:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar bunu itiraf ederken sizden utnıorum ama itiraf etmek zorundayım ben öğrenci olduğum halde boş durmamak için pazarlarda kılık kıyafet satıyorum yani kısacası arkadaşınız bir pazarcı parçası utanıorum ama artık itiraf etmek istedim.
Ara
€BeRimSin
Bunda utanılacak ne var ki aslan kardeşim, ne kadar da güzel şey yapıyorsun.. Ailene katkı payı çıkartıyorsun ..

Çalışmak Ayıp mı ? Utanılacak bir iş mi ki.. böyle düşünüyorsun..
Çalışmak gibisi var mı ...

Çalışarak kendimizi keşfedebiliriz, kendimizi keşfettikçe de evreni ...
Dertler için tek bir deva vardır; dünyanın bütün ilaçlarından iyidir; Çalışmak. ...

Sevgiyle...

AfrâsyâB
şerefinle namusunla çalışıyorsan helal ekmek yiyorsan ne iş yaparsan yap utanç duyma bence sonuna kadar gurur duy Wink
Ara
*Asİ-yÜrEk*
arkadaşlar teşekkür ederim ama utanıyorum işte herkez sizin gibi düşünmüyor.imamın oğluna bak babası imam kendisi pazarda satış yapıyor utanmıyorda dienler var ama nerden bileceklerki benim içimdeki büyük utancı.
Ara
Resimler&Hayaller
Utanılacak birşey yapmıyorsun ama bir yerde hatan var kardesım seni bu konuda küçümseyen arkadaslarını sileceksın.Dost ve arkadas cevreni iyi analiz et...Hayatını sadece kendin gerektiği gibi yaşa başkalarına göre değil...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
kardeş arkadaşlarım değil bunu söyleyenler mahallemdeki koca koca adamlar ve kadınlar bilhassa güvendiğim kişiler.keşke ölseydimde bunları hiç duymasaydım artık çok utandığım için hayattan bıkmış durumdayım.
Ara
Resimler&Hayaller
Kusura bakma ama o dediğin kişilerde kişilik namına birsey yokmus sanırım bu yüzden takma kafana fazla senin onlardan daha üstün oldugun belli,Allah'ın takdirini kazandıktan sonra gerisi fazla önemlı degıl bu acıdan bir düşün...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Resimler&Hayaller' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kusura bakma ama o dediğin kişilerde kişilik namına birsey yokmus sanırım bu yüzden takma kafana fazla senin onlardan daha üstün oldugun belli,Allah'ın takdirini kazandıktan sonra gerisi fazla önemlı degıl bu acıdan bir düşün...
teşekkürler.
Ara
Resimler&Hayaller
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler.

Rica ederim...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Artık gece uykuları uyuyamaz oldum ne zaman gözlerimi kapatsam o kişilerin söledikleri geliyor gözlerimin önüne.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 414 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 411 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 972 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,175 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,808 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:18 PM