:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ölmek istiyorum
Resimler&Hayaller
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayatmı güsel yerine göre güzel eğer sevip seviliyosan güzel ama bide sevipte sevilmiyosan

Sevipte sevilmiyorsan sende bundan böyle sevdiğin değilde seni sevenle beraber ol böyle daha mutlu olursun...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayatmı güsel yerine göre güzel eğer sevip seviliyosan güzel ama bide sevipte sevilmiyosan

Sevipte seviliorsan hayat çok güzeldir ama sevipte sevilmiyorsan hayat bir zindandan farksızdır yani ölmek istemen yanlış önemli olan yaşayıp tüm zorluklarla mücadele edebilmektir kaybeden olmazsın sonuna kadar mücadele et pes etme kesin kaybeden değil kazanan sen olursun.
Ara
EndLess
bence gıt kopruden atla merve..SmileSmileSmile

Ölmek guzeldır...Aklını kullanmayı bılmeyene..SmileSmileSmileSmile dusun ve kararını bı daha ver..Yoksa ben atarım sneı gelırde rızeey..SmileSmileSmile
Ara
chatlaq
Smile
yaa ßu araLar Herkes yaşamkTan ßıkmış yhaa vaLLa ßişey DiémiCem ßen ...
Ara
djseninim
ölmek istiyorum yazdımsa ben zaten ölüyüm kendimi öldürmeye kalkmam bi kere denedim bi daha yapmam aynı hata iki defa yapılmaz herkeze teşekkür ediyorum büyütmeyin bu konuyu sinir anında açılmış bişe insan sinirliyken ağzından çıkanları duymaz yazdıklarınıda görmezBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Prenses oLmak istiyorum HIÇKIRIK 81 3,306 08-17-2008, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,544 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  bende birsey itiraf etmek istiyorum kötü 9 783 10-22-2007, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: riukeen
  ölmek istıyorum sevgi nehri özlem 16 1,080 06-01-2007, Saat: 05:17 PM
Son Yorum: sevgi nehri özlem
  AŞIÄžIM BANA YARDIM EDİN (fikirler istiyorum) laneth 5 521 05-16-2007, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: Özlemim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:31 PM