:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hıncal Uluç: A.Yıldırım Düşmanlığı Körüklüyor
Pessimist
- Ankara’daki düğünde üç kulübün başkanı bir araya geldi ama göz göze gelmemek için adeta köşe kapmaca oynadılar. 3 başkanın kavgalı olmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Köşe kapmaca falan yok. Aziz Yıldırım’ın çok çirkin, çok kötü sonuçlar verecek davranışları var. Aziz Yıldırım resmen düşmanlığı körüklüyor. İmam yellenirse, cemaat eder… Aziz Yıldırım ısrarla bunu yapıyor. Bütün kulüpleri Fenerbahçe’ye düşman yapmak için elinden geleni yapıyor. Bu adamı da ’yılın spor adamı’ falan seçiyor Türk medyası. İnanamıyorum… Sabah’ın Ankara Spor Müdürü Ali Erdoğan’a söylediği laf, inanılır gibi değil. Dehşet içinde okudum. ’Aman arada dur, Özhan Canaydın ile Yıldırım Demirören gözüme görünmesinler’ diyor. Böyle bir düşmanlık var mı sporda!.. Adamları kişisel olarak sevmeyebilirsin, kan davalı olabilirsin ama sen Fenerbahçe’yi temsil ediyorsun; Fenerbahçe’yi temsil ederken, dostluğu, kardeşliği, arkadaşlığı temsil etmen lazım. Rekabeti, ezeli rekabeti temsil etmen lazım. Düşmanlığı, nefreti, kini, öfkeyi değil. Ne yaptılar ki sana bunlar, bu kadar nefret ediyorsun onlardan. Hakkın var mı, Fenerbahçe ile Galatasaray’ın, Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın arasına böyle nefret tohumları ekmeye… Ama aç kutsal ittifak medyasını yorum yok. ’Ne yapıyorsun, Aziz Yıldırım’ diyecek bir tane kalem çıkmıyor. ’Ayıptır bu yaptığın, çok tehlikeli yollarda gidiyorsun’ diyen bir tane kalem çıkmaz mı ya… 300 tane spor köşe yazarı var. Yürek mi yok bunlarda, satın mı alınmışlar anlamıyorum. Nasıl isyan etmez buna? Bir spor yazarı bundan rahatsız olmaz da iki kelime yazmaz ya… İnanamadım.

- Canaydın ve Demirören de Aziz Yıldırım’dan uzak durmaya gayret gösterdiler sanki ?
Hayır… Gelir gelmez masalara bakan, “Beni o masaya koymayın” diyen o. Bunların yanında durmayan o. Bunlardan kaçan o. Özhan Canaydın maçına gitti adamın, yanında oturdu. Dönüp yüzüne bakmadı. ’Tanrı misafiri’ diye bir laf var Türkçe’de… Kan davalı bile evine geldiği zaman ağırlarsın, evinin sınırları dışına çıktıktan sonra vurursun. Gitsin de öğrensin, Anadolu’da nedir misafir tavrı!.. 90 dakika yanında oturan adamın yüzüne bakmayan, ’merhaba, hoş geldin’ demeyen adam Aziz Yıldırım. Ondan sonra yılın spor adamı!..

Az sayıdaki yürekli, cesur, gerçekleri yazan ve satılmamış yazarlarımızdan biri… Hıncal Uluç, lafı gediğine oturtmuş. Çıkartması da eziklere ve satılmış medyaya kalmış.
ѕqρα кJмя
Az sayıdaki yürekli, cesur, gerçekleri yazan ve satılmamış yazarlarımızdan biri… Hıncal Uluç

:yikildim::yikildim::yikildim:

saudausaua Big GrinBig GrinBig Grin

GerçekLeri yazan Hakkı Yalçın Wink

Bi ara 6sLiydi ama sorasında Fenere yapıLan haksızLıkLarı görünce FenerLi oLdu kendisi Wink
Ara
Pessimist
:yikildim: :yikildim: :yikildim:
feneve yapılan haksızlıkları gorunce mi:yikildim: :yikildim: yoksa aziz beyden korktuğu için mi
ѕqρα кJмя
evet Aziz Yıldırım kö$e yazıLarınada karı$ıo :yikildim:

sauduausa dBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Pessimist
kose yazılarına yazmadım ben onu diğerlerinide kastederek ole soledim
ѕqρα кJмя
Evet Aziz Yıldırım çok gçLü bi adamın takımını biLe dei$tirio korkun ondan Cool

:yikildim::yikildim:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinDBig Grin
Ara
Pessimist
:yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şaban Yıldırım; Martinez'in Hareketi Penaltı Ve Kırmızı Karttı Ñ•qρα кJмя 3 374 04-13-2022, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 557 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
  İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım derhal istifa etmeli Pessimist 1 350 04-12-2022, Saat: 02:02 PM
  Aziz Yıldırım Askere!!! Pessimist 4 414 04-11-2022, Saat: 06:28 PM
  Aziz Yıldırım'ın itiraf ve tehdit arşivinden... Pessimist 2 332 04-11-2022, Saat: 01:33 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:23 AM