:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞIÄžIM BANA YARDIM EDİN (fikirler istiyorum)
laneth
AŞIÄžIM BANA YARDIM EDİN
bakın size anlatayım kıza önceden ben çok kötü davrandım hiç hoşlanmdığı davranışları yaptım nerden biliyim aşık olucağımı lütfen ona kendimi nasıl affettiririm söyleyin bana onu seviyorum onsuz yaşayamam diyorum kendi kendime gerçi laf arasında fln geçiyo tipsiz bu fln diyomuş ama herkes yakışıklısın fln diyo bana ayıptır söylemesi neden böyley apıyor ben bir kaç şey denedim affetsiz die ama yok olmuyor sizde birşeyler söylin kurtarın bu iki gencin hayatını plssss yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ara
ROSE
şimdi sana ne demeli Smilekendi hatanı kabul etmen çok güzel önce ..ama bide şu var ki az yada çok kötü davranmış olman bile bi kalbi kırmaya yetecek onu rencide edecek şeylerdir ..kırıldı mı tamiri imkansızdır kalp biliyorsun di mi Smile

zaten aşk seni zamansız yakalae sen bilemezsin ki sonradan olacakları ama sana umarım ders olur bu ve bi daha o olsun başka bi kız olsun önceden düşünmeden kimselere kötü davranmazsın ....o aşık olduğun kıza gelince sana yüz vermesi sanırım biraz zor.hiçbişey olmamış gibi davranmazdı sanırım ..

son durumunuz ne olur bilemem ama aşıksan yandın derim sana ben ..umarım istediğin gibi gönlünce olur herşey ...

hatalar insanlara mahsustur telafisi olmayan şeyler yaptıkmı bak sonradan nasıl yana yakıla çözüm arıyoruz bişeyi yapmadan önce 3kere düşünmeye ne dersin SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
EndLess
arkadasım sende farkındasınkı kıza cok kötü davranmıssın ve bellıkı kız bu yuzden sana öfkelı ve bu yuzden senı gömezlıkten gelıyo önce affetırmek ıcın ona yakın davran tabı bırden yakın davranırsan olmaz yavas yavas yakınlasma ya calıs kendını ona kabul ettır sonrası zaten kendılıgınden gelır

hııımm ama olmuyomu o zaman vazgecmeye bak cunku daha fazla baglanırsan bu ısın ıcınden cıkısın zor olur benden sana ufak bı tavsıyeydı gıbı dusun bunu
Ara
djseninim
sen yinede özür dilemeye devam et ama fazla değil kız mimleti havaya giriyo sonra ne bileyim çicek filan ver Big GrinBig Grin
Ara
laneth
tesekürler deniycem
Ara
Özlemim
hatanı anlaman ii ama sonuçta kırılmış.bence barışmak için çok çaba harcaman gerek.umarım barışırsınız.byyyy
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acil durum hikayemi biliyosunuz yardım acil djseninim 7 390 04-14-2022, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: wildfang
  yardım bilmiyorum djseninim 13 1,093 04-14-2022, Saat: 06:36 PM
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,315 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
  Dikkat Edin.... ZeNiTH 17 1,469 04-11-2022, Saat: 03:31 AM
  Bana Yardimmm Ed?nnnnnnnnnnnn..... ceremi 13 781 04-06-2022, Saat: 02:05 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:40 PM