:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uslu Ve Yıldırım İspanya’da
ѕqρα кJмя
7415_B_100yillogo001.jpg

Asbaşkanımız Sayın Mahmut Uslu ve yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Yıldırım Nihat Kahveci'nin kulübü ile bu oyuncunun kulübümüze transferi konusunu görüşmek üzere İspanya'ya hareket etmişlerdir. Yapılan görüşmeye ilişkin detaylar konu netleştikten sonra kamuoyuna aktarılacaktır.

Spor kamuoyuna duyurulur

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Ara
The jøkéЯ™
"Türkiye'ye gelirim ancak..."
03.06.2008 08:27
Milli futbolcu Nihat Kahveci kendisi hakkında çıkan transfer haberlerine son noktayı koydu ve futbol hayatını Avrupa’da sürdürmek istediğini söyledi. İspanya’nın Villarreal takımında bu sezon müthiş bir performans gösteren Nihat Kahveci, şu anda transferi değil Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takım ile başarılı olmayı düşündüğünü dile getirdi. Büyük hedefleri olduğunu da vurgulayan Nihat Kahveci, şunları söyledi:

Ancak tatile gelirim
"İyi ve kaliteli futbolcular hep hedefleri olan takımların transfer listelerine girerler. Bu her dönem böyle olmuştur. Benim şu anda Villarreal ile 2011 yılına kadar sözleşmem var. Beni transfer edecek kulüpler önce İspanya’ya gidip Villarreal ile masaya oturacak. İngiltere’den Tottenham, İspanya’dan da iki kulüp benim için teklifte bulunmuş. Ailem ve çocuğumun geleceği için uzun yıllar Avrupa’da kalmaya devam edeceğim. Büyük takımların transfer listesinde olmak beni heyecanlandırıyor. Türkiye’ye ancak tatile ve ailemi görmeye gelirim.

ßence Fazla UmutLanmayın .)
Ara
FR€NzY
Ohooo Nihat Avrupa'da futbol hayatımı sürdüreceğim demiş
Ara
CReATuRE
alırsınız Big Grin ama nihatımı başka birinimi bilemem WinkWinkWink
EndLess
AnLamadıgım PayLasamadıgınız ne..Fener Nıhatı Nıye Almasın..Nıhat Kac mıLyonLuk adam..!

VıLLareaL..7 mıLyon €uro Getırene Verıyo Nıhatı... Fene rBu adama 7 MıLyon veremez mı...!

Artık asın cocuk dusunceLerını..

GaLatasaray..13 mıLyon €uro Verıyor..croucha..Fener Nıye ALamasın nıhatı..Aldıgı Emre Cok mu pahaLı..

gaLatasaraydan ıstedıgı Arda Cokmu pahaLı..Smile

Abı Nıhat Gelmez Belkı ama Fene rALamadıgı ıcın degıL kendı ıstemedıgı ıcın gelmez..Fenerı Kucumsemeyı Bırakında kendı HaLımıze Yanın..SmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
SADECE GÜNDEMİ TAKİP ET BU BİRİNCİSİ...nİHAT'IN KENDİ AÄžZINDAN ÇIKAN AÇIKLAMALARI DİNLE BU İKİNCİSİ...Feneri kimse küçük görmÜyor transfer konusunda bu üçüncüsü,son olarak da DEVEYE NEREN EÄžRİ DİYE SORMUŞLAR NEREM DÜZGÜN Kİ DEMİŞ WinkWinkWinkWink
ѕqρα кJмя
Evet Fener Nihat'ı alamaz demi paramız yok Big Grin

Nihat,Türkiye gelmek istemezse Fener'in suçu ne ??
Ara
CReATuRE
Nihat Kahveci'nin F.Bahçe cevabı :

03 Haziran 2008 Salı 11:54
Milli yıldız Nihat Kahveci, kendisi hakkında çıkan transfer haberlerine son noktayı koydu ve futbol hayatını Avrupa"da sürdürmek istediğini söyledi.
Ailesinin geleceği için uzun yıllar Avrupa"da kalmaya devam edeceğini belirten milli yıldız, "Büyük takımların transfer listesinde olmak beni heyecanlandırıyor. Türkiye"ye ancak tatile gelirim" dedi.

İspanya"nın Villarreal takımında bu sezon müthiş bir performans gösteren Nihat Kahveci, şu anda transferi değil Avrupa Şampiyonası"nda Milli Takım ile başarılı olmayı düşündüğünü dile getirdi. Büyük hedefleri olduğunu da vurgulayan Nihat Kahveci, şunları söyledi:

"İyi ve kaliteli futbolcular hep hedefleri olan takımların transfer listelerine girerler. Bu her dönem böyle olmuştur. Benim şu anda Villarreal ile 2011 yılına kadar sözleşmem var. Beni transfer edecek kulüpler önce İspanya"ya gidip Villarreal ile masaya oturacak. İngiltere"den Tottenham, İspanya"dan da iki kulüp benim için teklifte bulunmuş. Ailem ve çocuğumun geleceği için uzun yıllar Avrupa"da kalmaya devam edeceğim. Büyük takımların transfer listesinde olmak beni heyecanlandırıyor. Türkiye"ye ancak tatile ve ailemi görmeye gelirim.

Hedefimiz final

İspanya"da sevilen bir futbolcuyum. Şu anda tek düşüncem ve hedefim Avrupa Şampiyonası"nda ay yıldızlı forma altında final oynamak. Bunu da takım olarak başaracağımıza, bütün arkadaşlarımla birlikte yürekten inanıyorum. Teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde önemli hedeflerimiz var. Avrupa"da ismimizi en iyi şekilde duyurmak arzusu içindeyiz."

Milli futbolcunun menajeri Murat Kuş ise Avrupa"nın birçok takımından teklifler aldıklarını doğrularken, "Bir kaç ay önce Türkiye"den önemli bir kulübün yöneticisi Nihat Kahveci"nin transferi hakkında bizimle fikir alış verişinde bulundu. Kendilerine Villarreal Kulübü ile bonservis konusunu görüşmelerini önerdik. Nihat, Türkiye"ye kolay kolay dönmez. Avrupa"nın birçok kulübü Nihat"ı transfer etmek için sıraya girdi. Türkiye, hedefinde yok" diye konuştu.

YETERLİMİ...
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet Fener Nihat'ı alamaz demi paramız yok Big Grin

Nihat,Türkiye gelmek istemezse Fener'in suçu ne ??

Şükürler olsun doğru bi laf ettin...Adam Türkiye'ye gelmek istemiyor para meselesi değil WinkWinkWinkWink
ѕqρα кJмя
e tamam FenerBahçe'm istedi,kabul etmedi

ne var bundan ?

Siz Gökhan'ı isterken TS'ye gidince konuşamıyorsun ama Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şaban Yıldırım; Martinez'in Hareketi Penaltı Ve Kırmızı Karttı Ñ•qρα кJмя 3 372 04-13-2022, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 552 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
  Hıncal Uluç: A.Yıldırım Düşmanlığı Körüklüyor Pessimist 7 290 04-12-2022, Saat: 07:14 PM
  İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım derhal istifa etmeli Pessimist 1 348 04-12-2022, Saat: 02:02 PM
  Aziz Yıldırım Askere!!! Pessimist 4 413 04-11-2022, Saat: 06:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:13 AM