:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ölmek istıyorum
sevgi nehri özlem
:kk: :? okulda ahmet dıye bırınden çok hoşlanıyordum.arkadasımda ondan çok hoşlanıyormuş.ama ahmet benı seviyormuş.şimdi ikimize onu sevıyoruz.sizce vazgeçen ben mı olmalıyım?:kk: :?
Ara
Rüya Güzeli
Bence ikinizde wazgeçin bide bikaç şey sorucam gerçekten ölmek istiyomusun bi kişi için birçok sewenini terk etmeyi düşünüyomusun yada ölmek için hazırmısın _?
Ara
sevgi nehri özlem
ama çok sevıyorum hergün okulda onu görmek benı çok üzüyor.oda benı sevıo ama arkadasım yüzünden bir türlu bırbırımızle konuşamıyoruz.off ya nedense her seyde benı buluo ama bn onu çok sevıyorum.
Ara
ÐŽeşaren
Bu öLmek icin bir sebeb degiLdir Arkadasim...
Henüz yasin daha 15 evet birbirinizi seviyor oLabiLirsiniz, arkadasinda senin sevdigin erkegi seviyor oLabiLir...!
Daha hersey icin cok erken, evet üzüLüyorsun anLiyorum.

Vazgecmek koLay degiLdir, suan sana net birseyLer söyLeyemem, cünkü ne kadar veya ne zamandan beri birbirinzden hosLandiginizida biLmedigim icin, Kusura bakma...

Kafana Tokadan baska birsey takmaWink
AkLini dersLerine ver, Ask icin henüz erken, bunLar benim düsünceLerim!
Umarim az'da oLsa yardimci oLabiLmisimdir...!

Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]uğrunda ölünecek insanmı peki bu sewdiğin...
o senin için ne yapmış....
boşwer deymeyecek kişiye değer verme...
herşey unutuluyor...biraz zaman ve sabır...
[/COLOR]
Ara
ROSE
ölmek için tek sebebin buysa bi daha düşünmende yarar varWink
kimse için allahın verdiği canı kimseler için vermeye değmez en başta bunun günahı vardır eğer bunun farkındaysan ....

seni bence hayatında daha çok şeyler bekliyordur nedir bu acelen hayata veda demek için ...sanki tek çocuk o mu sevsen bile daha karşına neler çıkacak ..arkana dönüp baktığında gülersin bunlara bi gün unutma derim ben WinkWink

yolun ve gönlün her zaman açık olsun...
boşver sen derslerine ve geleceğine bak kimse senin hayatını sana vermiyor...hayata inat herkese inat yaşa şu deli dolu hayatı sonra pişman olma ..güzel olanları kaçırma derim ben ..arada tökezlesekte ayağa kalkmayı her zaman biliyoruz yok diye bir şey yok.....
Ara
mesafe
lütfen ya neden böle düşünüyosun bence arkadaşına anlat o beni ben onu seviyorum zaten
o senin gerçekten arkadaşınsa sana hak verir ne bilim saçmalamayın ya işte
aşın artık o aşsın yani bunları.....aşmalı
Ara
simten
bence yürekten sevgin varsa vazgeçme fakat eger arkadasnda ciddi br sey yoksa konus o bıraksn sevdigin cocuk kimi seciyor ve sakın arkadasnla iyi br sekilde anlat olayı aranız bozulmasn arkadaslık herseyden üstündür hayırlısı olsun:kk:
Ara
Masal_yuzLu
bence intihar et
çünkü düşünsene arkadaşında sende aynı kişiden hoşlanıyorsun.

git en yüksek kattan atla
olmadı ölemedin.

tren raylarında uyuBig Grin
Ara
CReATuRE
ya sevgi nehri benim anlamadığım bişey var sen galiba herkese aşık oluyosun ...aşk bu kadar kolay olmamalı bence...kararını bir kişide ver ve onda kalbini bırak...bu aşk bir oyun gibidir oyunu kurallarına göre oynarsan mutlu olursun ama bir kuralı atlarsan acı çeken sen olursun...o yüzden herşeyi yapmadan önce iyice düşün derim ben...al arkadaşını karşına konuş...sonra o çocuk seni mi seviyor o zaman zaten tercihini yapmıştır...seninde kararın şöyle olacak ya sevdiğim insan yada arkadaşım...yada ikisini birden alıp üçünüz konuşacaksınız ve bu olayı bir karara bağlayacaksınız...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Prenses oLmak istiyorum HIÇKIRIK 81 3,297 08-17-2008, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,538 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  ölmek istiyorum djseninim 14 898 03-05-2008, Saat: 10:35 AM
Son Yorum: djseninim
  bende birsey itiraf etmek istiyorum kötü 9 779 10-22-2007, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: riukeen
  AŞIÄžIM BANA YARDIM EDİN (fikirler istiyorum) laneth 5 517 05-16-2007, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: Özlemim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:18 PM