:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dikkat Edin....
ZeNiTH
Merhaba Arkadaslar,

Bugun bir sahtekarlik olayi yasadim.

edıtbySeRHaT telefon numarası vermek yasaktır..........

numaralı bir telefon tarafindan arandim. Karsidaki insan kendisini Diyarbakir'da yasayan " Av.Resat Akdemir" olarak tanitti ve benim telefonumdan surekli kendisine kufurlu mesajlar geldigini soyledi.

Ben boyle bir olayin mumkun olamayacagini soyledigimde ise Turkcell musteri hizmetlerini arayarak benim numarami sorusturdugunu ve kendisine gonderilen mesajlarin Internet uzerinden de gidebilecegini ve savciliga verecegini soyledi.

Ben de savciliga verin. Mesaj nereden gittiyse bilgisayar uzerinden bulurlar dedim.

Sonra bana Musteri Temsilcileriyle birlikte konferans gorusme yapma teklifinde bulunda ve bana "hemen simdi konusurken tuslayin bu numarayi oraya baglanacaksiniz hep birlikte gorusur konuyu aydinlatiriz " dedi.

Verdigi numarayi tuslamadim ve bu olayi kendimce arastiracagimi daha sonra duruma gore kendisiyle irtibat kuracagimi soyledim.

Yaptigim arastirmalar sonucunda bu olayin tamamen bir SAHTEKARLIK SEBEKESI oldugunu ve eger verdigi numarayi tuslamis olsaydim butun kisisel bilgilerime ulasmis olacaklarini ogrendim.

Lutfen dikkatli olun ve her ne olursa olsun bu tarz olaylarda verilen numaralari aramayin kendi kisisel arastirmanizi
yapin..

Bilginize ...

Emrehan ...

EyLuL
nasil yani ya telefondan tuslamanizla nasil bilgilerinize ulasacaklar?ayrica buyuk gecmis olsun
Ara
ZeNiTH
Keske BiLsem NasıL OLdugunu ...

Basbakanın veya Zengin KişiLErin MaL VarLıgını SorguLayan İnsanLar İçin Gerci OnLara İnsan Denmez Ama ...OnLar İcin BUnu OgrenMek Cocuk Oyuncagıdır HeraLde ...

ALLAH c.c Sonumuzu Hayır Etsin ...
PaPaTYa_PReNSeS
Geçmiş olsun
Allah sonumuzu hayıreylesin inşallah
uyarın için teşekkürler...
Ara
Firari Fırtına
Emrehan ,

Teşekkürler uyarı için .. Keşke ben olsaydım senin yerinde , onu o haliyle öyle bırakmazdım ..

Sevg ....
ZeNiTH
Gerekeni yaptım Emin OLabiLirsiniz... Smile

Kaşınanı Kaşırım Elbette ...

Haddini BiLmeyene Haddinide BiLdiririZ Kendi AkLımızca ....

Mutlu KaLın ... Smile

Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmile döverizde dimi SmileSmileSmile
ZeNiTH
Edebsizliğe Kavgayla Karsılık Vermek Bence CahiLLiktir... Smile
Dövmeyiz...
Akıl Herseyden Üstündür.. Smile
SaygıLar Fırtınam YanLıs AnlamaSmile
ZeNiTH
Arkadaslar O Olay Devam Ediyomus Hala ..
Bilginize ..
yaşamsensin
uyarın için teşekkürler dikkatli olmak gerek
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,275 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
Son Yorum: wildfang
  itiraf edin en son kime ne yalan s?ylediniz d€n!z kısı 5 631 04-06-2022, Saat: 01:41 AM
  napıcam bn yardım edın sevgi nehri özlem 3 549 04-04-2022, Saat: 03:31 AM
  ?tiriaf Edin Ka? Kad?n Yada K?z ??in A?lad?n?z. fobi 7 1,093 04-01-2022, Saat: 05:06 AM
  Edebiyat defterinde şiir hirsizi imdat türkel'e dikkat Şžiranlı@ 0 470 06-17-2016, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: Şžiranlı@

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 06:42 AM