çıkaracak açıklamalar yaptı. İşte Kıran’ın gündeme bomba gibi düşen aslında hepimizin yıllardır bildiği açıklamaları:

F.BAHÇE’Yİ YARALADI
f.bahçe camiasında yaşadığımız olaylar bizi fenerbahçe’den soğuttu. Benim gibi binlerce fenerbahçeli’yi soğuttu. Başkan Aziz Yıldırım’ın tavırları, hareketleri, “Geldim, gidiyorum, bırakıyorum, bırakmıyorum, kızdım oynamıyorum, misketlerimi aldım gittim’ gibi hareketleri fenerbahçe camiasına büyük yara verdi.

HERKESİ KÜSTÜRDÜ
Benim gibi çok insan, Aziz Yıldırım gitmeden f.Bahçe’nin maçına gitmeme düşüncesinde. İnsanları bezdirdiler. Şimdi 3 tane futbolcu almışlar. Hızlı hızlı araştırmadan sırf transfer yapmak için transfer yaptılar. Bu sene de fener’den başarı beklenemez. Bahçe bu sezon şampiyon olamaz.

EYÜP’LE MUTLULUK!
G.Saray’ın Şampiyonlar Ligi’ne kaldığı yerde f.Bahçe’nin de kalması gerekirdi. Sen, ‘Ben en büyüğüm’ diyorsun ama bana göre değilsin. Çünkü büyüklük nasıl bir ölçüdür, parayla mı ölçülür. Benim müzemde UEFA ve Süper Kupa durmuyor ki. Dinamo Kiev’e eleniyorsun ertesi gün Eyüpspor’la oynayıp 2-0 yenince mutlu oluyorsun.

AZİZ YILDIRIMSPOR!
YILDIRIM’ın, başkanlığında 680 milyon dolar kayboldu. Bir de Galatasaray’ın 160 milyon dolar borcu var deniliyor. Bu kayıp paranın hesabını kim verecek. fenerbahçe artık fenerbahçe Spor Kulübü değildir, Aziz Yıldırımspor’dur. Şimdi hedef olarak UEFA Kupası gösteriliyor. fenerbahçe UEFA Kupası’nı kazansın, ekstra 1 milyon doları cebimden vereceğim.

TEŞVİKLER 350-500!
Bizim Federasyon için Kasım’da gidecek diyorlar. Doğru bu federasyon Kasım’da gidecek. Ama Bosna’ya, Malta’ya, Almanya’ya grup eleme maçlarında Milli Takım’ın yanına. Aziz Yıldırım, 5 adım ötesini görür. Oturur fikstüre bakar ve kararlarını verir. Geçen yıl kendisinin teşvik tarifesi Galatasaray’ın oynayacağı rakiplere beraberliğe 350, galibiyete ise 500 milyardı.

Kaynak: Fanatik, Yorum: Sizin!
ѕqρα кJмя
Kaynağa bakmak yetio Wink
Ara
Pessimist
puhaha sende hiçbi kaynağı beğenmiyon yoksa konu hosuna mı gitmiyoBig GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
Bana Fotomaç we Fanatiğin haberLerini gösterme yeter Wink

Buna ek oLArak; Sabah vs..

Bu gazeteLeri koLpa oLduunu sen bile annamadıysan böle haberlere inanmaya dewam et Wink
Ara
aKMeL
kardeşim aziz yıldırımı kim sevior allah aşkına hadi bu yazılanların hepsi yalan olsun aziz yıldırım yüzünden fenerbahçeye herkes kin duyuyor başta anadolu takımları bunudamı bilmiyorsun
ѕqρα кJмя
NapabiLirim?

Aziz Yıldırım kendini sewdirmek zorunda mı?

Kusura bakma ama Aziz Yıldırım gitse biLe bu dü$manLık BİTMEZ!..
Ara
Pessimist
Bana Fotomaç we Fanatiğin haberLerini gösterme yeter Wink

Buna ek oLArak; Sabah vs..

baska gazete bırakmadın be illaki febe tvden mi haber bulcam sana

Bu gazeteLeri koLpa oLduunu sen bile annamadıysan böle haberlere inanmaya dewam et
Wink

inanmak benim inanmamak senin sorununWink

NapabiLirim?

bise yapmana gerek yok zaten yapcak biseyinde yok

Aziz Yıldırım kendini sewdirmek zorunda mı?

deil çünkü sevilecek yanı bence yok

Kusura bakma ama Aziz Yıldırım gitse biLe bu dü$manLık BİTMEZ!..

bak buna katılırımWink
ѕqρα кJмя
baska gazete bırakmadın be illaki febe tvden mi haber bulcam sana

Açtığın konular hep ordan ya da Anti-Fb SiteLeri..

BunLara inanmak saçmaLık!

Ki fotomaçın nasıL haberLer yazdıını biLiosundr onuda ben öretmiim burda..

inanmak benim inanmamak senin sorununwink.gif

Devaam o zmn,ama sora bana işte beLgeLer deip bunLarLa geLme Wink

bise yapmana gerek yok zaten yapcak biseyinde yok

YapacakLarm yaptm bn $uana kdr raat oL sen

deil çünkü sevilecek yanı bence yok

Sana göre oLaßiLir,zatn sana Aziz
ßa$kanı sew diende yok

bak buna katılırımwink.gif

eywaLa
Ara
Pessimist
Açtığın konular hep ordan ya da Anti-Fb SiteLeri..

konuyu istediğim yerden açarım ben konuları sen beğen yada beğenme diye açmıyom

[b]BunLara inanmak saçmaLık!

bana gorede inanmamak saçmalık! sana inan yada inanma diyen gene yok

[b]Ki fotomaçın nasıL haberLer yazdıını biLiosundr onuda ben öretmiim burda..[/b][/b]

senden bisey isteyen yok sana gore yazdığı haberler palavra olabilir ama bana gore deil

Devaam o zmn,ama sora bana işte beLgeLer deip bunLarLa geLme Wink

gene soluyom bak ben bunları sen inan yada inanma diye eklemiyom inanmazsan senin sorunun

YapacakLarm yaptm bn $uana kdr raat oL sen

:yikildim: :yikildim: evet evet yaptın :yikildim: :yikildim:
ѕqρα кJмя
konuyu istediğim yerden açarım ben konuları sen beğen yada beğenme diye açmıyom

o zmn kendin aç kendin oku.FeLsefen bu yani?

İyi o da güzeL Wink

[b]bana gorede inanmamak saçmalık! sana inan yada inanma diyen gene yok

İnanmıorm zatn!..

[/b]
senden bisey isteyen yok sana gore yazdığı haberler palavra olabilir ama bana gore deil

Haa evet;Gallardo Gs'de,R.Carlos "Evet"dedi!..İbrahimovic FenerBahçe'ye geLiyor :yikildim:

Hç paLavra olur mu aa

uuu.gif uuu.gif evet evet yaptın uuu.gif uuu.gif

Hemde yeterince Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şaban Yıldırım; Martinez'in Hareketi Penaltı Ve Kırmızı Karttı Ñ•qρα кJмя 3 373 04-13-2022, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: wildfang
  Hıncal Uluç: A.Yıldırım Düşmanlığı Körüklüyor Pessimist 7 292 04-12-2022, Saat: 07:14 PM
  İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım derhal istifa etmeli Pessimist 1 350 04-12-2022, Saat: 02:02 PM
  Aziz Yıldırım Askere!!! Pessimist 4 414 04-11-2022, Saat: 06:28 PM
  Aziz Yıldırım'ın itiraf ve tehdit arşivinden... Pessimist 2 332 04-11-2022, Saat: 01:33 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:53 PM